Sejur Insula Zakynthos 2026 - oferte vacante si sejururi in Insula Zakynthos

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 84 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Mediterranean Beach 5*

7 nopti de la 805 euro
Localizat in Laganas, la malul marii, intr-o oaza de liniste si relaxare, este locul ideal pentru iubitorii de natura si in acelasi timp de confort. Mediterranean Beach este unicul hotel de 5* din insula, format dintr-un ansamblu de opt cladiri cu o arhitectura specifica, ce ofera oaspetilor sai servicii excelente, intr-o ambianta traditionala, placuta si reconfortanta.
Hotelul dispune de 113 de camere decorate cu mult gust; camere cu doua paturi, cu pat dublu, camere cu trei paturi, camere familiale, camere superioare, suite si mezonete.

Facilitati camera: aer conditionat (inclus), baie
Oferta de la:  Z Tour , Coral Tours

2 . Sejur Hotel Georgia Apartments 2*

7 nopti de la 479 euro
Featuring free WiFi and sea view, Georgia Apartments is set in Kypseli. Zakynthos Town is 12 km from the property. Free private parking is available on site.

There is also a kitchenette, fitted with a refrigerator and stovetop in some apartments. Bed linen and air conditioning are featured. TV, a private bathroom are also offered.

Georgia Apartments also includes a barbecue.

The nearest airport is Dionysios Solomos Airport, 11 km from Georgia Apartments. Tsilivi is in close distance.
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Perkes 3*

7 nopti de la 636 euro
Situat la 1500 metri de plaja din Laganas de pe Insula Zakynthos, la o plimbare de 5 minute de centrul staţiunii, hotelul Perkes oferă piscină şi acces gratuit la Wi-Fi. Camerele au balcon cu vedere la munte şi grădină.

Toate spaţiile de cazare de la hotel Perkes oferă aer condiţionat şi frigider. Fiecare cameră include TV cu canale prin satelit şi seif. Acestea oferă, de asemenea, baie privată cu uscător de păr.

Micul dejun este servit lângă piscină. Oaspeţii se pot relaxa la barul de la piscină, unde pot asculta muzică şi pot savura gustări şi băuturi până seara târziu.

Săptămânal
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel CAVO ORIENT BEACH 4*

7 nopti de la 1095 euro
Oferind o piscină în aer liber şi o terasă la soare cu vedere neobstrucţionată la mare, Cavo Orient Beach Hotel & Suites se află în Tragaki. Proprietatea are un restaurant tip bufet cu vedere la mare şi un restaurant à la carte, o grădină şi un loc de joacă pentru copii. Există acces gratuit la internet WiFi şi o recepţie cu program nonstop.

Toate unităţile de la Cavo Orient Beach Hotel & Suites sunt prevăzute cu aer condiţionat, TV, cutie de valori şi frigider. De asemenea, au baie privată cu articole de toaletă gratuite şi uscător de păr. Cele mai multe unităţi se bucură de un ba
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Mirage Blue 5*

7 nopti de la 901 euro
Situat în Tragaki, la câțiva pași de plaja Amboula, Hotelul Mirage Bleu oferă cazare cu piscină în aer liber, parcare privată gratuită, grădină și lounge comun. Oferind un restaurant, proprietatea are și o terasă, precum și o cadă cu hidromasaj.La hotel, fiecare cameră are aer condiționat, birou, TV cu ecran plat, baie privată, lenjerie de pat, prosoape și balcon cu vedere la piscină. Toate camerele au cutie de valori, iar unele camere de aici vă oferă vedere la mare. Unitățile vor pune la dispoziție oaspeților un frigider.Plaja Gaidaros este la 1,7 km de Hotelul Mirage Bleu, iar plaja Bouka
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Village Inn Studios 3*

7 nopti de la 591 euro
Situat la numai câţiva paşi de centrul oraşului Laganas, complexul proprietate de familie Village Inn oferă camere cu balcon în regim self-catering, o piscină cu terasă şi un bar la piscină.

Village Inn Studios & Family Apartments sunt mobilate simplu, dar cu gust. Acestea au chicinetă cu frigider, TV, baie privată cu duş şi vedere spre grădină sau piscină.

Oaspeţii pot savura o băutură răcoritoare sau o masă uşoară la barul de la piscină. Village Inn are, de asemenea, un restaurant care serveşte specialităţi greceşti în stil bufet.

Oraşul Laganas este renumit pentru viaţa de noa
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Castelli 3*

7 nopti de la 1096 euro
HOTEL CASTELLI – oferind servicii de foarte buna calitate, recunoscute atat de marii touroperatori europeni si de clientii statornci, hotelul Castelli este situat in statiunea Laganas, zona Agios Sostis, in mijlocul unei zone verzi, ideal amplasat fata de plaja ce se intinde pe 9 km si centrul trepidant al statiunii.

Are 54 de camere cu doua si trei paturi, dotate cu aer conditionat, frigider, televizor, telefon, uscator de par, balcon. Dispune de piscina, bar, bar la piscina, parcare, internet wi-fi.
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel ZEFYROS ECORESORT 3*

7 nopti de la 513 euro
Înconjurat de podgorii și livezi de măslini, Hotelul Zefyros se află în Agios Kirykos și oferă spa și transfer gratuit dus-întors la Aeroportul Internațional din Zakynthos. Camerele au balcon mobilat, cu vedere la grădini și la piscină. Se oferă Wi-Fi în toate zonele.

Toate camerele Hotelului Ecoresort Zefyros au aer condiționat, TV prin satelit și minibar. Fiecare are baie privată cu uscător de păr și articole de toaletă.

Micul dejun se servește zilnic în zona de luat masa, cu vedere la grădină. Restaurantul servește preparate italiene, grecești și internaționale. Barul de la piscină o
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Andreolas Beach 2*

7 nopti de la 640 euro
Hotelul Andreolas Beach este situat in statiunea Laganas, chiar pe plaja cea mai cunoscuta din insula, la 300 m distanta de centrul deosebit de animat, populat cu nenumarate taverne, magazine si cluburi. Intre cladire si plaja este amplasata terasa cu piscina si barul.

Hotelul Andreolas Beach are 40 de camere cu doua si trei paturi, dotate cu aer conditionat, frigider, balcon (vedere la mare). Personalul este prietenos si mereu pregatit sa va ajute. Hotelul detine o piscina, iar sezlongurile si prosoapele sunt gratuite.
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

10 . Sejur Hotel Palatino 4*

7 nopti de la 527 euro
Localizare: Hotelul cu 75 de camere este situat in Zante Town la doar 250 m de centrul orasului si 100 m distanta fata de plaja. Aeroportul este la 4 km distanta.
Camere: baie cu cada sau dus, uscator de par, televizor, telefon, seif, frigider, acces la internet wireless gratuit, aer conditionat, balcon sau terasa. Capacitate maxima camera dubla: 2 adulti + 1 copil sau 3 adulti. Capacitate maxima camera familiala: 2 adulti + 2 copii sau 3 adulti + 1 copil. Capacitate maxima camera single: 1 adult.
Facilitati: receptie, parcare, restaurant, bar, acces la internet wireless gratuit, lounge, c
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Strada Marina 4*

7 nopti de la 489 euro
ceastă proprietate este la 6 minute pe jos față de plajă. Strada Marina beneficiază de o locaţie convenabilă, la aproximativ 100 de metri de port şi de centrul oraşului Zakynthos. Hotelul oferă camere cu vedere la mare şi la munte, un bar cu lounge interior şi o terasă pe acoperiş.

Camerele de la Strada Marina sunt dotate cu aer condiţionat, iar cele mai multe oferă balcon privat. Camerele au TV prin satelit, zonă de relaxare, minifrigider şi baie privată cu articole de toaletă gratuite şi uscător de păr.

Oaspeţii îşi pot începe ziua cu un mic dejun tip bufet. Mai târziu, aceştia se pot
Oferta de la:  Z Tour , Coral Tours, USTRAVEL AGENCY

12 . Sejur Hotel White Olive Elite 5*

7 nopti de la 940 euro
White Olive Elite Laganas se află în Laganas, la 400 de metri de plaja Laganas și oferă cazare cu restaurant, bar, centru de fitness și parcare privată gratuită. Acestea sunt posibile să pună la dispoziție camere de familie și camere. Unitatea de cazare pune la dispoziție piscină în aer liber, primește un program non-stop și accesează internetul gratuit în întreaga proprietate.

Toate unitățile de cazare au aer condiționat, TV cu ecran plat cu canale prin satelit, frigider, fierbător, duș, utilizator de păr și birou. Fiecare cameră a hotelului oferă dulap și baie privată.

La White Olive
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Windmill Bay 3*

7 nopti de la 971 euro
Hotelul este localizat la mai putin de 10 minute de mers de centrul statiunii Argassi, la 150m de plaja, 160m de supermarket si 35 de minute de aeroportul din Zakynthos. Acest hotel reprezinta o adevarata oaza de relaxare, datorita facilitatilor de care dispune.

Localizare:Hotelul este localizat la mai putin de 10 minute de mers de centrul statiunii Argassi, la 150m de plaja, 160m de supermarket si 35 de minute de aeroportul din Zakynthos. Acest hotel reprezinta o adevarata oaza de relaxare, datorita facilitatilor de care dispune.

Facilitati hotel:Hotelul dispune de piscina exterioara
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Merlis Studios 3*

2 nopti de la 535 euro
Merlis Studio este înconjurat de grădini minunate, situat în partea veche a staţiunii Kalamaki.

Localizare: Se află la doar 5 minute de mers pe jos de plaja cu nisip "Crystal Beach" (aproximativ 150 m), la 4 km de capitala insulei şi la 3 km de aeroport.

Facilităţile hotelului: Merlis Studio pune la dispoziţia oaspeţilor săi o tavernă, grădini frumos amenajate, parcare.

Facilităţile camerelor: Camerele sunt dotate cu chicinetă utilată, plită electrică, frigider, fierbător de cafea/ceai, prăjitor de pâine, TV satelit, A/C (contra cost), baie cu duş, balcon/ terasă.

Piscină: Se pune
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

15 . Sejur Hotel Babis Studio 2*

7 nopti de la 439 euro
Localizare: Hotel de familie este situat în mijlocul unei grădini luxuriante de copaci şi flori colorate, în satul Kalamaki din Zakynthos, la doar 100 de metri de plaja de nisip. Portul Zakynthos este la 5 km, iar Aeroportul Internaţional Dionisios Solomos este la 3 km distanţă. Statiunea Laganas plină de viaţă, este la 2 km. Pe o rază de 100 de metri de Babis Studios există restaurante, baruri şi minimarketuri.

Facilitati hotel: Facilitățile de la complex sunt de bază cu grădini pentru relaxare, cutie de valori pentru inchiriere și parcarea privată este disponibilă gratuit.

Facilitati
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Insula Zakynthos :
84 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 359 EURO si 9145 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro