Infoturism.ro - rezerva vacanta online

349 euro - Last Minute - Vacanta la Roma!, 5 nopti cazare cu mic dejun la hotel 3*, transport cu avionul, taxa de aeroport


Data de plecare: 19 noiembrie

Roma, “orasul celor 7 coline”, “fascinanta Roma”, “eterna Roma”, cati nu au incercat sa surprinda esentialul despre acest oras in cateva cuvinte?! Roma este intr-adevar fabuloasa, cosmopolita, galagioasa, aglomerata, dar minunata si cu un farmec aparte. Ofera istorie, cultura, distractie, moda, culoare, credinta, ofera de toate pentru toti.

Oferta: 349 euro/persoana/sejur.Tariful include:

  • 5 nopti cazare in camera dubla
  • Masa: mic dejun
  • Transport avion Bucuresti – Roma
  • Taxe de aeroport
  • Bagaj de mana

HOTEL PRINCIPE DI PIEMONTE 3*
Principe di Piemonte este un hotel accesibil, administrat de către o familie, amplasat în spatele Gării Termini din Roma. Sunt furnizate un mic dejun continental gratuit şi hărţi gratuite ale oraşului. Transferurile către aeroport pleacă din apropierea hotelului Principe, la fel ca trenurile şi autobuzele. Staţia de metrou Vittorio Emanuele se află la mai puţin de 5 minute de mers pe jos distanţă şi vă va duce direct la Vatican şi la Treptele Spaniole. Personalul Hotelului Principe di Piemonte este multilingv şi întotdeauna la dispoziţia dumneavoastră. Aveţi, de asemenea, la dispoziţie room service, 24 de ore pe zi. Camerele sunt dotate cu aer condiţionat şi dispun de minibaruri.

La Roma trebuie sa aveti un ghid cu reteaua de transport si principalele obiective pe care doriti sa le vizitati. Colosseum, Fontana di Trevi, Pantheonul, Vaticanul si dealul Capitolului, care seara ofera cea mai minunata priveliste, sunt obiective aproape obligatorii la Roma.


Pentru detalii si rezervari contactati agentia:

» Dream Holidays
Telefon: 07xx xxx xxx arata numarul
Adresa: Bd.Iuliu Maniu,Nr.7,Intrarea 2,Parter,Biroul 9,-Cladirea Cotroceni Business Center(Apaca)-Langa Afi Palace.

Spune-ne parerea ta despre oferta
5 4 3 2 1



Nota:
- Preturile ofertelor sunt finale, includ toate comisioanele si taxele, inclusiv taxele de aeroport.
- Aceste oferte nu sunt sponsorizate de partenerii nostri din turism.
- Continutul celor 7 recomandari poate fi preluat in masura in care se va specifica sursa infoturism.ro, cu link catre homepage-ul sectiunii. Orice altfel de preluare de continut va fi sanctionata conform Legii nr.8/1996 privind drepturile de autor.


# #