Sejur Bodrum 2026 - oferte vacante si sejururi in Bodrum

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 29 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Tiana Beach (ex. Serene Beach Resort) 3*

7 nopti de la 527 euro
Hotelul Serene Beach Resort este amplasat pe coasta peninsulei Bodrum, chiar în afara stațiunii sat Turgutreis. Acesta oferă o zonă de plajă privată și piscină în aer liber. Internet Wi-Fi este disponibil gratuit în zonele publice.

Camerele de la Beach Resort Serene includ TV, aer condiționat și balcon. Băile private au duș și uscător de păr. Printre facilităţile suplimentare se numără minibar şi cutie de valori.

Hotelul all-inclusive Serene Beach Resort pune la dispoziție un restaurant tip bufet cochet, unde puteți lua masa pe tot parcursul zilei, precum și baruri cu gustări răcoritoar
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel MaxSea Beach 3*

7 nopti de la 533 euro
MaxSea Beach Hotel se află în Bodrum, la 8 minute de mers pe jos de Plaja Gunbatimi și la 21 km de Castelul Bodrum. Proprietatea se găsește la 19 km de Bodrum Marina Yacht Club, la 17 km de Pedasa Antique City și la 19 km de Ppoarta Myndus. Acest hotel se află la 19 km de Mausoleum of Halikarnassus și la 20 km de Amfitreatul grecesc.

La acest hotel, fiecare cameră are dulap pentru haine. Toate unitățile de la MaxSea Beach Hotel au televizor cu ecran plat, climatizare și o baie proprie cu duș și un uscător de păr. Anumite camere de la această proprietate vă vor oferi un balcon. Camerele inc
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Golden Age 4*

7 nopti de la 659 euro
Localizare: Hotelul Golden Age este situat in Mugla, la 2 km de Yalikavak si la 20 km de Bodrum . Statia de autobuz se afla in fata hotelului.

Structura de cazare: Hotelul dispune de 223 camere dotate cu seif, telefon, baie cu cabina de dus si uscator de par, aer conditionat individual, TV satelite.

Facilitati si servicii: plaja privata, amenajata cu sezlonguri, umbrele si saltele gratuite; restaurant principal, bar la piscine, snack bar, hamam, sauna, jacuzzi, masaj, servicii medicale, spalatorie/ calcatorie, club de noapte.
Sporturi: tenis de masa, mini golf, teren de tenis. Contr
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Sami Beach 3*

7 nopti de la 621 euro
Localizare: Hotelul Sami Beach este situat langa plaja golfului Gü mber, la 3 km de centrul statiunii Bodrum, 40 km de aeroportul Milas. Statie de microbuz se afla in fata hotelului.Structura de cazare: 112 camere impartite in mai multe vile dotate cu telefon, aer conditionat individual, televizor, baie cu dus si uscator de par, seif (cu plata), telefon.Facilitati si servicii: plaja privata, cu nisip si pietriele, amenajata cu sezlonguri, saltele si umbrele, restaurant cu terasa, snack bar si bar langa plaja, 2 saloane cu TV, discoteca, magazine, internet (Piscina exterioara cu sectiu
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Bendis Beach 4*

7 nopti de la 677 euro
Localizare:
Hotelul este situat la 55 km de aeroport, la 24 km de centrul orasului Bodrum, la 6 km de stațiunea Turgutreis, la 70 m de plaja proprie. A fost construit in anul 1998, cu o suprafata totala de 6.500 mp, ultima renovare – 2010.

Facilitati hotel:
Restaurantul principal, 3 baruri , piscina exterioara, cabinet medical, spalatorie, lant de magazine, sala de conferinte (60 persoane), baie turceasca, sauna, sala de fitness, aerobic, darts, mini-fotbal, tenis de masa, volei pe plaja, program de animatie, discoteca (cu intrare) si internet Wi-Fi (in lobby).

Facilitati camere:
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Charm Beach 4*

7 nopti de la 644 euro
Charm Beach se află în Akyarlar, la 16 km de oraşul Bodrum, şi oferă o piscină în aer liber și un centru spa. Hotelul are o saună şi un centru de fitness, iar oaspeţii pot savura băuturi la bar. Parcarea privată este disponibilă gratuit.

Toate camerele acestui hotel au aer condiționat și TV cu ecran plat. Unele au terasă sau balcon. Printre facilităţile oferite se numără halate de baie, papuci de casă şi articole de toaletă gratuite. Charm Beach oferă WiFi gratuit în toate zonele sale.

Oaspeţii au la dispoziţie o recepţie cu program nonstop şi un salon de coafură.

Hotelul oferă o zon
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Jasmin Beach Apart 4*

7 nopti de la 641 euro

Hotelul Jasmin Beach Apartments este situat la doar 20 de metri de plaja Gumbet si la 3 km de centrul orasului Bodrum. Acesta are 3 piscine in aer liber si o sauna. Programele de divertisment live va vor asigura o vacanta plina de distractie si relaxare.


Jasmine Beach ofera camere frumos decorate, cu balcoane private si chicinete. Fiecare dintre ele este dotata in intregime cu aer conditionat, iar cele mai multe ofera vederi la gradina cu piscina de la Jasmin.


Oaspetii pot face o baie intr-una dintre cele 3 piscine in aer liber sau pot rezerva un tratament de infrumusetare

Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Samara 5*

8 nopti de la 991 euro
Localizare: Samara hotel este situat la 8 km de centrul orasului Bodrum si la 2 km de Torba. Statia de autobuz se afla foarte aproape de hotel.

Cazare: hotelul detine 272 camere, situate intr-o cladire principala si in vile (2 etaje). Toate camerele dispun de baie privata cu cada sau cabina de dus, toaleta si uscator de par, telefon, TV satelit, seif (cu plata), minibar (dotat cu 1 sticla de apa si 2 sticle de racoritoare la sosire), aer conditionat. Nu toate camerele dispun de balcon sau terasa.

Facilitati hotel: receptie non stop, bar, gradina, restaurant, camere pentru nefumatori,
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel MY ELLA BODRUM BEACH & SPA 5*

7 nopti de la 809 euro
Dacă sunteți în căutarea unei experiențe culturale de vacanță, My Ella Bodrum Resort & Spa 5* este locul ideal pentru vacanța dvs., deoarece este situat aproape de Bodrum, un oraș care se află acolo unde a fost odinioară orașul antic Halicarnassus din Caria.

Situata direct pe plajă, această proprietate Ultra All Inclusive oferă o experiență de lux de 5 stele, în „Țara Eternului Blues”. Bucătarii de la restaurantul deschis toată ziua vă oferă tot felul de mâncăruri delicioase turcești și internaționale, iar cele trei baruri ale hotelului oferă cocktailuri răcoritoare.
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Duja Bodrum 5*

7 nopti de la 826 euro
DUJA Bodrum este o proprietate superbă situată în Zeytinlikahve Torba, chiar lângă mare, la doar 11 km de Bodrum. Puteţi beneficia de numeroase activităţi, precum şi de piscine interioare şi în aer liber.

Hotelul are o arhitectură plăcută şi deosebită, cu design şi culori alese cu atenţie. Camerele, bungalourile şi anexele oferă oaspeţilor confort standard pentru un sejur plăcut. Acestea au balcon privat şi baie cu cadă.

Este disponibilă o varietate de restaurante în aer liber şi în interior. Puteţi savura o gustare sau masa de prânz la piscină, înainte de a vă bucura de soare. Restaura
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Very Chic Bodrum Adult Only 5*

7 nopti de la 922 euro
Situat la 250 de metri de malul mării, în centrul orașului Gümbet, The Marvida Senses Very Chic Bodrum Adult Only pune la dispoziție camere cu balcon. Acesta are o plajă privată şi o piscină în aer liber înconjurată de grădini tropicale. În zonele comune există WiFi gratuit.
Centrul oraşului Bodrum este la 10 minute de mers cu maşina de The Marvida Senses Very Chic Bodrum Adult Only. Aeroportul Milas Bodrum este situat la 50 km. Există parcare privată gratuită.
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel BLUE DREAMS RESORT 5*

7 nopti de la 816 euro
Amenajat cu o zonă de plajă privată şi un centru spa bine echipat, complexul de 5 stele Blue Dreams are vedere la Marea Mediterană şi oferă camere luxoase cu balcon mobilat.

Camerele dotate cu aer condiţionat de la Blue Dreams au interior modern şi elegant. Toate camerele au podea cu parchet, TV prin satelit şi minibar.

Grădinile luxuriante amenajate din jurul complexului Blue Dreams duc către terenul de tenis şi mare, unde oaspeţii se pot bucura de snorkelling, windsurfing şi scufundări. Pentru relaxare, centrul spa asigură un hamam şi tratamente de masaj.

Restaurantul principal al
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Arin Resort Bodrum 5*

7 nopti de la 1141 euro
Arin Resort Bodrum se află pe malul mării în Turgutreis și oferă cazare de 5 stele, o grădină, un lounge comun și o terasă. Proprietatea are un bar, o zonă de plajă privată și facilități de grătar. Acest hotel include o piscină în aer liber, un centru de fitness, club de noapte și un club pentru copii.

Acest hotel pune la dispoziție camere care includ aer condiționat, un birou, un ibric electric, un minibar, o cutie de valori, un televizor cu ecran plat, un balcon și o baie proprie cu duș. Baia proprie oferă articole de toaletă gratuite. La Arin Resort Bodrum, fiecare cameră este echipată
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel La Blanche 5*

8 nopti de la 950 euro
Localizare: Hotelul La Blanche este situat la doar 1 km distanta de centrul orasului Turgutreis, la 18 km distanta de Bodrum si la 50 km de aeroportul Milas. Hotelul este construit in stilul arhitecturii din Bodrum, intins pe o suprafata mare cu toate facilitatile si distractiile pe care le poate oferi turistilor pentru a avea vacante de neuitat. Complexul are in total 362 camere impartite in mai multe tipuri de camere din care 40% cu vedere la mare .

Facilitati hotel: receptie, lobby spatios, restaurant principal interior si exterior, 3 restaurante a la carte, baruri, internet, miniclub,
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Xanadu Island Bodrum 5*

7 nopti de la 1291 euro
Localizare:
Hotel Xanadu Island All Suite Bodrum este situat la 65 de km de aeroport si la 25 km de centrul orasului Bodrum, pe malul marii. Construit in 2009, hotelul are o suprafata totala de 45000 mp, este alcatuit dintr-un corp principal de 3 etaje, cateva corpuri bungalow si 9 corpuri cu 1 eta - Villa.

Cazare:
In complex este un conac cu 4 etaje, terasa, receptie si curte. Conacul include suite, suite in gradina, Premium Vila si Royal Villa.
Suite. Diferite tipuri de suite luxoase, de la unul la sase dormitoare, vile cu vedere la mare, decorate elegant. Fiecare suita si vila ofer
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Bodrum :
29 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 527 EURO si 1799 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro