Sejur Insula Zakynthos 2025 - oferte vacante si sejururi in Insula Zakynthos

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 45 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Astir 3*

7 nopti de la 575 euro
Statiunea: LAGANAS

Localizare: hotelul este situat la 5 m de plaja, 6 km de aeroport, 7 km de port, 7 km de capitala insulei.

Facilitati hotel: sala de mese, terasa, parcare, piscina exterioara (sezlonguri contra cost), bar la piscina, bar, snack-bar, lounge, centru fitness, seif, jacuzzi; scaune si piscina pentru copii.

Dotari camere: balcon sau terasa, aer conditionat, televizor, room service, frigider (contra cost), telefon, radio, baie cu dus.
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Anamar Zante 4*

7 nopti de la 601 euro
Înconjurat de o grădină luxuriantă cu palmieri și trandafiri, Hotelul Anamar Zante oferă o piscină cu terasă la soare și un snack bar la doar 100 de metri de plaja cu nisip Argassi din Zakynthos. Oferă unități de cazare cu aer condiționat și balcon privat cu vedere la piscină sau la grădină.

Luminoase și aerisite, camerele și apartamentele Hotelului Anamar Zante sunt decorate simplu, cu mobilier din lemn. Fiecare unitate este dotată cu frigider, TV și telefon, iar unele includ și o chicinetă. Baia privată este dotată cu uscător de păr.

Oaspeții se pot relaxa pe șezlongurile de la piscin
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Strada Marina 4*

7 nopti de la 504 euro
ceastă proprietate este la 6 minute pe jos față de plajă. Strada Marina beneficiază de o locaţie convenabilă, la aproximativ 100 de metri de port şi de centrul oraşului Zakynthos. Hotelul oferă camere cu vedere la mare şi la munte, un bar cu lounge interior şi o terasă pe acoperiş.

Camerele de la Strada Marina sunt dotate cu aer condiţionat, iar cele mai multe oferă balcon privat. Camerele au TV prin satelit, zonă de relaxare, minifrigider şi baie privată cu articole de toaletă gratuite şi uscător de păr.

Oaspeţii îşi pot începe ziua cu un mic dejun tip bufet. Mai târziu, aceştia se pot
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Belvedere Gerekas Luxury 4*

7 nopti de la 479 euro
Localizare:
la 200 metri de centrul localitatii Vassilikos, la 700 m distanta de plaja Gerakas (unde broscutele Caretta Caretta isi fac cuibul) si Porto Roma, 18 km de orasul Zakynthos, 25 km distanta de aeroport.
Concept: Mic dejun/Demipensiune
Facilitati hotel:
hotelul este amenajat in concept boutique, culorile predominante sunt alb si albastru, iar materialele folosite sunt de foarte buna calitate. Printre facilitati se numara: restaurant, bar, snack bar la piscina, piscina exterioara, piscina pentru copii, teren de tenis, sezlonguri si umbrelute, Jacuzzi, centru de conferinte, TV lou
Oferta de la:  Boreal Tours

5 . Sejur Hotel Filoxenia 4*

7 nopti de la 719 euro
Filoxenia Hotel este de doar 4 kilometri de centrul oraşului de Zakynthos. Oferă facilităţi de nemaivăzut şi asigură un confort clasic pentru o şedere de relaxare. Camera de recreere prevede biliard, play station, împreună cu diverse alte jocuri.

Zakynthos, este cea mai secreta insula a Greciei. Insula este situata in mare Ionica si este cu adevarat un paradis! Zakynthos este o destinatie cu sezon de vara prelungit, soarele mangaindu-i pe turisti pana tarziu aproape de octombrie.

Plajele sunt cu atat mai superbe cu cat acestea mai sunt si inconjurate de munti si coaste stancoase, trans
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Porto Koukla 3*+

7 nopti de la 468 euro
Localizarea hotelului:
Hotelul se afla in Koukla, la 150 metri de plaja, la 3 km de Laganas.
Facilitati ale hotelului :
hotelul dispune de restaurant, bar, piscina, loc de joaca de copii.
Dotarile camerelor sunt :
baie, aer conditionat, telefon, accesla internet, minibar, uscator de par, balcon.

Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Petros 3*

7 nopti de la 611 euro
Hotelul Petros este amplasat la Tsilivi, la 600 de metri de plajă . Distanţa de oraş din Zakynthos este de 4 km si de la Aeroportul International este de 6 km.

Servicile hotelului :
• pool bar
• snack-bar
• piscina in aer liber
• bazin pentru copii
• jacuzzi
• room service
• TV prin satelit
• piscina de masă
• seif
• Schimb valutar
• Aer Conditionat
• lift
• parcare

Camerele sunt dotate cu :
telefon
• TV
• aer condiţionat
• baie cu duş
• balcon sau veranda
• mini-frigider
• seif
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Tsilivi Beach 3*

7 nopti de la 1182 euro
Locatie:
Situat pe plaja cu nisip auriu de la Tsilivi- faimoasa datorita apelor sale cristaline si premiata cu Steagul Albastru, hotelul a fost renovat in 2009.
Facilitati:
Restaurant, baruri, 2 piscine cu umbrele si sezlonguri, loc de joaca pentru copii, supermarket, animatie,mese de tenis, billiard, gradina, jacuzzi, parcare.
Camere:
200 de camere, 131 duble, 43 familiale si 23 de junior suite, toate dotate cu aer conditionat, TV, frigider, safe(contra cost),facilitati preparare ceai si cafea, internet, baie cu uscator de par, balcon sau terasa.
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Chryssi Akti 2*+

7 nopti de la 486 euro
Acest hotel prietenos, de familie se bucură de o vedere minunată asupra golfului și orașului Argassi Zante. Ideal pentru oaspeții care necesită o vacanță pe plajă tipic în același timp fiind la distanță de mers pe jos de centrul stațiunii.

Localizare:
Este amplasat direct pe plaja statiunii Argassi, oferind o combinatie spectaculoasa intre mare si munte.

Facilitati camere:
Dispune de camere spatioase, cu doua si trei paturi, decorate cu gust si dotate cu baie cu dus, aer conditionat (contra cost), telefon, frigider, televizor, balcon.

Facilitati hotel:
Complexul dispune de pisci
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

10 . Sejur Hotel Tassia 4*

7 nopti de la 478 euro
Hotel Tassia for families & couples se află în Laganas și oferă vedere la munte, un restaurant, un lounge comun, un bar, o grădină, o piscină în aer liber și o terasă. La acest aparthotel se oferă gratuit acces WiFi și parcare privată.

Unitățile de cazare sunt dotate cu ...
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Majestic 4*

7 nopti de la 595 euro
Localizare:
Hotelul Majestic este situat in centrul statiunii Laganas, cea mai animata si mai importanta statiune din Zakynthos, unde va puteti bucura de viata intensa de noapte cu cluburi, baruri si restaurant. Hotelul se afla la cateva minute de plaja, 7 km de capitala Zante Town si la 5 km de aeroport.

Facilitati:
Hotelul Majestic are urmatoarele facilitati: restaurant grecesc cu terasa, bar, centru Spa (sauna, jacuzzi, baie turceasca, piscina, razul, ploaie tropicala, masaj, manichiura, pedichiura), lifturi in toate cladirile, sezlonguri gratuite, jocuri, TV, gradina si piscina de
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Meandros Boutique &Spa (Adult Only) 5*

7 nopti de la 911 euro
Localizare:
Hotelul este situat in centrul statiunii Kalamaki, la 400 m de plaja.

Facilitati hotel:
Hotelul pune la dispozitia turistilor receptie deschisa 24h, parcare, bar, pool bar, restaurant, spa, piscina interioara, piscina exterioara, Wi-Fi gratuit.

Facilitati camera:
Camerele sunt dotate cu AC individual, balcon sau veranda, telefon, TV, Wi-Fi gratuit, chicineta complet echipata, uscator de par, seif (contra cost).
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Agoulos Beach 3*

7 nopti de la 515 euro
Situated a few steps from the beach of Argassi in Zakynthos, the family-run Agoulos Beach Hotel offers a swimming pool and seafront snack bar. It offers air-conditioned studios with a balcony overlooking the Ionian Sea, Kefalonia Island or the mountains.

A fridge and electric kettle is included in all studios at the Agoulos Beach Hotel. Each comes with a TV and hairdryer.

Guests can relax on the sun loungers in the garden or on the sun terrace. Free Wi-Fi is provided in public areas.

Zakynthos Town is 3 km away. Zakynthos International Airport is at 6 km. Staff can arrange car renta
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Letsos 3*

7 nopti de la 429 euro
Localizare: Hotelul Letsos este situat in statiunea Alykanas, la 150 de metri de plaja, iar langa el se gaseste un supermarket.

Facilitati: Hotelul Letsos dispune de restaurant, bar, piscina, piscina pentru copii, magazin de suveniruri si de bijuterii, receptie 24 ore.

Dotari camere: ...
Oferta de la:  Boreal Tours

15 . Sejur Hotel Villa Doris 2*

7 nopti de la 399 euro
Villa Doris 2* este situata in statiunea Laganas, pe plaja, la 5 km distanta de aeroportul Zakynthos si la o distanta de 8 km de orasul Zakynthos.Villa Doris 2* dispune de 12 studiouri si apartamente.

Studio room- camera este compusa dintr-un dormitor, o baie cu dus, chicineta complet utilata si balcon/terasa cu vedere spre plaja sau spre gradina. Camera dotata cu: aer conditionat, fierbator, frigider.

Apartament 2 rooms - Camera este compusa din 2 dormitoare, o baie cu dus, chicineta complet utilata si balcon/terasa cu vedere spre plaja sau spre gradina. Camera dotata cu: aer condition
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY
Sejur Insula Zakynthos :
45 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 399 EURO si 1599 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro