Sejur Mallorca 2026 - oferte vacante si sejururi in Mallorca

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 75 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Seaclub Alcudia Mediterranean Resort 4*

7 nopti de la 1345 euro
Acest complex situat la 8 minute de mers pe jos de plaja din Golful Alcudia oferă apartamente în stil mediteraneean. Seaclub Alcudia Mediterranean Resort are centru de fitness, grădină și piscină.

Toate apartamentele oferă aer condiționat și balcon sau terasă. Chicineta este utilată cu frigider și cuptor cu microunde, iar zona de lounge include 2 canapele extensibile și TV cu ecran plat cu canale prin satelit. La cerere și la un cost suplimentar sunt disponibile scaune înalte pentru copii.

Complexul Seaclub pune la dispoziție un bufet-restaurant care servește mâncăruri internaționale. E
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Playas Del Ray 3*

7 nopti de la 636 euro
Hotelul Playas del Rey se află la doar 200 de metri de plaja din Santa Ponça, in sudul Insulei Mallorca. Fiecare cameră are aer conditionat, baie privată si balcon, majoritatea cu vedere la mare. Playas del Rey oferă o piscină mare in aer liber, inconjurată de terase. Accesul la internet Wi-Fi este disponibil gratuit in intregul hotel. Restaurantul hotelului serveste un mic dejun tip bufet si există si un bar unde oaspetii pot savura o băutură relaxantă, cocktailuri sau gustări. Hotelul Playas del Rey se află langă incantătorul golf din Santa Ponsa. Centrul orasului Palma este la 16 km, iar a
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Hsm Canarios Park 3*

7 nopti de la 862 euro
Acest complex all Inclusive, recent renovat, este situat într-o zonă liniştită, la doar 400 de metri de frumoasa plajă Cala Antena şi la 1.500 de metri de zonă turistică a satului, care oferă un centru comercial şi de agrement.

Este disponibil un serviciu de transport gratuit cu trenul spre plajă şi centru, care operează curse de mai multe ori pe zi. În plus, în apropiere puteţi găsi staţia autobuzului către Palma şi Manacor. Porto Cristo şi faimoasele Peşteri Drach sunt la numai 12 km de complex.

De mai multe ori pe săptămână se organizează programe de divertisment în timpul zilei şi s
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Llaut Palace 5*

7 nopti de la 769 euro
Descriere
Hotelul este nou construit, localizat in cea mai buna zona din Playa de Palma, doar la cativa metri de zona cu nisip alb si ape linistite si foarte aproape de aeroport si de orasul Palma. In jurul hotelului sunt restaurante, baruri si o gama larga de magazine. Hotel Llaut Palace va invita sa va bucurati de o vacanta mediteraneana intr-o locatie frumoasa cu o atmosfera linistita.

Localizare
Hotelul este localizat la 200 de metri de plaja si la 4 km de aeroport.

Dotari camere
Hotel Llaut Palace are camere spatioase, decorate modern si elegant, dotate cu baie, telefon, cafeti
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Grupotel Taurus Park 4*

7 nopti de la 940 euro
Localizare:
Hotel Taurus Park din Mallorca este situat la 500 m distanta de plaja, intr-o zona linistita a statiunii Playa de Palma.

Structura de cazare:
Hotelul dispune de 341 de camere cu terasa, baie uscator de par, aer conditionat, TV satelit, radio, minibar.

Facilitati:
restaurant, piscina interioara piscina exterioara pentru adulti cu sectiune pentru copii, sauna, baie turceasca, jacuzzi, fitness, sala de jocuri si zona de joaca pentru copii, minigolf, billiard, tennis de masa, 3 terenuri de tenis.
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Horitzo 3*

7 nopti de la 868 euro
JS Horitzó are o locație ideală pe malul mării, lângă plaja Ca’n Picafort, în Golful Alcúdia din Mallorca. Oferă WiFi gratuit și o piscină în aer liber cu terasă la soare.

Hotelul este la câțiva pași de magazinele, restaurantele și barurile stațiunii. Frumosul parc natural Albufera este la 5 km de JS Horitzó. Orașul Alcúdia este la 10 km.

Camerele hotelului Horitzó sunt simple și confortabile. Toate au balcon privat, cutie de valori și baie cu uscător de păr. Majoritatea camerelor au vedere la Marea Mediterană.

Restaurantul hotelului servește preparate din bucătăria internațională și
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

7 . Sejur Hotel LAGO GARDEN APARTSUITE SPA 5*

7 nopti de la 1057 euro
Acest hotel elegant amenajat este o oază de linişte şi ospitalitate, în care veţi găsi echilibrul perfect între rafinament şi confort.

Lago Garden este o adevărată oază în Cala Ratjada, fiind înconjurat de grădini plăcute, care formează un cadru perfect pentru recepţia de ...
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel ALUA LEO 4*

7 nopti de la 654 euro
Alua Leo se află la doar 100 m de plaja Can Pastilla și oferă piscine în aer liber. Proprietatea este situată pe plaja Palma din Mallorca.

Hotelul oferă camere confortabile şi luminoase, cu baie privată. Toate camerele au aer condiționat și TV. Unele unităţi oferă vedere la mare. În zonele comune ale hotelului este disponibil acces gratuit la internet WiFi.

Alua Leo, de asemenea, are zonă mare lângă piscină cu şezlonguri şi bar. Există şi un restaurant tip bufet, care serveşte preparate internaţionale şi locale.

La câţiva paşi, în Palma Beach, se găsesc multe baruri pline de viaţă. C
Oferta de la:  Coral Tours

9 . Sejur Hotel Innside By Melia Alcudia 4*

7 nopti de la 899 euro
Innside by Meliá Alcudia are 2 piscine. Oaspeții pot face o plimbare până la plaja din vecinătatea hotelului, bucurându-se de soare pe nisipul fin sau de o baie în Marea Mediterană.

Innside by Meliá Alcudia oferă mese tip bufet de mic dejun și cină. De asemenea, există un restaurant italian, situat pe bulevard, cu o atmosferă confortabilă, decorat cu lemne, plante şi elemente inspirate de natură. Oaspeții pot savura preparate culinare în zona piscinei, relaxându-se pe șezlonguri sau pe paturile balineze.
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Castell De Mar 4*

7 nopti de la 1046 euro
The Castell del Mar Hotel is centrally located only 20 metres away from the beach and 250 metres away from the resort centre with its shops, bars, night life and restaurants.

Guests enter the Castell del Mar via an entrance hall with a marble staircase and views of the gardens. The hotel was renovated in 1999 and has 12 floors with 230 rooms, all with sea view.

There are 198 double rooms (35 with a side sea view and 163 with a front sea view), 31 junior suites (20 with a front sea view and 11 with a side sea view) and one family suite.

All rooms have satellite television with music
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel HSM Son Veri (ex. Reina Isabel) 2*

7 nopti de la 572 euro
Localizare: Hotelul este situat in statiunea El Arenal

Dotari : Room service, Bar, Recepţie 24/24h, Parcare gratuită. 180 camere din categoria duble şi triple. Situat la 7 minute pe jos de centru, acest hotel din s'Arenal se află pe strada Av. Europa 3.

Fie că rămâneţi cîteva zile ...
Oferta de la:  Coral Tours

12 . Sejur Hotel Morito 3*

7 nopti de la 674 euro
Hotelul Morito este situat pe plaja Cala Millor, pe coasta de est a insulei Mallorca. Oferă o piscină în aer liber, un restaurant tip bufet şi camere cu aer condiţionat.

Camerele sunt luminoase și spațioase și oferă multă lumină naturală. Toate au minifrigider, TV și baie privată.

Zona piscinei are o terasă mare cu şezlonguri, iar zona de spa oferă o piscină interioară încălzită, disponibilă la un cost suplimentar. Hotelul Morito organizează spectacole de muzică live, cine tematice și happy hour.

Hotelul se află la doar 1 oră de mers cu mașina de Palma de Mallorca şi Aeroportul Mallo
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel INNSIDE CALVIA BEACH 4*

7 nopti de la 1142 euro
Situat la 200 de metri de plaja Calvia din Magalluf, INNSiDE Calvia Beach are un centru de fitness cu zona in aer liber si 4 piscine, dintre care o piscina suspendata cu fund de sticla.
Localizare

Hotelul Innside Calvia Beach, situat la 200 de metri de plaja Calvia din Magalluf, se afla la 18 km de orasul Palma de Mallorca.
Facilitati hotel

Hotelul pune la dispozitia turistilor un restaurant - Food Factory - care serveste preparate din bucataria mediteraneana, mai multe baruri si terase aflate in apropierea piscinelor.

De asemenea, aici se afla un centru de fitness cu zona in aer l
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

14 . Sejur Hotel THB Dos Playas 3*

7 nopti de la 719 euro
Hotelul THB Dos Playas este situat in inima orasului plin de viata Cala Ratjada (Mallorca).
Cu facilitati complete si un serviciu dedicat, hotelul nostru este o alegere excelenta pentru a va bucura de viata de noapte si de atmosfera buna care exista in Cala Ratjada.
In zona veti gasi o mare varietate de pub-uri, baruri  si cluburi de noapte, precum si plaje renumite, cum ar fi Cala Agulla. O gama larga de oportunitati, fara indoiala, va asteapta la urmatoarea vacanta in Mallorca.
Acest hotel este recomandat incepand cu varsta de 18 ani.
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Bella Mar 3*

7 nopti de la 830 euro
Situat în Plaza de Los Pino, în centrul orașului Cala Ratjada, între plajele Son Moll și Cala Agulla.

Camerele au aer condiționat, balcon privat și TV prin satelit. Fiecare are o baie privată.

Multe activități în aer liber sunt posibile în zonă, inclusiv golf, drumeții, ciclism și observarea păsărilor. Sunt posibile și sporturi de apă, cum ar fi snorkeling, navigație, schi nautic și surfing.
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY
Sejur Mallorca :
75 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 459 EURO si 2337 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro