Cont turist Cont agentie Cont hotel |
Infoturism.ro - rezerva vacanta online
Inapoi la cautare oferte Home > Sejururi > Sejur Letojanni >

Sejur Delle Palme

Pentru detalii sau rezervari directe:

Rezerva acum Click pentru a vizualiza numerele de telefon

 
Alte oferte ale agentiei +
Date contact agentie +
Detalii agentie

Sejur in Letojanni la Delle Palme - 7 nopti

 Delle  Palme  Delle  Palme
Localizare: situat în oraşul Letojanni, la 5 km de Taormina, la 60 m plaja cu pietriş. În apropiere trece calea ferată, lângă hotel sunt posibilităţi de cumpărături şi restaurante.
Facilităţi: restaurant cu terasa, grădină mediterraneană, cafenea, piano bar.
Camere: 50 de camere dotate cu baie, aer condiţionat, uscător de păr, TV, telefon, seif, balcon. Camerele cu vedere spre calea ferata sunt izolate fonic. Camerele cu vedere la mare sunt la cerere şi contra cost.
Masă: mic dejun continental, cină cu 3 feluri, la alegere din meniu. Antreurile şi desertul sunt în regim de bufet.
Sport şi agreement: terasă de plajă, posibilitate de sporturi nautice pe plajă, şezlonguri şi umbrele contra cost. Hotelul nu are piscină.
Observaţii: hotel modest cu atmosferă familială.


Oferta de Rusalii in Italia, sejur de 7 nopti, cu plecare din Cluj Napoca

 Delle  Palme

Servicii incluse
- Transport cu avionul pe ruta Cluj (CLJ) - Catania (CTA), Catania (CTA) - Cluj (CLJ)
- Zbor Dus: Bagaj gratuit sub scaun (40x30x20 cm). Selectare gratuită a locului normal; cu excepția rândurilor 1-4 și a locurilor cu spațiu suplimentar pentru picioare. Bagaj de cală de 20 kg inclus. Check-in gratuit la aeroport și online între 30 de zile și 3 ore înainte de plecarea zborului. Fără reducere.
- Zbor Intors: Bagaj gratuit sub scaun (40x30x20 cm). Selectare gratuită a locului normal; cu excepția rândurilor 1-4 și a locurilor cu spațiu suplimentar pentru picioare. Bagaj de cală de 20 kg inclus. Check-in gratuit la aeroport și online între 30 de zile și 3 ore înainte de plecarea zborului. Fără reducere.
- Taxe de aeroport
- Transfer aeroport - hotel - aeroport
- Cazare 7 nopti
- Check-in Online/Aeroport gratuit
- Bagaj mic tip ghiozdan 40 x 30 x 20 cm
- Bagaj de cala * 20 kg inclus


Servicii neincluse
- Asigurare de calatorie medicala si storno (Neinclus)
- Cheltuieli personale, bacsisuri, bauturi si servicii/facilitati neincluse in pretul pachetului (in functie de oferta fiecarui hotel) (Neinclus)


Descriere / Alte informatii
Condiții de călătorie:https://www.mae.ro/travel-conditions/3753

Pret pe sejur de persoana in tip camera cu Demipensiune inclusa si transport Avion cu plecare din Cluj-Napoca

Pret/sejur/persoana/tip camera
Perioada Single Double Triple +RON  
26.May.2026 - 02.Jun.2026 - 659 EURO - - Rezervare
28.May.2026 - 04.Jun.2026 - 669 EURO - - Rezervare
Ofertă cu locuri limitate!
Pentru disponibilităţi şi preţuri detaliate, vă rugăm contactaţi agenţia.
Ofertă actualizată în data de: 26.11.2025
Oferta din categoria:
Pentru a putea raporta o oferta trebuie sa ai cont de utilizator pe InfoTurism.ro


# #