Sejur Antalya 2026 - oferte vacante si sejururi in Antalya

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 94 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel KAMELYA FULYA (ex. FULYA RESORT & SPA) 5*

7 nopti de la 1008 euro
Localizare: Hotelul este situat la 55 km de aeroportul orasului Antalya, la 8 km de orasul Side, în localitatea Colakli, la 100 m de plaja proprie.

Descriere hotel: Construit în anul 1991, are o suprafata totala de 60000 mp, ultima renovare - în iarna anului 2008. Hotelul intra în complexul Kamelia World (care mai cuprinde si hotelurile Selin si Kamelya Holiday Village, cu care are teritoriu comun - respectiv se poate trece dintr-un hotel in celalalt). Aici gasiti cele mai active programe de animatie pentru copii si adulti. O infrastructura bine amenajata a vilelor. Cea mai buna si mai lar
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Q Ella Beach 4*

7 nopti de la 815 euro
Q Ella Beach Hotel este o proprietate de 4 stele care a fost complet renovată în 2025. Acesta va fi o alegere excelentă pentru familiile cu copii, cărora le oferă camere spațioase, un program de divertisment variat și piscine dotate cu tobogane. Există o plajă frumoasă cu nisip la 600 de metri, iar centrul orașelor Side și Manavgat din apropiere este la doar 8 km. Oaspeții pot folosi fără costuri suplimentare atât zona spa relaxantă cu saună, cât și sala de sport bine echipată.

Localizare
aprox. 8 km de centru Side
aprox. 60 km de centrul orașului Antalya
aprox. 8 km de centrul orașulu
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

3 . Sejur Hotel Aydinbei Gold Dreams 5*

7 nopti de la 875 euro
Hotel: situat la 110 km de aeroportul Antalya, la 20 km de Alanya, la 4 km de localitatea Avsallar, la 50 m peste drum de propria plaja (acces prin pasaj subteran). Construit in anul 2003, cu o suprafata totala de 16 000 mp, ultima renovare- 2006. Hotelul este compus din 2 cladiri unite Hotel cu 5 nivele si 5 cladiri Villa cu 3 nivele.

Hotelul are plaja proprie, nisip. Bar pe plaja – gratuit. La piscina si pe plaja: umbrele, sezlonguri, saltele – gratuit. Prosoape de plaja – garantie.

Hotel:
310 standard room ( 3 camere pentru persoane cu dizabilitati , max. 3 pers., 20 mp);
5 fami
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

4 . Sejur Hotel Palm World Resort &Spa 5*

7 nopti de la 777 euro
Complexul Palm World Side Resort & SPA din Side oferă plajă privată, o piscină în aer liber și o piscină interioară. La acest hotel all inclusive, oaspeții au la dispoziție o sală de gimnastică, un centru spa, un parc acvatic și facilități de tenis de masă. Accesul WiFi este gratuit în toate zonele.

Toate camerele au TV cu ecran plat, aer condiţionat şi balcon. Baia proprie include duş, uscător de păr şi articole de toaletă gratuite.

Micul dejun, prânzul și cina sunt servite în stil bufet. Puteți savura diverse preparate la restaurantul à la carte.

Facilităţile suplimentare inclu
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

5 . Sejur Hotel Dream World Resort 5*

7 nopti de la 870 euro
Această proprietate este la 10 minute pe jos față de plajă. Acest hotel se află la numai 350 de metri de plaja sa privată de pe malul Mediteranei şi are o piscină în aer liber, tobogane cu apă și o piscină interioară. Acesta include un centru de fitness, baie turcească și o saună.

Toate camerele de la Dream World Resort & Spa oferă aer condiţionat, minibar, un balcon şi un TV cu ecran plat, cu canale prin satelit. Sunt disponibile o baie privată și o cutie de valori.

Restaurantul principal al hotelului servește bufete de mic dejun, prânz și cină, care cuprind specialităţi locale şi
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

6 . Sejur Hotel Wind Of Lara & Spa 5*

7 nopti de la 1079 euro
Wind of Lara Hotel & SPA, situat în stațiunea Lara, oferă unități de cazare în sistem all inclusive, acces gratuit la conexiunea WiFi în toate zonele, un centru spa și o piscină în aer liber. Hotelul are, de asemenea, un loc de joacă și o terasă pentru copii, iar oaspeților le este pus la dispoziție centrul de spa, care include saună, hamam și piscină interioară. Proprietatea oferă parcare privată gratuită.

Camerele sunt dotate cu TV cu ecran plat. Unele camere au vedere la mare sau la munte. Pentru mai mult confort, camerele includ articole de toaletă gratuite, halate de baie și papuci.
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

7 . Sejur Hotel Alarcha S & Resort 5*

7 nopti de la 703 euro
Alarcha Hotels & Resort - Ultra All Inc se află în Manavgat, la câțiva pași de Plaja Okurcalar, și pune la dispoziție un centru de fitness, o grădină, o zonă de plajă privată și parcare privată gratuită. Această proprietate include un club pentru copii, precum și un restaurant, un parc acvatic și o terasă. Proprietatea oferă o saună, karaoke și room-service.

Acest hotel pune la dispoziția oaspeților camere cu aer condiționat, dulap pentru haine, ibric electric, un minibar, cutie de valori, televizor, balcon și baie proprie cu duș. Baia proprie oferă articole de toaletă gratuite. La Ala
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel VON RESORT GOLDEN BEACH 5*

7 nopti de la 569 euro

Situat la numai 450 m de malul mării, acest complex are o zonă de plajă privată, un parc acvatic cu piscină în aer liber şi facilităţi spa. Oaspeții beneficiază de un serviciu gratuit de transfer la plajă. Proprietatea oferă camere cu aer condiționat, TV prin satelit și balcon. Este disponibil WiFi gratuit.

Toate camerele de la VON Club Golden Beach au mobilier modern şi un minifrigider. Fiecare include o baie privată cu articole de toaletă şi uscător de păr. Unele camere de familie sunt formate din camere comunicante.

Micul dejun, prânzul şi cina sunt servite sub formă de bufet. Rest
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour

9 . Sejur Hotel OZ HOTEL SUI 5*

7 nopti de la 739 euro
Oz Hotels Sui se află în Alanya și are o grădină, un lounge comun, terasă și restaurant. Acest complex de 5 stele are un bar și oferă camere cu aer condiționat și acces gratuit la internet WiFi. Complexul are o piscină în aer liber, centru de fitness, karaoke și un club pentru copii.

Fiecare cameră a complexului include un balcon cu vedere la oraș. Camerele de la Oz Hotels Sui includ lenjerie de pat și prosoape.

Oaspeții proprietății au la dispoziție un mic dejun tip bufet.

Oz Hotels Sui oferă cazare de 5 stele, cu saună și hamam. Oaspeții pot juca tenis de masă şi darts la acest com
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour

10 . Sejur Hotel Doubletree By Hilton Antalya City Centre 5*

7 nopti de la 849 euro
Doubletree By Hilton Antalya City Centre se află în Antalya, la 2,2 km de Plaja Mermerli, și pune la dispoziție o piscină în aer liber sezonieră, un centru de fitness, o zonă de plajă privată și parcare privată gratuită. Proprietatea pune la dispoziție un restaurant, precum și o terasă, o piscină interioară și o saună. Proprietatea are o recepție deschisă non-stop, servicii de transport de la/la aeroport, room-service și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

La acest hotel este disponibil un mic dejun tip bufet.

Doubletree By Hilton Antalya City Centre oferă cazare de 5 stele, cu facili
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Papilon Ayscha 5*

7 nopti de la 1367 euro
Localizare
In Belek, la 35 km de aeroportul Antalya si 40 km de centrul orasului Antalya.

Cazare
Toate camerele au baie cu cada, uscator, A/C, telefon direct, mini bar (aprovizionat zilnic cu apa, bauturi racoritoare si bere), halat si papuci de baie, mocheta, TV satelit si canale de muzica si balcon.

Facilitati
Restaurant principal in aer liber si interior, restaurante À la Carte cu specific italian, pescaresc, turcesc si japonez, baruri in cadrul complexului hotelier, Cu plata sunt: asistenta medicala, baby sitting, internet si jocuri pe calculator, magazine, coafor, rent a car.

Plaja
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Spice Spa 5*

7 nopti de la 1262 euro
Localizare: Hotelul este situat la 35 km de aeroportul orasului Antalya, la 1 km de localitatea Belek, la 40 km de centrul orasului, pe malul marii.Structura de cazare: Hotelul a fost construit în anul 2007, cu suprafata totala de 91 000 mp. Hotelul dispune de un corp principal de 4 etaje, un corp Annex de 4 etaje, de vile de 1 si 2 vile.Main Building: 353 standard room (40% cu vedere la mare, 60% cu vedere la gradina, twin bed sau french bed, baie cu cada, max. 2 1 pers., 38–48 mp).Suite: • 1 Penthouse suite cu 5 camere (se afla la etajul 4, living, 3 dormitoare, o sufra
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

13 . Sejur Hotel Liberty Lara 5*

7 nopti de la 1219 euro
Localizare: hotelul este situat la 15km de aeroport si la 17km de centrul orasului Antalya, pe malul marii.
Capacitate: hotelul dispune de 278 camere standard, 16 apartamente family, 14 duplex, 2 apartamente king suite si 1 apartament presidential.
Dotari hotel: restaurant, piscina, bar, spalatorie, schimb valutar, parcare, centru spa, sala de conferinte si receptie.
Dotari camera: baie proprie, uscator de par, aer conditionat, televizor, telefon, minibar, internet si seif.
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

14 . Sejur Hotel Calista Luxury Resort 5*

7 nopti de la 1249 euro
Localizare: Belek, 35 km de Aeroportul International, 40 km de Antalya
Facilitati Hotel: restaurant principal si restaurante A la Carte, baruri, receptie, schimb valutar, internet wireless,piscine in aer liber si piscine acoperita cu spatiu copii, tobogane, program animatie, miniclub, centru spa, baie turceasca, sala fitness, magazine, coafor, discoteca, babysitting, bowling, doctor, spalatorie
Camere: aer conditionat centralizat, minibar si masuta, un birou, seif, televizor LCD cu diagonala de 32”, internet wireless si prin cablu, telefon cu linie directa, uscator par, dressing, dus si ca
Oferta de la:  Lala Travel Expert, Anywhere Travel World, Z Tour

15 . Sejur Hotel ERKAL RESORT 3*

9 nopti de la 632 euro
Hotel Erkal Resort Kemer este situat la 60 km de aeroportul din Antalya, în Kemer, la 600 metri peste drum de plaja sa privata. Hotelul a fost construit în 2008, avand o suprafata totala de 1700 mp si este format dintr-o cladire de 4 etaje:<br>- 59 camere standard (max. 2+1 pers., 21 mp),<br>- 6 camere family (2 dormitoare separate de o usa, într-una din ele exista un pat supraetajat, max. 3+1 persoane, 31 mp).<br><br>Hotel economic, cu teritoriu mic.<br><br>Camera:<br>- Dus<br>- Us
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Antalya :
94 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 485 EURO si 2366 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro