Sejur Mallorca 2025 - 2026 - oferte vacante si sejururi in Mallorca

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 48 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Alua Boccaccio 4*

7 nopti de la 1123 euro
Alua Boccaccio offers an outdoor pool, a fitness centre and air-conditioned rooms with a private balcony ,and has a multi-sports court. Free WiFi is available in public areas.

S’Albufera Nature Reserve is just 5 minutes’ drive away from the Boccaccio. Palma de Mallorca Airport can be reached in 45 minutes, by car.

Alua Boccaccio is located in Puerto de Alcudia, standing just 150 metres from the sea, it is next to the iconic Lago Esperanza.

Alua Boccaccio offers: buffet restaurant, pool bar ,cocktail bar, beach bar for snacks and drinks, outdoor swimming pools, multi-sports court, min
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel FLAMBOYAN - CARIBE 4*

7 nopti de la 1138 euro
Hotelul Flamboyan Caribe are vedere la plaja din Magaluf şi oferă o piscină în aer liber, un centru spa disponibil gratuit şi acces direct la plajă. La mică distanţă de mers pe jos de hotel veţi găsi baruri, cluburi şi restaurante.

Toate camerele includ aer condiţionat şi o baie privată. Unele camere beneficiază de o terasă cu vedere la mare.

Restaurantul de la Hotel Spa Flamboyan Caribe serveşte mâncăruri din bucătăria spaniolă şi internaţională. Terasa barului principal, care se află la doar 5 m de plajă, oferă vedere la golful din Magaluf.

În zona spa există o cadă cu hidromasaj,
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel BQ Amfora Beach 3*

7 nopti de la 759 euro
BQ Amphora Beach se află în staţiunea Can Pastilla din Majorca, la doar 300 de metri de plajă. Acest hotel funcţional oferă o piscină în aer liber, un restaurant bufet şi o recepţie de 24 de ore.

Camerele hotelului Amfora Beach sunt luminoase şi au pardoseli atrăgătoare, cu dale de ceramică. Unele camere au balcon privat cu vedere spre piscină.

BQ Amfora Beach se află la doar 5 minute pe jos de o serie de baruri şi de restaurante. Can Pastilla Harbour este la 400 de metri distanţă, iar la Palma Aquarium se poate ajunge în 15 minute de mers pe jos.

Aeroportul din Palma se află la 5 mi
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Riu Concordia 4*

7 nopti de la 1061 euro
Hotelul Riu Concordia este situat în Playa de Palma, la 2,4 km de plaja Es Calonet des Fornàs și la 500 de metri de clubul de noapte Mega Park, și are bar și terasă. Acest hotel de 4 stele pune la dispoziție un restaurant și camere cu aer condiționat, WiFi gratuit și baie privată. Oaspeții hotelului beneficiază de o piscină în aer liber, centru de fitness, recepție deschisă nonstop și program de divertisment în timpul serii.

Toate camerele hotelului sunt prevăzute cu dulap. De asemenea, camerele Hotelului Riu Concordia includ TV cu ecran plat cu canale prin satelit.

La unitatea de cazar
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel AluaSun Cala Antena 3*

7 nopti de la 973 euro
Localizare
Situat pe o faleză cu vedere la Marea Mediterană, între 2 plaje magnifice, acest hotel de vacanță este înconjurat de grădini luxuriante ce ocupă o suprafață de peste 2,5 hectare. Clădirile de la AluaSun Cala Antena se află între plajele cu nisip auriu Cala Domingos și Cala Antena.

Facilitati hotel
La proprietate există o piscină în aer liber înconjurată de grădini și o piscină pentru copii. Oaspeții au la dispoziție mai multe restaurante şi baruri în aer liber. Proprietatea servește la micul dejun, prânz și cină un bufet internațional cu bucătărie deschisă. Este disponibil și
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Ferrer Janeiro & Spa 3*

7 nopti de la 1157 euro
Ferrer Janeiro Hotel & Spa este un hotel confortabil situat la doar 80 m de plaja Son Baulo, Can Picafort. Este un hotel ideal pentru cupluri i persoanele sportive care doresc sa se bucure de nordul insulei .

Localizare: Hotelul se afla in regiune Can Picafor la cativa metri de mare si la 1.9 km de Playa de Muro.
Facilitate hotel: Hotelul Ferrer Janeiro ofera cel mai complet pachet de servicii din nordul insulei Mallorca. Acesta pune la dispozitia turistilor o receptie 24h/7, snack bar deschis 24 h, sala de sport, piscine semiollimpica incalzira cu Jacuzzi si zona speciala pentru copii ce
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Best Delta 4*

7 nopti de la 610 euro
Înconjurat de grădini şi terase cu 2 piscine în aer liber, hotelul Best Delta este situat lângă terenul de golf Maioris şi la 10 minute de mers cu maşina de S''''Arenal şi de plaja sa.

Camerele de la Best Delta au fost renovate în anul 2016 şi au TV prin satelit, minibar şi o baie privată cu uscător de păr. Oferă şi balcon privat. În timpul verii este disponibil aer condiţionat.

Best Delta oferă terenuri de tenis şi o piscină interioară. Vara, sunt disponibile programe de divertisment în timpul zilei şi noaptea.

Restaurantul tip bufet al hotelului serveşte preparate locale şi internaţi
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Sant Jordi 3*

7 nopti de la 779 euro
Localizare: Hotelul Sant Jordi este situat langa plaja din Playa de Palma, 300 metri de centrul staţiunii şi 5 km de aeroport.

Facilităţi hotel Sant Jordi: 2 restaurante, salon TV, bar, 2 piscine exterioare, piscine pentru copii, terasă, animaţie, casă de schimb valutar, centru pentru închiriere maşini, lounge. Contra cost: sauna, jacuzzi, tenis, parcare.

Dotari camere: Camerele hotelului Sant Jordi sunt dotate cu baie cu dus şi uscător de păr, balcon, telefon, TV satelit, aer condiţionat, încălzire centrală, minibar (contra cost).
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Samos 3*

7 nopti de la 969 euro
Localizare: Situat în centrul oraşului Magaluf, hotelul este situat la doar 250 de metri de plajele celebre ale oraşului, 12 km de Palma de Mallorca.

Facilitati hotel: acesta dispune de lobby, bar, restaurant, sala TV, sala de jocuri, piscina.

Dotari camera: toate camerele dispun de baie, terasa si telefon. Optional contracost TV satelit si seif.
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Grupotel Maritimo 4*

7 nopti de la 959 euro
Localizare: la 150 m de plaja, inconjurat de o gradina superba.
Dotari camere: aer conditionat, uscator de par, telefon, TV satelit, seif, minibar, terasa sau balcon. Toate camerele au fost renovate ultima data in anul 2005.
Facilitati hotel: restaurant, doua piscine exterioare cu zona pentru copii, piscina interioara incalzita, jacuzzi, sauna, baie turceasca, masaj (contra cost), sala de fitness, doua terenuri de tenis cu iarba artificiala, teren de volei, tenis de masa, miniclub, cresa, teren de joaca pentru copii, animatie seara cu muzica si dans live.
www.grupotel.com
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Sol Guadalupe 4*

7 nopti de la 681 euro
Localizare: Hotel Sol Guadalupe Mallorca face parte din lantul hotelier SOL MELIA si este situat la 25 km de aeroport, la 17 km de centrul orasului Palma, la 50 m de centrul zonei turistice Magaluf, la 200 m de plaja. Construit în anul 1973, renovat în anul 2001, hotelul alcatuit dintr-o cladire cu 9 etaje, dispune de:
- 440 standard double room (o parte din camere au vedere la mare sau piscina, max. 2+2 pers.),
- 53 single room (o parte din camere au vedere la mare sau piscina, max. 1 pers.)

Dotari si servicii: restaurant cu bucatarie internationala (bufet suedez), pizzerie, snack-bar l
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Eix Lagotel Holiday Resort 4*

7 nopti de la 639 euro
Acest complex înconjurat de grădini este situat pe malul unui lac din insula Mallorca, lângă Rezervaţia Naturală S''''Albufera. Proprietatea are o sală de gimnastică şi 3 piscine în aer liber şi pune la dispoziţie autobuze gratuite până la plaja aflată la 800 de metri.

Lagotel oferă terenuri de tenis, minigolf, saună şi cadă cu hidromasaj. Proprietatea pune la dispoziţie o zonă de joacă pentru copii şi personal de divertisment. Oaspeţii pot juca biliard şi tenis de masă.

Eix Lagotel Holiday Resort are camere cu aer condiţionat, acces gratuit la internet WiFi, TV prin satelit şi balcon pri
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Iberostar Waves Playa De Muro 4*

7 nopti de la 1600 euro
Iberostar Waves Playa de Muro are un cadru ideal, cu vedere la plaja Muro, la 100 de metri de Rezervația Naturală Albufera. Acest complex are o piscină principală, două piscine pentru copii și o piscină interioară în zona Spa, un centru spa și camere cu balcoane. Accesul WiFi de mare viteză este disponibil gratuit în întreaga proprietate. Playa de Muro are decor elegant peste tot. Camerele sale au televizoare cu canale prin satelit și minibar. Hotelul are 3 restaurante, 1 snack bar cu vedere la mare și un camion cu mâncare lângă piscină. Centrul spa al incintei are o piscină interioară, o cad
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Calvia Beach The Plaza By Melia (Magalluf) 4*

7 nopti de la 785 euro
Descriere HOTEL CALVIA BEACH THE PLAZA BY MELIA:
Hotelul se deschide la data de 1 iulie 2018, are centru de cumparaturi si parcare si se afla in vecinatatea Avenida Magalluf, strada pietonala pe care sunt concentrate multe magazine, restaurante si baruri.

Tip masa:
Mic dejun, Demipensiune (cina din programul de demipensiune se serveste la restaurantul bufet al hotelului vecin Sol House The Studio Calvia Beach).

Localizare HOTEL CALVIA BEACH THE PLAZA BY MELIA:
Hotelul se afla in statiunea Magalluf, pe plaja, la 18 km de orasul Palma si la 24 km de aeroport.

Dotari camere:
Hotel M
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Exagon Park 4*

7 nopti de la 796 euro
Această proprietate este la 5 minute de mers pe jos de plajă. Situat în grădini mari, Parcul Exagon este situat la 10 minute de mers pe jos de plaja Son Baluó din nordul Mallorca. Această stațiune oferă un spa, piscină mare în aer liber și camere cu aer condiționat cu balcon.

Camerele de la Exagon Park dispun de decor în stil mediteranean, pardoseli din gresie și TV prin satelit. Fiecare are o baie privată cu uscător de păr și aer condiționat.
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Mallorca :
48 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 610 EURO si 2337 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro