Sejur Side 2025 - oferte vacante si sejururi in Side

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 23 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Armas Bella Sun 5*

7 nopti de la 452 euro
Această proprietate este la 5 minute pe jos față de plajă. Situat în Side, Armas Bella Sun este un hotel all inclusive care oferă piscine în aer liber, tobogane de apă şi un centru spa. De asemenea, hotelul pune la dispoziţie o zonă de plajă privată, situată la doar 250 de metri.

Toate camerele includ aer condiţionat, TV şi balcon. Camerele oferă vedere la piscină sau la grădină.

Restaurantul serveşte la toate mesele un bufet bogat. Oaspeţii pot lua masa pe terasa cu vedere la piscină. Barul oferă băuturi alcoolice şi fără alcool.

Oaspeţii au la dispoziţie un centru spa şi de fitness
Oferta de la:  Z Tour , D.A. TURISM

2 . Sejur Hotel ARNOR DELUXE HOTEL & SPA 5*

7 nopti de la 736 euro

hairdresser
indoor pools: 1
bars: 5
restaurants: 1
towels at the pool: free of charge

a la carte restaurants: 3
spa
pools: 2
conference halls: 2
umbrellas and beach chairs at the pool: free of charge

doctor on call
Wi-Fi free of charge
water slides: 6
shopping arcade

Bebies between 8 months and 3 years

pram extra charge

Recreation and Sports

Jacuzzi extra charge
aerobics free of charge
diving classes extra charge
sauna free of charge
live music free of charge

water sports
Oferta de la:  D.A. TURISM

3 . Sejur Hotel Victory Be Mine 5*

7 nopti de la 857 euro
Victory Be Mine este situat în Manavgat și se întinde pe o suprafață de 25,000 mp. Victory Be Mine este un resort ce oferă un mediu liniștit, o zonă de piscine de 2000 mp, piscină pentru copii, înconjurate grădini magnifice și un concept de ultra all-inclusive care oferă oaspeților săi confortul necesar pentru o vacanță reușită.
- Plajă privată cu nisip (la o distanță de aprox. 700 m)
- Shuttle bus până la plajă
- Piscină exterioară și piscină interioară
- Șezlonguri, umbrele și prosoape gratuite la plajă
Oferta de la:  D.A. TURISM

4 . Sejur Hotel VILLA SIDE 5*

7 nopti de la 1055 euro
Localizare: Hotelul se afla in regiunea Kumkoy, la numai 2 km de centrul orasului Side si la 75km de aeroportul din Antalya.

Cazare: Hotelul are un numar total de 151 camere: camere standard (20mp, un dormitor, o baie, max 2+2pax), camere family (25mp, doua dormitoare separate, poate fi si duplex, max 4pax). Toate camerele au baie privata cu dus si uscator de par, aer conditionat centralizat cu program in functie de conditiile meteo, telefon direct, mini bar (realimentat zilnic cu apa si apa minerala), seif (contra cost), mocheta, TV prin satelit si canale de muzica, balcon.

Servicii: A
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Terrace Beach Resort 5*

7 nopti de la 977 euro
Situat pe o plajă cu nisip din apropierea staţiunii Kumköy, acest complex all inclusive oferă camere cu aer condiţionat şi balcon cu vedere la Marea Mediterană. Asigură o piscină în aer liber şi o piscină pentru copii cu tobogane cu apă. Este disponibil şi un club de sănătate.

Toate camerele spaţioase şi moderne au TV cu ecran plat şi minibar. Baia privată include un uscător de păr.

Centrul spa oferă masaje şi diverse tratamente de înfrumuseţare şi include o saună şi o cadă cu hidromasaj. Oaspeţii se pot antrena în sala de fitness sau se pot relaxa pe un şezlong în grădina luxuriantă.
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel VONRESORT Golden Coast & Aqua 5*

7 nopti de la 725 euro
VONRESORT Golden Coast & Aqua oferă facilități extinse unice concepute special pentru copii, printre care un miniclub cu camere de supraveghere, cursuri de limbi străine pentru copii și o varietate de jocuri. La proprietate există piscine pentru copii și bebeluși. Sunt disponibile activități ecologice, precum hrănirea animalelor. Pentru oaspeții mai tineri se organizează și ore de dans.

Pe lângă un restaurant special pentru copii, o mini-discotecă și un loc de joacă, sunt disponibile activități creative precum origami, ateliere de artizanat și jocuri tip puzzle, astfel încât copiii să aibă
Oferta de la:  Ale Travel

7 . Sejur Hotel Sunrise Queen Luxury Resort & Spa 5*

7 nopti de la 869 euro
Localizare: Hotelul este situat pe plaja, la 70 km de centrul orasului Antalya si la 65 km de aeroport. Hotelul se afla la 4 km de orasul Side.
Cazare: Camerele dispun de telefon, LCD TV satelit, minibar, seif, aer conditionat,baie cu cada, uscator de par, mocheta, balcon.
Facilitati: restaurant principal (cu meniu dietetic si vegetarian), 2 restaurante a la carte (turcesc si pescaresc), baruri la piscina si pe plaja, piscina interioara, piscine exterioare pentru adulti si copii, aquapark, miniclub (4-12 ani), bar la piscina, lobby bar, snack bar, night club, cafenea, centru fitness, 8 tere
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel KAYA SIDE 5*

7 nopti de la 786 euro
Situat la 70 km de aeroportul din Antalya, la 5 km de Manavgat, pe malul marii. Construit in anul 1988, suprafata totala este de 70 000 m2, ultima renovare a avut loc in anul 2014. Hotelul are o cladire cu 4 nivele Main Building si cladirea Superior cu 4 nivele (50% dintre camere au vedere la mare): - 227 standard room (4 camere pentru persoane cu dizabilitati, max. 2+1 pers., 25 m2); - 45 suite cu doua camere (living, dormitor cu usa, max. 3+1 pers., 30 m2).
Oferta de la:  D.A. TURISM

9 . Sejur Hotel Megasaray Resort Side 5*

7 nopti de la 929 euro
Complet renovat în 2023, acest hotel de 5 stele este situat în mijlocul unor grădini frumoase între pădurile Sorgun și zona Titreyengol. Înconjurat de grădini luxuriante, Megasaray Resort Side oferă o serie de facilități de agrement, inclusiv un parc acvatic, piscine și centru spa. Oaspeții pot beneficia de o sticlă de apă, apă minerală și suc de fructe din minibar în ziua sosirii.
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Armella Hill 5*

7 nopti de la 693 euro
Armella Hill Hotel este un hotel luxos situat în localitatea Colakli din Turcia, la doar 10 minute de mers cu mașina de centrul orașului Manavgat și la 15 minute de plajă.
Centrul comercial Süral și Nova Mall merită vizitate dacă sunt pe agenda cumpărăturilor, iar cei care doresc să experimenteze frumusețea naturală a zonei pot explora Genel plaj și Side West Beach.
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Starlight Resort 5*

7 nopti de la 870 euro
Având facilități extinse și unice, adaptate special pentru copii, Starlight Resort Hotel oferă un mini club dotat cu aer condiționat, sesiuni de film și diverse jocuri de masă. Hotelul pune la dispoziție și piscine pentru copii. Copiii se pot bucura de activități ecologice, cum ar fi plantarea de flori și hrănirea animalelor.

Împreună cu un bufet special pentru copii, mini-discotecă și un loc de joacă, sunt disponibile activități de creație, cum ar fi origami, ateliere de artizanat și jocuri puzzle, pentru a vă ajuta copiii să se inspire în timpul sejurului dumneavoastră la Starlight Resor
Oferta de la:  Lala Travel Expert, Z Tour

12 . Sejur Hotel Glamour Resort & Spa 5*

7 nopti de la 802 euro
Glamour Resort & Spa este situat în orașul Side, la 9 km de orașul antic din Side, și oferă o piscină în aer liber, o terasă și un loc de joacă pentru copii. Hotelul are un centru spa şi o zonă de plajă privată, iar oaspeții pot savura băuturi la bar.

Fiecare cameră a hotelului are aer condiționat și TV cu ecran plat și canale prin satelit. Anumite camere au vedere la mare sau la piscină. Toate camerele includ baie privată. Pentru un plus de confort, se oferă papuci și articole de toaletă gratuite.

Oaspeții au la dispoziție un salon de înfrumusețare și o recepție cu program non-stop, ca
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel SELECTUM FAMILY RESORT SIDE 5*

7 nopti de la 857 euro
Hotelul a fost deschis pe 1 iulie 2022 și se află la 75 km de aeroportul Antalya, în regiunea Side, pe plajă cu nisip și pietricele.

Resortul oferă numeroase modalități de divertisment pentru familii cu copii (moon park, aqua park de 1200 mp, mini club, facilități pentru sporturi diverse, programe de animație, centru spa și multe altele)

(Este fostul hotel Silence Beach, care a fost renovat complet și mult îmbunătățit)
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Side Premium 5*

7 nopti de la 630 euro
Localizare: Hotel Side Premium a fost deschis în anul 2014, are o suprafață totală de 18.000 mp și este situat la 55 km de aeroportul din Antalya, la 15 km de centrul orașului Side și la 450 m de plajă.

Facilități hotel: restaurant principal, 4 restaurante à la carte (asiatic, turcesc, pescăresc, italian,), 6 baruri, 2 piscine exterioare, 3 tobogane de apă, piscină interioară, Wi-Fi gratuit, centru SPA (2000 mp), spălătorie (contra cost), frizerie (contra cost), cabinet medical (contra cost), magazine, săli de conferințe, aerobic, aqua gym, saună, baie de aburi, tir, baie turcească (hamam)
Oferta de la:  Boreal Tours

15 . Sejur Hotel SEADEN VALENTINE RESORT & SPA 5*

7 nopti de la 965 euro
Seaden Valentine Resort & Spa - Adult Only +16 oferă spații de cazare în Side, cu acces Wi-Fi gratuit. Oaspeții au la dispoziție un restaurant și o piscină în aer liber. Hotelul are un centru spa și de fitness, iar oaspeții pot lua masa la restaurant și pot savura o băutură la bar.

Toate camerele moderne sunt izolate fonic și oferă la vedere la piscină sau la grădină. De asemenea, camerele sunt dotate cu aer condiționat, TV cu ecran plat cu canale prin cablu, minibar și ceainic. Camerele includ articole de toaletă gratuite, halate de baie şi uscător de păr.

Hotelul are recepţie deschisă
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Side :
23 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 452 EURO si 1780 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro