Sejur Sunny Beach 2026 - oferte vacante si sejururi in Sunny Beach

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 63 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Diamond 4*

2 nopti de la 63 euro
Localizare: Hotelul Diamond este situat la 250 m de plaja, in centrul statiunii Sunny Beach.

Facilitati si servicii: restaurant, cafenea, piscina exterioara cu sectiune pentru copii, bar la piscina, centru SPA cu sauna, solar, baie turceasca, minimarket, biliard, internet.

Dotari camere: baie cu uscator de par, aer conditionat, telefon, TV satelit, balcon.
Oferta de la:  Z Tour , Ecovoyage Tour

2 . Sejur Hotel Nobel 4*

8 nopti de la 508 euro
Localizare: Hotelul Nobel este un hotel elegant care se bucură de o locaţie liniştită la 25 km de Aeroportul Internaţional din Burgas, departe de agitaţia centrului staţiunii Sunny Beach, lângă dune frumoase de nisip şi plajă.

Facilitat: Hotelul Nobel dispune de restaurant, terasa in aer liber, lobby bar, piscina exterioara cu sectiune pentru copii, pool bar, sezlonguri si umbrelute contra cost. Alte facilitati: centru spa, piscina interioara, sala de fitness, sauna, jacuzzi, solar, tenis de masa, biliard, birou de schimb valutar, seif contra cost, coafor, servicii medicale la cerere cont
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Rome Palace Deluxe 4*

8 nopti de la 309 euro
Rome Palace Deluxe oferă cazare în estul staţiunii Sunny Beach, la 15 minute de mers pe jos de centru. Oaspeţii au la dispoziţie o piscină în aer liber, cu zonă pentru copii, precum şi un centru spa cu baie de aburi, cadă cu hidromasaj, saună şi zonă de relaxare.

Camerele oferă vedere la mare și sunt dotate cu aer condiționat și TV cu ecran plat. Toate camerele au zonă de relaxare și/sau balcon, o baie privată cu duș, articole de toaletă gratuite și uscător de păr. De asemenea, se oferă Wi-Fi gratuit și un seif.

Rome Palace Deluxe include, de asemenea, un loc de joacă pentru copii şi un
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Imperial 4*

5 nopti de la 295 euro
Localizare: Hotelul se afla in partea de sud a statiunii Sunny Beach (3 km distanta de centrul statiunii), 150 m distanta de plaja. Nu este nici un alt hotel in fata acestuia, doar nisipul si apoi marea, privelistea este minunata.

Cazare: Fiecare camera este echipata cu mobila de lux, covoare, minibar, TV prin satelit, telefon, baie cu dus sau cada, aer conditionat, balcon.
Mancare: Restaurant, lobby bar, gratar, bar la piscina.

Facilitati: receptie, lift, piscina exterioara, teren de joaca, coafor, seif, room service, parcare, jacuzzi, centru spa cu masaj, sauna, aromaterapie, baie
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel MARIA PALACE 4*

7 nopti de la 336 euro
Localizare: Hotel Maria Palace se afla in partea cea mai liniștita din Sunny Beach, la 500 metri de plaja statiunii. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Burgas, la 25 de km de hotel.
Descriere: Complexul in sine a fost construit in 2021 si este mobilat elegant și confortabil, cu design contemporan.
Facilitati hotel: receptie 24h, internet wi-fi gratuit, schimb valutar, camera de bagaje, restaurant cu terasa, lobby bar, piscina exterioara cu umbrele si sezlonguri, sectiune pentru copii la piscina, fitness, magazin de suveniruri si cosmetice, coafor si manichiura, parcare contra cost, s
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Aquamarine 4*

7 nopti de la 387 euro
Localizare: Hotelul Aquamarine este situat intr-o zona linistita a statiunii Sunny Beach, la 10 minute de mers pe jos de plaja. La aproximativ 30 de minute de mers pe jos se găsesc numeroase magazine şi restaurante.

Facilitati hotel Aquamarine: restaurant, lobby bar, terrace bar, piscina exterioara cu sectiune pentru copii, loc de joaca, parcare gratuita pazita, aer conditionat in toate camerele, telefon cu iesire directa inclusiv international, restaurant, camera de bagaje, safetybox, tenis de masa, masaj. Parcare nepazita gratuita in limita locurilor disponibile. Nu se accepta animale de
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Aktinia 4*

8 nopti de la 347 euro
Localizare: Hotelul Aktinia este situat pe plaja, in partea sudica a statiunii Sunny Beach și la numai 2 km de centrul istoric al orașului Nessebar.

Facilitati: restaurant, piscina exterioara cu sectiune pentru copii, baby cot (gratuit), bar la piscina, birou schimb valutar, seif, supermarket, coafor, centru medical, sala de conferinta, parcare pazita, internet.

Dotari camere: aer conditionat, balcon, TV , telefon, minibar, baie cu dus.
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Zenith 4*

2 nopti de la 65 euro
Locație excelentă pe malul mării: Hotelul Zenith din Sunny Beach oferă acces direct la plajă și vedere uimitoare la mare. Oaspeții se bucură de o piscină sezonieră în aer liber, un centru de fitness și WiFi gratuit în întreaga proprietate.Camerele sunt dotate cu aer condiționat, balcoane, băi private și facilități moderne. Facilitățile suplimentare includ o sală de fitness, lift, recepție deschisă nonstop și camere de familie. Restaurantul modern, potrivit pentru familii, servește preparate din bucătăria locală și internațională, cu opțiuni vegetariene, vegane și fără gluten. Micul dejun incl
Oferta de la:  Z Tour , Ecovoyage Tour

9 . Sejur Hotel Melia Sunny Beach 4*

7 nopti de la 717 euro
La 80 de metri de plaja cu nisip, Meliá Sunny Beach - All Inclusive (fosta stație Iberostar Sunny Beach Resort) oferă camere pentru nefumători, renovate în iarna 2013/14, cu balcoane și vedere laterală la mare. O ofertă bogată all-inclusive este oferită. WiFi gratuit este disponibil în hol și piscină.

Oaspeții se bucură de două restaurante principale și un mic restaurant pe site, care oferă preparate din bucătăria internațională și locală. 2 baruri din hol și un snack-bar de la piscină sunt dotate, precum și un bar premium cu zonă de lounge și cafeneaua în stil vienez Amadeus.

Meliá Sun
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Bellevue 4*

7 nopti de la 495 euro
Localizare: Hotelul Bellevue este situat la 20 de metri de plaja din Nisipurile de Aur.
Informatii generale: Hotelul a fost construit in anul 2002 si renovat complet in anul 2016.
Capacitate: cladire cu 12 etaje, 4 lifturi, 248 camere duble (max. 2+1/3 persoane, 24 m²), 16 camere de familie (2 camere duble standard conectate cu usa, max. 3+2 persoane, 50 m²).

Facilitati: restaurant principal, restaurant a la carte, lobby bar, bar la piscina, seif (contra cost), birou de schimb valutar, room service (contra cost), Wi-Fi in lobby (gratuit), salon de coafura, sala de conferinte (100 de lo
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Golden Ina - Rumba Beach 3*

7 nopti de la 422 euro
Această proprietate este la 1 minut pe jos față de plajă. Situat chiar lângă plaja Rumba de la Marea Neagră, în stațiunea Sunny Beach, Hotel Golden Ina - Rumba Beach oferă acces gratuit la o piscină în aer liber, cadă cu hidromasaj, precum și camere cu aer condiționat și balcon. Majoritatea camerelor au vedere la mare.
Accesul la internet WiFi este disponibil gratuit în zonele publice și la un cost suplimentar în camere. Fiecare unitate de cazare include TV cu canale prin cablu, frigider și baie privată, cu duș. În plus, unele au chicinetă bine utilată.

Hotelul Golden Ina - Rumba Beach ar
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Rena 4*

7 nopti de la 524 euro
RENA Sunny BeachResort: Sunny BeachBeach: Sandy, 350m, the sea floor is flat, with smooth access.Location: Hotel Rena is located in the south-western part of Sunny Beach, 350 metres from Cocoa Beach and 2 km from the old town of Nessebar.Accommodation: Hotel Rena has 75 rooms. All rooms are air-conditioned and have cable TV. Each room has a private bathroom with shower and hairdryer. There is an on-site restaurant and guests can enjoy a drink at the poolside bar.JUNIOR SUITE 2+1/ 2+2: One bedroom apartment - consists of two rooms - living room with kitchenette, bedroom, air conditioning in ea
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Grand Sunny Beach 4*

2 nopti de la 69 euro
Localizare: Hotelul Grand Sunny Beach este amplasat chiar pe plaja, in zona centrala a statiunii, beneficiind de o pozitie ideala.

Facilitati: Hotelul Grand Sunny Beach dispune de restaurant, bar la piscina, lobby bar, servicii masaj, minimarket.

Dotari camere: Camerele hotelului Grand Sunny Beach sunt dotate cu aer conditionat, TV satelit, minibar, uscator de par si balcon.
Oferta de la:  Ecovoyage Tour, Anywhere Travel World

14 . Sejur Hotel Tarsis Club And Spa 4*

7 nopti de la 426 euro
Localizare: Hotelul Tarsis Club este situat la 700 m de plaja, in a treia linie de hoteluri, intr-o regiune linistita si impadurita din Sunny Beach.

Facilitati hotel: Hotelul pune la dispozitia turistilor urmatoarele facilitati: piscina exterioara (2), lift, seif la receptie (gratuit), internet wi-fi, schimb valutar, magazin, restaurant, restaurant a la carte, gratar, crama, lobby bar, bar la piscina, club, jocuri mecanice, tenis de masa, volei, centru inchiriere biciclete, centru wellness, salon de infrumusetare, coafor, manichiura, pedichiura, sauna, solar, masaj, baie cu aburi, jacuzz
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Riva 3*

7 nopti de la 456 euro
Localizare: Hotelul Riva se află în stațiunea Sunny Beach, la 120 de metri de plaja si 1,5 km de centrul statiunii și la 800 de metri de parcul acvatic Action. Hotelul a fost construit in anul 2017.

Facilitati: restaurant principal (160 locuri) cu terasa (250 locuri), bar in lobby, bar de zi, terasa la piscina, birou de schimb valutar, Wi-Fi in lobby (gratuit), seif (contra cost), magazine, fier de calcat (gratuit, se cere depozit), facilitati generale pentru oaspetii cu dizabilitati, 2 parcari auto monitorizate (contra cost). Hotelul are loc de joacă şi piscină pentru copii. Accesul la i
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Sunny Beach :
63 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 59 EURO si 1091 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro