LAST MINUTE SHARM EL SHEIKH HOTEL Sunrise Montemare Resort 5* AI AVION SI TAXE INCLUSE TARIF 625 EURO

8 locuri - in momentul postarii ofertei. Vezi disponibilitatea

Servicii incluse

  • Bilet avion cursă charter
  • Taxe de aeroport – 95 €/pers.;
  • Transfer aeroporthotelaeroport;
  • 7 nopți cazare;
  • Bagaj de cala 20 kg.
  • Bagaj de mana 5 kg
  • Asistență turistică.

Servicii neincluse

  • Asigurare COVID (storno+medicala
  • Taxele de intrare la obiectivele turistice si programele optionale;
  • Taxa viza

Descriere oferta

COD OFERTA VTJP

TARIFELE SUNT DINAMICE SI SUNT DISPONIBILE IN MOMENTUL POSTARII.TARIFUL SE SCHIMBA IN FUNCTIE DE NUMARUL LOCURILOR DISPONIBILE LA AVION SI DE DISPONIBILITATE HOTELULUI.
VA RUGAM VERIFICATI IMPREUNA CU AGENTIA TARIFUL AFISAT!!!TARIFUL SI LOCURILE TREBUIE RECONFIRMATE DE CATRE COMPANIA DE ZBOR

Informatiile si fotografiile din prezentarea unitatilor de cazare au caracter informativ si sunt furnizate de catre partenerii nostri sau preluate de pe site-urile de prezentare ale acestora. Fotografiile prezentate pe site sunt generice si nu pot fi considerata contractuale, ele reprezentand doar efortul nostru de a imbunatatii calitatea informatiilor cu privire la conditiile unitatilor de cazare. Facem eforturi permanente pentru a pastra acuratetea si actualitatea informatiilor, insa nu garantam ca informatiile sunt complete, actualizate sau nu contin erori. Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale hotelurilor sau sa cereti informatii actualizate agentiei.

Oferta actualizata in data de: 02.07.2025

sunrise grand select montemare           

Locație:

La 10 km de aeroportul din Sharm el-Sheikh, la 8 km de Naama Bay, la 15 km de orasul vechi, în Sharks Bay, pe prima linie.

Opțiunile de luat masa de la acest hotel de lux se numără 3 restaurante. Acces la internet wireless este gratuit în zonele publice. Facilități suplimentare la acest hotel de 5 stele includ un teren de tenis în aer liber, un centru de fitness și o saună. Parcare la fața locului este gratuită.

El Fanar Street, Hadabit Om El Sid

Sharm el-Sheikh, Egypt

Agentia de turism Viotop Travel

Telefon: 07xx xxx xxx

Telefon 2: 03xx xxx xxx

Telefon Fix: 07xx xxx xxx

Adresa: Str. 15 Noiembrie, nr 8 [...]

Email: rezervar [...]

Website: www.viot [...]

Arata datele de contact

Detalii & rezervare

  • Durata: 7 nopti
  • Destinatia: Egipt / Sharm El Sheikh
  • Hotel: Sunrise Grand Select Montemare 5*
  • Data plecarii: 05.07.2025
  • Transport: Avion din Bucuresti
  • Masa: All inclusive
  • Locuri disponibile: 8 (in momentul postarii ofertei)