6 locuri - in momentul postarii ofertei. Vezi disponibilitatea
ZANZIBAR
plecare din Bucuresti pe data de 26.07.26
sejur 7 nopti
tarif euro/ pers cazata in camera dubla/ sejur
NEST STYLE BEACH 4*/ DEMIPENSIUNE CAMERA STANDARD - 1688 EUOR/PERS
THE ONE RESORT 4*/ DEMIPENSIUNE, CAMERA DELUXE - 1640 EURO/PERS
WARIDI BEACH 4*/ DEMIPENSIUNE, CLASSIC ROOM - 1617 EURO/PERS
SUN BAY MLILILE BEACH 4*/ DEMIPENSIUNE, CAMERA GARDEN VIEW - 1558 EURO/PERS
TARIFELE SE POT MODIFICA IN FUNCTIE DE DISPONIBILUL LA AVION
OR
Oferta actualizata in data de: 11.07.2026
Toate camerele au o zonă de relaxare şi un balcon. Baia privată este dotată cu duș. Camerele au vedere la piscină şi la mare. Facilitățile suplimentare includ zonă de relaxare în aer liber, lenjerie de pat, ventilator și aer condiționat.
Nest Style Beach Hotel Zanzibar pune la dispoziţie o zonă de plajă privată. Printre alte facilități oferite la proprietate se numără echipamente pentru activități nautice și un birou de turism. Restaurantul hotelului servește meniuri pentru diete speciale.
Aeroportul Internaţional Julius Nyerere este situat la 67 km. În zonele din jur se pot desfășura numeroase activităţi deosebite. Oaspeții pot face o plimbare cu mașina de 30 de minute pentru a vedea Pădurea Jozani sau pot vizita zona de importanță istorică Stonetown, care se află la 1 oră de mers cu mașina. Delfinii din Kizimkazi se află la 30 de minute de mers cu mașina de Nest Style Beach Hotel Zanzibar.
Facilitati Nest Style Beach Hotel Zanzibar
Telefon: 07xx xxx xxx
Telefon 2: 07xx xxx xxx
Telefon Fix: 03xx xxx xxx
Adresa: Sediul Central: Strada An [...]
Email: marketin [...]
Website: http://w [...]
Detalii & rezervare