Sejur Dubai 2026 - oferte vacante si sejururi in Dubai

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 63 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Howard Johnson Bur Dubai 3*

7 nopti de la 729 euro
Hotelul Howard Johnson este situat central, în inima cartierului Bur Dubai, la 5 minute cu maşina de Muzeul Dubai şi de Meena Bazaar.

Camerele spaţioase, dotate cu aer condiţionat, au un stil contemporan şi oferă acces la Wi-Fi. Oaspeţii se pot relaxa în confortul camerelor lor, fiecare dotată cu TV prin satelit şi toate facilităţile moderne. Băile private au fost dotate cu căzi full-size.

Howard Johnson Bur Dubai oferă oaspeţilor o serie de facilităţi de agrement, inclusiv o piscină pe acoperiş cu privelişti uimitoare asupra oraşului Dubai şi o sală de fitness cu saună. Oaspeţii pot
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Towers Rotana 4*

7 nopti de la 1225 euro
Localizare: Hotelul este situat în apropierea centrului de afaceri Dubai International World Trade Center, pe Bd. Sheikh Zayed, la o distanță de 10 minute cu mașina de aeroport.

Facilități: hotelul dispune de 300 de camere, coafor, piscină, bar, room-service.

Dotări camere: uscător de păr, TV, telefon, minibar, seif, aer condiționat.

Hotelul oferă serviciu de transfer către plaja privată, contra cost, și către centrul orașului, gratuit.
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Ibis One Central 3*

7 nopti de la 553 euro
Ibis One Central este situat chiar lângă Sheikh Zayed Road, în mediata apropiere a Centrului internațional de expoziții și convenții din Dubai.
Hotelul se află la câțiva pași de stația de metrou World Trade Centre și la doar 15 minute de mers cu mașina de Aeroportul Internațional Dubai (DXB). De asemenea, hotelul se află în apropiere de Burj Khalifa, Dubai Mall și plaja Jumeirah. Oaspeții au la dispoziție un serviciu gratuit de transfer la principalele centre comerciale și plaje.

Ibis One Central este situat chiar lângă Sheikh Zayed Road, în imediata apropiere a Centrului internațional de
Oferta de la:  Ecovoyage Tour, USTRAVEL AGENCY

4 . Sejur Hotel Avani Ibn Battuta Dubai 4*

7 nopti de la 989 euro
Situat în Dubai, la 300 de metri de Ibn Battuta Mall și la 100 de metri de o stație de metrou, Avani Ibn Battuta Dubai este un hotel modern, cu o atmosferă plină de viață, care pune la dispoziție un restaurant, un centru de fitness, spectacole live cu DJ pentru adulți în zilele de marți, joi și vineri, precum și parcare privată gratuită. Acest hotel are un lounge comun și piscină în aer liber. Oaspeții beneficiază de recepție deschisă non-stop, room service și serviciul de schimb valutar.

Hotelul oferă mic dejun tip bufet în fiecare dimineață.

Acest hotel are o terasă la soare.

De as
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Grand Excelsior Bur Dubai 4*

7 nopti de la 717 euro
Hotelul elegant Grand Excelsior - Bur Dubai are o amplasare convenabilă în Bur Dubai, la doar câteva minute de World Trade Centre. Oferă 8 restaurante, spa mare și piscină pe acoperiș.

Această proprietate modernă oferă camere cu design modern, cu influențe arabe. Toate camerele şi suitele oferă o serie de facilități moderne, precum TV cu ecran plat și sistem interactiv de divertisment.

Grand Excelsior - Bur Dubai include 8 restaurante și baruri. Oaspeții au la dispoziție o gamă largă de preparate din bucătăria internațională, inclusiv specialități indiene, arabe și restaurante tip bufet
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Ramada Plaza By Wyndham Dubai 4*

7 nopti de la 769 euro
Ramada Plaza by Wyndham Dubai Deira se află în Dubai, la 8 km de Marea Moschee, oferind un centru de fitness, un bar și vedere la oraș. Facilitățile includ un restaurant, recepție cu program nonstop, room-service și acces gratuit la internet WiFi în întreaga proprietate. Oaspeții au la dispoziție camere de familie.

Toate unitățile sunt dotate cu aer condiționat, TV cu ecran plat cu canale prin satelit, fierbător de apă, birou, cadă și uscător de păr. În fiecare cameră a hotelului există dulap și baie privată.

Ramada Plaza by Wyndham Dubai Deira oferă un mic dejun continental zilnic. De
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel ROVE DUBAI MARINA 4*

7 nopti de la 675 euro
Această proprietate este la 12 minute pe jos față de plajă. Rove Dubai Marina este locul de cazare perfect, aflându-se într-unul dintre cele mai animate și mai spectaculoase cartiere din Dubai. Hotelul este înconjurat de clădiri înalte uimitoare, precum și de o gamă largă de restaurante şi centre comerciale, inclusiv Dubai Marina Mall. De asemenea, proprietatea se află în apropiere de plajă și la câteva minute de mers cu mașina de insula artificială The Palm. Downtown Dubai și The Dubai Mall sunt la doar 20 de minute de hotel.De asemenea, în imediata apropiere se găsesc o serie de centre de a
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Rose Rayhaan By Rotana 4*

7 nopti de la 968 euro
Localizare: Hotel Rose Rayhaan by Rotana, un hotel nou, face parte din lanțul hotelier Rotana. Hotelul este situat pe șoseaua renumită Sheikh Zayed road, lângă Centrul Internațional Financiar și la 15 km de aeroport. Rose Rotana este una dintre cele mai înalte clădiri ale lumii, cu 333 m înălțime și 72 de etaje.

Facilități hotel: restaurante, baruri, cafenea, săli de întâlniri și conferințe dotate cu cele mai moderne echipamente, centru de fitness, masaj, jacuzzi, saună, piscină exterioară cu temperatură controlată pentru adulți și copii, închirieri mașini.

Structură de cazare și dotăr
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Millennium Place Barsha Heights 4*

7 nopti de la 653 euro
Localizare: Millenium Place Barsha Heights s-a deschis la 21.10.2019 si este situat la doar cinci minute de statia de metrou Dubai Internet City , la doar 20 de minute de Dubai World Trade Center si la distanta de mers pe jos de zone linistite si verzi precum The Greens si Al Barsha Park. Oaspetii hotelului beneficiaza de de serviciu de transfer gratuit de autobuz catre zonele locale, cum ar fi Mall of Emirates, Jumeirah Beach și DIC Metro Station.

Facilitatii: restaurant M1, restaurant cu specific arăbesc, lounge Twenty 9, lobby cafe, recepție 24h, centru de afaceri, birou de excursii, s
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

10 . Sejur Hotel Marina Byblos 4*

7 nopti de la 1066 euro
Localizare: Hotelul Marina Byblos este situat la o plimbare de 5 minute de plaja Jumeirah si la 2 minute de staţia de metrou Jumeirah Lakes Towers. Clubul de iahting şi Marina Mall sunt la câţiva paşi, în timp ce clubul de golf Emirates şi Ibn Battuta Mall se află la mai puţin de 4 km.

Facilititati: Mâncare tradiţională englezească este servită la English Pub din cadrul hotelului Marina Byblos Hotel. Oaspeţii se pot relaxa cu o ceaşcă de cafea proaspătă la magazinul de cafea sau pot gusta cocktailuri la clubul de noapte din incintă. Hotelul are în incintă 6 restaurante şi o piscină panora
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Ramada By Wyngham Barsha Heights 4*

7 nopti de la 889 euro
Localizare: Se află în Dubai, la 2,5 km de plaja Sufouh. Mall of the Emirates este la 5 km de Hotelul Auris Inn Al Muhanna, iar The Walk at JBR se află la 8 km de proprietate. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Dubai, situat la 28 km de proprietate.

Facilitati: restaurant, centru de fitness, lounge comun și parcare privată gratuită. Această proprietate pune la dispoziție camere de familie și o terasă. De asemenea, unitatea de cazare oferă recepție cu program nonstop, room-service și serviciu de schimb valutar. Proprietatea pune la dispoziție un salon de coafură și cent
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Arabian Park 3*

6 nopti de la 799 euro
Localizare: Hotelul Arabian Park se afla pe Oud Metha Road, la mai puţin de 10 km de Aeroportul Internaţional Dubai şi la 1,5 km de Centrul de Expoziţii Dubai. Hotelul este situat convenabil pentru oaspeţii care doresc acces rapid la Dubai World Trade Centre şi la staţia de metrou Al Jadaf. Este disponibil un serviciu de transfer la staţia de metrou, din oră în oră. Turiştii cazaţi la proprietate pot beneficia de un serviciu de transfer la plajă, la Dubai Mall şi la aeroport. Hotelul se afla si in apropiere de centrul de shopping si distractie Wafi City.

Facilitati: Arabian Park are o pisc
Oferta de la:  Boreal Tours

13 . Sejur Hotel Coral Beach Resort 4*

7 nopti de la 923 euro
Localizare: hotel de categorie medie, situat pe plaja dintre Sharjah si Ajman, la 30 km de
aeroportul din Dubai.

Facilitati: restaurant, cafenea, lobby si pool-bar, internet, salon defrumusete, magazin de
suveniruri, room service, sala de conferinte.

Camere: dotate cu aer condisionat, baie, TV, telefon, minifrigider, seif, internet.

Masa: mic dejun tip bufet, contra cost demipensiune.

Sport si agrement: piscina, piscina pentru copii, terasa de plaja, terenuri de tenis, tenis
de masa, volei pe plaja, sporturi nautice, fitnes, sauna, baie cu aburi ,masaj, salon de joaca, minicl
Oferta de la:  Anywhere Travel World

14 . Sejur Hotel Four Points By Sheraton Production City, Dubai 4*

7 nopti de la 679 euro
Four Points by Sheraton Production City, Dubai se găsește în Dubai, la 9,4 km de Dubai Autodrome, și are o piscină în aer liber, un centru de fitness, un lounge comun și parcare privată gratuită. Situată la 12 km de The Montgomery, Dubai și la 14 km de Mall of the Emirates, proprietatea oferă o terasă și un bar. Proprietatea pune la dispoziție o recepție deschisă non-stop, servicii de transport de la/la aeroport, room-service și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

Acest hotel pune la dispoziția oaspeților camere care includ aer condiționat, un birou, un ibric electric, un minibar, o cuti
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel DAMAC Hills 2 , An Edge By Rotana 3*

7 nopti de la 729 euro
Situat în Dubai, la 32 km de Autodromul Dubai, DAMAC Hills 2 Hotel, an Edge by Rotana Hotel oferă cazare cu piscină în aer liber, parcare privată gratuită, un centru de fitness și un restaurant. Acest hotel de 3 stele oferă o recepție deschisă 24 de ore pe zi, un centru de afaceri și acces gratuit la internet WiFi. Oaspeții pot savura băuturi la bar.

Oferta de la:  Z Tour
Sejur Dubai :
63 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 553 EURO si 3083 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro