Sejur Nisipurile De Aur 2026 - oferte vacante si sejururi in Nisipurile De Aur

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 34 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel SH Dolce Vita- All Inclusive - Free Aquapark & Beach 4*

5 nopti de la 460 euro
SH Dolce Vita- All Inclusive - Free Aquapark & Beach se află în Nisipurile de Aur, la 7 minute de mers pe jos de Plaja Riviera, și are o grădină, un lounge comun, o terasă și parcare privată. Situată la 7 minute de mers pe jos de Nisipurile de aur - centru și la 1,9 km de Plaja Cabacum, proprietatea oferă un bar și o zonă de plajă privată. Acest hotel pune la dispoziție o piscină în aer liber, un centru de fitness, divertisment de seară și un club pentru copii.

Acest hotel pune la dispoziția oaspeților camere cu aer condiționat, birou, ibric electric, un frigider, cutie de valori, tele
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel GRIFID NOA 5*

2 nopti de la 178 euro
GRIFID Noa - Premium Ultra All Inclusive se află pe malul mării în Nisipurile de Aur și oferă cazare de 5 stele, o piscină în aer liber, un centru de fitness și o terasă. Cu o situare atractivă în cartierul Litoralul Golden Sands, acest hotel oferă un bar, precum și o piscină interioară. Proprietatea are o recepție deschisă non-stop, servicii de transport de la/la aeroport, room-service și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

Camerele de la acest hotel sunt dotate cu zonă de relaxare, televizor cu canale prin cablu și baie proprie cu articole de toaletă gratuite și duș. GRIFID Noa - Premi
Oferta de la:  Z Tour , Ecovoyage Tour

3 . Sejur Hotel Palma 4*

4 nopti de la 220 euro
Localizare
Hotelul Palma din Nisipurile de Aur este situat la 200 de metri de plaja si este inconjurat de verdeata, aflandu-se pozitionat in mijlocul unui minunat parc.
Descriere cazare
Hotelul Palma din Nisipurile de Aur are 2 lifturi si 7 etaje pe care sunt dispuse 20 camere duble, 3 studiouri si 16 apartamente cu vedere la mare, la piscina sau la parc. Nu se accepta animale de companie.
Facilitati cazare :
DBL -min 2 ;max 2+1 sau 3 adulti
STUDIO -min 3 ;max 3+1 sau 4 adulti
DBL PROMO -min 2 ;max 2+1 sau 3 adulti
APP 1-dormitor - min 2 ;max 2+2/3+1 sau 4 adulti
APP 1-dormitor PR
Oferta de la:  Avraam Travel

4 . Sejur Hotel Gradina 4*

7 nopti de la 359 euro
Localizare: Hotelul este amplasat la 250 de m de plaja si 300 m de centru statiunii Nisipurile de Aur.

Capacitate de cazare: 140 de camere duble.

Dotari camere: TV satelit, telefon, mini bar, baie proprie.

Facilitati hotel: room-service, piscina descoperita cu gradina, centru sportiv (fitness, sauna, masaj), cabinet medical, salon de coafura si frizerie, magazin sportiv si pentru suveniruri, sala pentru ping-pong, biliard si jocuri electronice, parcare, restaurant acoperit si descoperit, bar si bar-piscina.
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Madara 4*

4 nopti de la 280 euro
Locatie: la 350 m de plaja, intr-un cadru natural deosebit.

Dotari: un hotel complet renovat, restaurant, restaurant A la Carte, lobby bar, barbeque, pizzerie, bar, piscina interioara si exterioara, sauna, sala de fitness, tenis de masa, biliard, tir cu arcul, loc de joaca pentru copii, seif la receptie, centru medical, casa de schimb valutar, diverse magazine.

Dotari camere: toate camerele sunt dotate cu telefon, TV satelit, baie proprie, aer conditionat si balcon.
Oferta de la:  Avraam Travel, Z Tour

6 . Sejur Hotel Sunny Varshava 3*

2 nopti de la 53 euro
Bucuraţi-vă de o şedere plăcută la Sunny Varshava Hotel, care este la 350 de metri de plaja din Varna, pe o poziţie ridicată, oferind camere superbe, diverse şi servicii impecabile.

Gustaţi preparatele delicioase în restaurantul sofisticat şi serviţi băuturi la barul elegant.Grădina verde luxuriantă şi terasa oferă o relaxare plăcută şi piscina este un mod perfect de a vă delecta.

În hol şi pe terasă este oferit acces gratuit la internet Wi-Fi.
Oferta de la:  Ecovoyage Tour

7 . Sejur Hotel Aphrodite 4*

4 nopti de la 245 euro
Hotelul Aphrodite se afla in centrul statiunii Nisipurile de Aur, la 250m de la plaja.

Camerele detin TV, telefon, mini bar, balcon, WC/dus, frigider contra cost.
Hotelul dispune de restaurant, bar, casa de schimb valutar, centru medical, piscine, teren de tennis, mini-golf, billiard, sauna, solar.

Hotelul dispune de 600 de paturi in 180 camere duble si cateva apartamente spatioase, marea majoritate fiind orientate spre mare.

Camerele sunt dotate cu grup sanitar propriu (cada sau dus), telefon, aer conditionat , minibar, tv cablu / satelit Internet wireless, uscator de par.balcon.
Oferta de la:  Avraam Travel

8 . Sejur Hotel Havana 4*

7 nopti de la 371 euro
Localizare: Hotelul Havana este situat în centrul parcului din stațiunea Nisipurile de Aur, la numai 600 m de centrul acesteia, în partea de vest.

Facilități hotel: Complexul hotelier Havana oferă recepţie, birou de turism, atrium în hol, lifturi, cutii de valori (la recepţie), restaurant, tavernă, lobby bar, cazinou, birou de schimb valutar, magazin de suveniruri, piscină, bar la piscină, parcare.

Dotări camere: aer condiționat, TV, seif, minibar, telefon, uscător de păr.
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Grifid Encanto Beach (ex. Sentido Golden Star/ Obzor Beach-Izgrev) 4*

7 nopti de la 1042 euro
Localizare: Grifid Encanto Beach (ex. Sentido Golden Star/ Obzor Beach-Izgrev) este situat pe faleza statiunii Nisipurile de Aur, pe malul marii, la aproximativ 1 km de centrul statiunii in partea de nord. Incepand cu 2016, Hotelul Sentido Golden Star 4* intra sub administrarea Gridid Hotels.

Facilitati: Hotelul Sentido Golden Star 4* are 9 etaje, 6 lifturi, 509 spatii de cazare, seif la receptie, casa de schimb valutar, wi-fi in lobby, 2 lobby bar, sky bar, night bar, bar la piscina, restaurant principal, restaurant a-la-carte „Mediterraneo”, snack bar “Izgrev” pe plaja, cabinet medical,
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Nympha 4*

7 nopti de la 585 euro
Localizare:
Riviera Holiday Village se afla in imediata vecinatate a statiunii Nisipurile de Aur si este un complex de 5 hoteluri, printre care si Hotel Nympha 4*.
Hotel Nympha 4* a fost complet renovat in 2017
Hotelul are plaja privata , sezlonguri , umbrele si prosoape la plaja - gratuit.

Facilitati:
restaurant, bar, piscina exterioara langa hotel Lotos si Imperial, umbrelute si sezlonguri la plaja din fata hotelului, fitness, internet

Dotari camera
aer conditionat, telefon, televizor


Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Astoria (ex. Riu Astoria) 4*

5 nopti de la 510 euro
Hotelul Astoria este un simbol al statiunii, a fost preluat de lantul RIU incepand cu anul 2017 si oferă o gama larga de facilitati și un standard ridicat de cazare.

Localizare: Hotelul Astoria este situat in partea de nord a statiunii Nisipurile de Aur, la numai 20 m de plaja. Se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul statiunii si la 3 km de parcul acvatic Aquapolis. Mănăstirea Aladzha se află la 5 km de RIU Astoria - All Inclusive, iar Baltata este la 9,4 km. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Varna, situat la 26 km de proprietate.

Facilitati hotel Astoria: piscina exter
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

12 . Sejur Hotel Prestige And Aquapark (ex. Golden Yavor) 4*

7 nopti de la 294 euro
Localizare: Prestige Hotel and Aquapark (ex. Golden Yavor) este amplasat la doar 150 metri centrul statiunii si la 150 metri de plaja si la 18 km de Varna. Inconjurat de un parc superb ce transmite o stare de liniste si relaxare, hotelul le ofera oaspetilor sai o magnifica combinatie de spatiu si libertate, toate aproape de o minunata plaja aurie.

Facilitati Prestige Hotel and Aquapark: Construit in anul 2005, renovat ultima oara in 2017, hotelul are 8 etaje, 4 lifturi, recepție, aer condiționat în zone publice, schimb valutar, serviciu de spălătorie, Wi-Fi în zone publice, restaurant, lob
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

13 . Sejur Hotel Arena Mar 4*

7 nopti de la 288 euro
Localizare: Hotelul Arena Mar este situat in statiunea Nisipurile de Aur, la aproximativ 150 m de plajă. Proprietatea se afla la 12 minute pe jos de centrul stațiunii Nisipurile de Aur, la 17 minute pe jos de plaja Riviera și la 9 minute cu mașina de Mănăstirea Aladzha. Aeroportul din Varna este la mai puțin de 27 km.

Facilități hotel Arena Mar: internet Wi-Fi (gratuit în lobby), sală de internet, schimb valutar, magazin, garaj (contra cost), piscină interioară, piscină exterioară, biliard, piscină pentru copii, pătuț pentru infanți (contra cost), cameră pentru copii, centru de wellness, c
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour

14 . Sejur Hotel Pliska 3*

2 nopti de la 60 euro
Localizare: Hotelul Pliska este amplasat in zona centrala a statiunii Nisipurile de Aur, la aproximativ 300 m de plaja. Hotelul ofera conditii excelente pentru petrecerea unei vacante superbe pe malul Marii Negre, in statiunea Nisipurile de Aur.

Facilitati: Hotelul Pliska dispune de bar, cocktail bar, barbeque bar, cafenea, discoteca, lobby bar, restaurant, magazin, biliard, loc de joaca pentru copii, piscina pentru copii, sala de conferinte, piscina interioara, lift, sala fitness, sala de jocuri, parcare in aer liber, safe, sauna, telefon, sala TV.

Dotari camere: Hotelul Pliska are 10
Oferta de la:  Ecovoyage Tour

15 . Sejur Hotel Continental 4*

5 nopti de la 283 euro
Localizare: Hotelul Continental se afla in statiunea Nisipurile de Aur. Printre punctele de atracție renumite din apropiere de Hotel Continental se numără plaja Nisipurile de Aur, plaja Riviera şi plaja Nirvana. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Varna, situat la 22 km de hotel.

Facilitati: Hotelul Continental detine bar, restaurant, piscină sezonieră în aer liber și centru de fitness. Proprietatea pune la dispoziție camere de familie și o terasă la soare. Unitatea de cazare oferă WiFi gratuit, recepție cu program nonstop, bucătărie comună și serviciu de transfer de la/la aeroport.
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour
Sejur Nisipurile De Aur :
34 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 47 EURO si 1219 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro