16 august Ultimele locuri Egipt, Hurghada din Oradea LE JARDIN AQUA PARK RESORT 4* 642 euro/pers Nota 9.9

4 locuri - in momentul postarii ofertei. Vezi disponibilitatea

Servicii incluse

  • Bilet avion cursă charter din Oradea;
  • Taxe de aeroport;
  • Bagaj de mana 5 kg:
  • Bagaj de cala 20 kg.
  • Transfer aeroporthotelaeroport;
  • 7 nopți cazare;
  • Tipul de masa all inclusive
  • Tipul de camera STANDARD ROOM GARDEN/POOL VIEW
  • Asistență turistică in limba romana.

Servicii neincluse

  • Optional plecari de pe alte aeroporturi din tara
  • Optional alte tipuri de camera in functie de disponibilitate
  • Asigurare medicala si storno
  • Taxele de intrare la obiectivele turistice si programele optionale;
  • Taxa de viza

Descriere oferta

Cod oferta TT15

Nota
Preturile sunt valabile in momentul editarii / postarii acestei oferte!
Tarifele pentru locurile din avion, camerele de la hotel sau alte servicii conexe se modifica foarte des.
De asemenea, mai multe persoane pot incerca sa cumpere aceiasi optiune de calatorie simultan.
Drept urmare, ocazional, anumite tarife sau locuri nu mai sunt disponibile pana in momentul in care decideti sa efectuati rezervarea.
Este foarte important sa luati o decizie cat mai repede posibil pentru a securiza rezervarea dumneavoastra.

TARIFELE SUNT DINAMICE SI SUNT DISPONIBILE IN MOMENTUL POSTARII.
TARIFUL SE SCHIMBA IN FUNCTIE DE NUMARUL LOCURILOR DISPONIBILE LA AVION SI DE DISPONIBILITATE HOTELULUI.
VA RUGAM VERIFICATI IMPREUNA CU AGENTIA TARIFUL AFISAT!!!
TARIFUL SI LOCURILE TREBUIE RECONFIRMATE DE CATRE COMPANIA DE ZBOR.

Informatiile si fotografiile din prezentarea unitatilor de cazare au caracter informativ si sunt furnizate de catre partenerii nostri sau preluate de pe site-urile de prezentare ale acestora. Fotografiile prezentate pe site sunt generice si nu pot fi considerata contractuale, ele reprezentand doar efortul nostru de a imbunatatii calitatea informatiilor cu privire la conditiile unitatilor de cazare. Facem eforturi permanente pentru a pastra acuratetea si actualitatea informatiilor, insa nu garantam ca informatiile sunt complete, actualizate sau nu contin erori.
Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale hotelurilor sau sa cereti informatii actualizate agentiei.

Oferta actualizata in data de: 01.08.2025

LE JARDIN AQUA PARK RESORT         

Le Jardin Aqua Park Resort se află în Hurghada, la 3 minute de mers pe jos de Plaja Hawaii, și pune la dispoziție o piscină în aer liber, o grădină, o zonă de plajă privată și parcare privată gratuită. Această proprietate include un club pentru copii, precum și un restaurant, un parc acvatic și o terasă. Oaspeții au la dispoziție o saună, animatori și un lounge comun.

Toate unitățile de la acest hotel includ un ibric electric. Camerele de la Le Jardin Aqua Park Resort au televizor cu ecran plat, climatizare și o baie proprie cu duș și un uscător de păr. Unele camere speciale au un balcon.

Acest hotel oferă cazare de 4 stele, precum și un centru spa și masaje terapeutice.

Facilitati LE JARDIN AQUA PARK RESORT

  • aer conditionat
  • centru SPA
  • plaja privata
  • restaurant
  • TV
  • uscator par

Agentia de turism Tomis Travel Family

Telefon: 07xx xxx xxx

Telefon 2: 07xx xxx xxx

Telefon Fix: 02xx xxx xxx

Adresa: Str. Dionisie cel Mic, nr [...]

Email: rezervar [...]

Website: www.tomi [...]

Arata datele de contact

Detalii & rezervare

  • Durata: 7 nopti
  • Destinatia: Egipt / Hurghada
  • Hotel: LE JARDIN AQUA PARK RESORT 4*
  • Data plecarii: 16.08.2025
  • Transport: Avion din Oradea
  • Masa: All inclusive
  • Locuri disponibile: 4 (in momentul postarii ofertei)