Sejur Insula Creta 2026 - oferte vacante si sejururi in Insula Creta

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 39 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Despo 3*

7 nopti de la 547 euro
Statiunea: Gouves

Localizare: hotelul se afla la 8 km de aeroport.

Facilitati hotel: receptie, schimb valutar, restaurant, salon TV, piscina, piscina pentru copii, loc de joaca pentru copii, bar la piscina, umbrele si sezlonguri.

Facilitati camere: Fiecare camera are grup sanitar, cu cabina de dus, televizor si chicineta dotata cu aragaz, frigider, hota, vesela, telefon, balcon/terasa, radio, baie, TV, seif (contra cost), mini- frigider, aer conditionat ( contra cost)


Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

2 . Sejur Hotel Lino Mare 3*

7 nopti de la 549 euro
Hotel cu arhitectura tradiționala, camere confortabile, grădină cu jacuzzi, internet, servicii de calitate. La o mica distanta de hotel se gasesc restaurante, magazine, baruri, cafenele.

Situat pe coasta de nord a insulei,in stațiunea Ammoudara, la 7 km de orașul Heraklion, la 10 km de aeroportul "Nikos Kazantzakis" din Heraklion.
Hotelul a fost complet renovat în 2015.

Plaja cu nisip la 150 m distanta
Umbrele: pentru o taxă suplimentară
Sezlonguri: pentru o taxă suplimentară

Facilitati camere: o chicinetă, ceainic electric, aer condiționat (contra cost), TV prin sateli
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Dimitra & Apartments 3*

7 nopti de la 533 euro
Hotelul Dimitra & Apartments se află la numai 50 m de plaja din Kokkini Chani şi la 500 m de centrul localității. Oferă o piscină, un bar şi unităţi de cazare cu WiFi gratuit.

Camerele şi apartamentele Hotelului Dimitra sunt luminoase şi spaţioase și au aer condiţionat şi balcon cu vedere la mare sau la munte. De asemenea, sunt prevăzute cu TV prin satelit, minifrigider şi articole de toaletă gratuite. Unele unităţi de cazare oferă şi o chicinetă, unde oaspeţii îşi pot prepara propriile mese.

Micul dejun continental este servit zilnic. Oaspeţii pot savura băuturi înviorătoare şi caf
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

4 . Sejur Hotel Triton - Malia 3*

7 nopti de la 558 euro
Localizare: Hotelul se afla la 34 km de aeroport, la 35 km de Heraklion, in statiunea Malia, la 300 m de plaja.

Camerele hotelului sunt repartizate in 5 cladiri. Toate camerele dispun de pat matrimonial sau twin, baie cu cada sau dus, uscator de par, telefon, TV (cu plata), aer conditionat (cu plata), seif, frigider, balcon sau terasa.

Facilitati Bar (intre 10.00 - 23.00), biliard (cu plata), masa de tenis, teren de joaca pentru copii.

Servicii: Demipensiune (micul dejun se serveste intre 07.30 - 09.30 si cina intre 19.00 - 21.00.

Plaja este de nisip. Sezlongurile si umbrelele
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Alia Beach 3*

7 nopti de la 550 euro
Localizare
Hersonissos, la 28 km de Heraklion, la 25 km de aeroportul internațional "Nikos Kazantzakis" din Heraklion.
Renovare completa în timpul iernii 2016-2017.
Camerele sunt dotate cu: aer condiționat, TV prin satelit, seif, mini-frigider, telefon direct, baie / dus, uscator de par, set de baie, o oglindă de mărire, balcon mobilat. Pat dublu sau două paturi de o persoană, saltele Cocomat anatomice.
Plaja cu nisip
Vizavi de hotel (10 m), nisip (peste drum)
Sezlonguri
contra cost
Umbrele
contra cost
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Central Hersonisos 3*+

7 nopti de la 529 euro
Localizare: Hotelul Central Hersonisos este situat in cea mai mare si cea mai animata statiune din Creta - Hersonissos, in imediata apropiere a plajei si la doar 500 m de centru si de parcul de distractii (water park). Hotelul a fost renovat partial in anii 2013 si 2014. Are o cladire principala cu piscina, o curte interioara si o cladire anexa (peste drum de corpul principal).

Facilitati: receptie 24 ore, restaurant principal, 2 baruri (deschise in fucntie de gradul de ocupare al hotelului si conditiile meteo), piscina cu apa dulce (30 m2), schimb valutar, comanda taxi (la solicitare, con
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel CHRISSYS PARADISE 3*

7 nopti de la 561 euro
Hotelul de 3 stele Chrissy''''s Paradise beneficiază de o locație liniștită, vizavi de plaja din Agia Pelagia și oferă un restaurant bufet, un snack bar lângă piscină și o piscină cu apă dulce, cu șezlonguri și umbrele.

Toate camerele sunt amenajate plăcut și dotate cu TV prin satelit și frigider. Există un seif și aer condiționat. Toate camerele sunt prevăzute cu balcon privat, unele cu vedere la mare.

La restaurantul cu aer condiționat al hotelului se pot lua bufete bogate la micul dejun, prânz și cină. Oaspeții au la dispoziție un bar gratuit la prânz și cină. Barul de la piscină pregă
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel CHC MARILENA 4*

7 nopti de la 618 euro
Situat la aproximativ 120 de metri de plaja din Amoudara, hotelul de 4 stele Marilena oferă o piscină mare, un restaurant şi un bar la piscină, precum şi unităţi de cazare elegante, cu vedere la Marea Cretei sau la munte.

Camerele dotate cu aer condiţionat de la Marilena sunt decorate în nuanţe deschise şi au balcon sau terasă. Toate au TV prin satelit şi minifrigider, iar baia privată include uscător de păr.

Oaspeţii pot petrece momente relaxante în grădina cu palmieri de la Marilena, unde există şezlonguri şi umbrele de soare. Printre facilităţile sportive şi de agrement se numără o m
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Astir Beach Resort 4*

7 nopti de la 811 euro

Hotelul Astir Beach 4* este situat pe plaja, in frumoasa statiune Gouves, la numai 18 km est de orasul Heraklion si de statiunile pline de viata, Herssonisos (10 km) si Malia (16 km). In imediata apropiere a hotelului sunt multe baruri, taverne, supermarketuri si magazine. La numai 500 m distanta de hotel se afla o statie de autobuz. Hotelul a fost construit in anul 1987 si renovat in 2008, fiind compus dintr-o cladire principala si o anexa cu camere moderne si confortabile.
Gouves este un oras pe coasta de nord a insulei Creta, la aproximativ 20 km est de Heraklion. Asezarea este formata
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Petra Mare 4*

7 nopti de la 957 euro
Situat la malul mării în Ierapetra, Hotelul Petra Mare oferă o piscină în aer liber, cu zonă pentru copii, o echipă de animație energică și spectacole live. Accesul WiFi este disponibil gratuit în zonele publice.

Toate suitele și apartamentele sunt dotate cu TV prin satelit și aer condiționat. De asemenea, acestea au frigider și baie cu cadă sau duș și uscător de păr. Majoritatea unităților au vedere la Marea Libiei.

Restaurantul de la Petra Mare serveşte mese copioase. Terasa cu vedere la mare este locul ideal pentru cină. Seara, vă puteţi bucura de băuturi de la bar şi de spectacole d
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Albatros Spa And Resort 5*

7 nopti de la 753 euro
Localizare: Hotelul Albatros este situat in statiunea Hersonissos, la 25 km est de aeroportul Heraklion. Hotelul Albatros atrage in fiecare an mii de turisti datorita asezarii sale la doar 80 metri fata de cea mai buna plaja din Hersonissos.

Facilitati hotel: piscina cu apa dulce, piscina pentru copii, restaurant, bar, snack bar, mesele sunt servite in stil bufet suedez, internet wireless in toate camerele si in zonele de acces public, doctor la cerere, sala de conferiete capacitate 170 persoane, centru Spa "Euforia".

Structura de cazare: Hotelul dispune de 90 camere standard, 99 camere
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Sergios 3*

7 nopti de la 689 euro
Localizare: Hotelul Sergios este situat in centrul uneia dintre cele mai cautate statiuni ale insulei, in Hersonissos si se gaseste la doar 100 m de plaja. Este construit intr-un stil modern si este potrivit atat pentru familii cat si pentru tineri.

Facilitati: Hotelul ofera o serie de facilitati printre care vei gasi: lounge bar, pol bar, taverna in gradina, piscina, piscina pentru copii, magazin de suveniruri, snack bar si parcare.

Camere: Toate cele 99 de camere ale hotelului dispun de balcon sau terasa, baie, frigider, A/C, TV-satelit, uscator de par, seif (contra cost) si acces in
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Atali Grand 4*

7 nopti de la 623 euro
Această proprietate este la 2 minute pe jos față de plajă. Atali Grand Resort se află în Balíon și are 2 piscine sezoniere în aer liber. Printre facilitățile acestei proprietăți se numără 2 restaurante, recepție cu program nonstop și bancomat, precum și acces gratuit la internet WiFi. Complexul oferă lounge comun, serviciu de concierge și depozit de bagaje.

Toate camerele complexului includ birou, TV cu ecran plat şi baie privată. Fiecare cameră de la Atali Grand Resort are balcon, iar unele oferă vedere la mare. Unitățile de cazare sunt dotate cu frigider. De asemenea, în toate camerele s
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Erato 3*

7 nopti de la 621 euro
Localizare: hotelul se afla in pitoreasca statiune Gournes, la 10 km distanta fata de centrul orasului Heraklion si 5-10 minute de mers pe jos pana la plaja. La 500 m fata de hotel se afla Centrul Expozitional International al Cretei, precum si cel mai mare Acvariu din Balcani.

Facilitati: restaurant, bar, piscina, sezlonguri si umbrele gratuit la piscina, gradina pe acoperis, loc de joaca pentru copii, tenis de masa, salon Tv, animatie. La doar cateva minute de hotel se afla un centru de scufundari.

Dotari camere: grup sanitar cu dus, telefon, radio, aer conditionat, Tv, seif, frigider
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

15 . Sejur Hotel Aristea Elounda 3*

7 nopti de la 391 euro
Aristea Hotel se găsește în Elounda, la 2 minute de mers pe jos de Plaja din Elounda, și oferă vedere la lac. Fiecare unitate de la acest hotel de 3 stele are vedere la mare, iar oaspeții beneficiază de acces la o grădină și un lounge comun. Acest hotel are un restaurant specializat în preparate din bucătăria fructe de mare, precum și WiFi gratuit.

La acest hotel, camerele sunt dotate cu climatizare, dulap pentru haine, balcon cu o vedere la oraș, baie proprie, televizor cu ecran plat, lenjerie de pat și prosoape. Baia proprie oferă un duș și un uscător de păr. Camerele includ un frigider.
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Insula Creta :
39 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 391 EURO si 1563 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro