Sejur Hurghada 2025 - oferte vacante si sejururi in Hurghada

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 48 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Steigenberger Al Dau Club 4*

7 nopti de la 1205 euro
Hotelul este situat la 5 km de aeroport, la 7 km de centrul orasului Hurghada, pe linia doua de la mare.
Hotelul a fost construit in 2002 , ultima renovare–2006 .
Hotelul este format din cladirea principala, cu 4 etaje, si un corp cu 3 etaje, si dispune de 236 camere:
96 camere standard (max. 2 pers., 25 m2),
5 apartamente junior (vedere partiala sau directa la mare, dormitor cu zona living, baie cu dus, balcon, 70 m2),
4 apartamente standard (dormitor cu zzona living, baie cu dus, fara balconа, 70 m2),
O camera pentru invalizi,
30 camere pentru nefumatori, camere conectate intre
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel AMC Royal 5*

7 nopti de la 520 euro
Hotelul AMC Royal Families & Couples este situat în Hurghada, chiar pe plajă. Acesta oferă o plajă privată şi o gamă largă de activităţi nautice, inclusiv scufundări şi snorkeling.

Toate camerele au balcon cu vedere la Marea Roşie. Acestea includ TV cu ecran plat, minibar şi fierbător. Suita are şi o zonă de relaxare, cu masă de sufragerie. Baia include duş.

La AMC Royal Families & Couples, oaspeţii au diverse opţiuni de luat masa. Restaurantul Blue Lagoon serveşte o selecţie de bufete internaţionale pentru cele 3 mese. Restaurantul italian serveşte paste şi pizza autentice. Restaurantu
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

3 . Sejur Hotel Grand Makadi 5*

7 nopti de la 599 euro
Localizare: hotel de lux cu 300 camere, construit in aprilie 2004, situat pe malul marii, la 30 km sud de Hurghada, in Golful Makadi. Zilnic curse de microbuz gratuite la Grand Mall.
Facilitati: restaurant principal, restaurante a’la carte (italian, oriental cu programe show, specialitati de peste), lobby-bar, night club – disco, bar-shisha, bar-terasa, restaurant la piscina, 2 restaurante si bar pe plaja, room service, magazin de souveniruri, internet, schimb valutar.
Camere: Camere deluxe: confortabile, pentru doua persoane, fara posibilitate de pat suplimentar, dotate cu: minifrigider,
Oferta de la:  D.A. TURISM

4 . Sejur Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh Resort 5*

7 nopti de la 672 euro
Situat chiar pe malul curat al Mării Roşii, Sahl Hasheesh Pyramisa beneficiază de acces privat direct la plaja cu nisip. Oferă 2 piscine în aer liber, 2 piscine pentru copii, un club pentru copii şi un parc acvatic.

Toate camerele spaţioase au un balcon cu vedere la grădină, la piscină sau la mare. Includ o zonă de relaxare, un TV cu ecran plat, o cutie de valori şi facilităţi de cafea şi ceai. Toate băile au duş sau cadă, articole de toaletă şi uscător de păr.

Restaurantul principal al complexului serveşte preparate culinare internaţionale, iar proprietatea include 3 restaurante à la c
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

5 . Sejur Hotel Pyramisa Blue Lagoon 5*

7 nopti de la 689 euro
Localizare: hotelul este situat la 5 km de aeroport, la 8 km de centrul orasului Hurghada, pe linia a doua de la mare. Deschidere - 2007.

Hotelul are doua corpuri cu 3 etaje, un complex de chalet cu 1 si 2 etaje, si dispune de 366 camere.

Facilitati hotel: 3 restaurante, 3 baruri, 3 piscinse exterioare (fara incalzire), 3 tobogane, sala de conferinte (max. 200 pers.), spalatorie, curatatorie, medic (la cerere), apelare taxi, parcare (gratuit), coafor, internet-cafe (contra cost), magazine, schimb valutar, autocar pana in oras (contra cost), sectiune pentru copii in piscina exterioara (
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel FLOW SPECTRUM 5*

7 nopti de la 580 euro
Flow Spectrum Resort Sahl Hasheesh se găsește în Hurghada, la 2,6 km de Palm Beach Piazza, și are un centru de fitness, o grădină, o zonă de plajă privată și parcare privată gratuită. Acest hotel de 4 stele oferă WiFi gratuit, un club pentru copii și un lounge comun. Oaspeții pot să savureze preparate din bucătăria argentiniană și braziliană la restaurant sau să se relaxeze cu un cocktail la bar.

Acest hotel pune la dispoziția oaspeților camere cu aer condiționat, birou, ibric electric, un minibar, cutie de valori, televizor cu ecran plat, terasă și baie proprie cu duș. Baia proprie oferă
Oferta de la:  Unique Au Monde

7 . Sejur Hotel Rixos Premium Magawish 5*

7 nopti de la 1359 euro
Hotelul este amplasat la o distanţă de 7 km de aeroportul din Hurghada şi la 12 km de centrul oraşului. Rixos Magawish se întinde pe o suprafaţă de 255000 mp, pe malul Mării Roşii.

Recepţie 24 H, acces internet Wi-Fi (gratuit, atât în cameră cât şi în spaţiile commune ale hotelului), 5 săli pentru întâlniri şi conferinte, baie turcească, saună, baie cu aburi, jacuzzi, jocuri pe calculator, sală de fitness, tenis de masă, billiard, darts, yoga, pilates, step, aerobic, dansuri profesionale, cursuri de zumba, jocuri în piscină, aqua aerobic, polo, mini fotbal, fotbal, hockey, tenis, boccia, v
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Tropitel Sahl Hasheesh 5*

7 nopti de la 698 euro
Localizare: Hotel Tropitel Sahl Hasheesh este situat la 22 km de aeroportul Hurghada, la 27 km de centrul vechi al orasului, chiar pe plaja. A fost deschis in anul 2011. Hotelul este format dintr-un corp principal de 5 etaje si altul de 2 etaje.

Facilitati hotel: Ofera turistilor urmatoarele facilitati: 4 restaurante, 3 piscine in aer liber, bar, receptie deschisa nonstop, aer conditionat, internet, schimb valutar, room service, facilitati spa si sportive.

Dotari camere: Hotelul dispune de 560 camere frumos mobilate si confortabile dotate cu aer conditionat, balcon sau terasa, TV LCD p
Oferta de la:  Z Tour , Unique Au Monde

9 . Sejur Hotel Grand Hurghada 4*

7 nopti de la 469 euro
Localizare: hotel cu atmosferă familială, pe plaja îngrijită, cu promenadă şi parc spaţios. La 10 km de centrul orasului Hurghada (zilnic curse de microbuz în centru gratuit).

Facilitati hotel: 3 restaurante principale (bufet internaţional şi oriental, paste), restaurante a la carte (specialităţi de peste, paste, pizza, salate, mâncăruri asiatice), cafenea, beach, piano-bar, 2 pool, lobby-bar (ceai, cafea, fursecuri), bufet pentru copii, room service 24h, sală de conferinţe, magazine de suveniruri, spălătorie, schimb valutar.

Dotari camera: 424 camere superior, în mare parte cu vedere
Oferta de la:  D.A. TURISM

10 . Sejur Hotel Sunrise Holidays 5*

7 nopti de la 649 euro
Localizare: pe malul marii, la 5 km de aeroport si 500 m de centrul statiunii Hurghada.

Facilitati hotel: Hotelul dispune de 2 restaurante cu vedere la mare si cu specific international, restaurant pe plaja, discoteca, bar în aer liber cu snackuri, bauturi, înghetata, colt sisha, bauri, piscina în aer liber cu apa dulce, piscina pentru copii cu apa dulce, centru de scufundari si surfing cu instructori calificati, centru acvatic, volei pe plaja, tenis de masa, sauna, baie de aburi, masaj, salon de înfrumusetare, bilard, magazine, schimb valutar.

Facilitati camere: aer conditionat, tv sa
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Bellagio Beach Resort 5*

7 nopti de la 566 euro
Acest complex all inclusive în stil grecesc pune la dispoziție camere cu aer condiționat, plajă privată și școală de kitesurfing. Zona cu piscine include o piscină pentru copii şi o piscină încălzită, cu tobogane de apă.

Camerele de la Panorama au TV prin satelit, minibar şi terasă sau balcon. Unele camere oferă vedere la Marea Roșie. Fiecare cameră are podea cu gresie și cuverturi de pat colorate. Baia privată include articole de toaletă şi uscător de păr.

Restaurantul principal al complexului servește preparate internaționale tip bufet. De asemenea, are un restaurant cu fructe de mare
Oferta de la:  Unique Au Monde

12 . Sejur Hotel Steigenberger Al Dau Beach 5*

7 nopti de la 1090 euro
Situat lângă Marea Roşie şi la 10 km în afara animatei localităţi Hurghada, acest luxos hotel de 5 stele de pe plajă este un Paradis al luxului, cu parcul său acvatic mare şi terenul de golf cu nocturnă.

Hotelul Steigenberger Al Dau Beach pune la dispoziţie 5.000 m³ de piscine răcoritoare şi o plajă privată de nisip lângă apele calde ale Mării Roşii.

Camerele Hotelului Steigenberger sunt spaţioase şi oferă aer condiţionat, baie proprie şi o terasă sau un balcon, de unde puteţi admira privelişti ale mării sau ale zonei de piscină. De asemenea, sunt disponibile un televizor LCD cu program
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Gravity Sahl Hasheesh 5*

7 nopti de la 649 euro
Localizare: Hotelul Gravity Sahl Hasheesh 5* se afla in Sahl Hasheesh, la 30 km de Hurghada si are acces direct la plaja privata cu nisip. Plaja Pyramisa Sahl Hasheesh se află la 3 km de Gravity Sahl Hasheesh, iar noul port de agrement este situat la 38 km. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internaţional Hurghada, aflat la 20 km de complex.

Facilitati: Zona de restaurante si baruri a hotelului Gravity Sahl Hasheesh include 4 localuri ce ofera o varietate de preparate din bucataria mediteraneana, asiatica, mexicana, braziliana si japoneza. Barurile de la piscina si de pe plaja sunt
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel MINAMARK RESORT & SPA 4*

7 nopti de la 803 euro
Deschis în anul 1999, o nouă clădire cu 3 etaje deschisă în 2010.

Ultima renovare parțială a avut loc în 2022.

Hotelul este format dintr-un complex de 3 etaje.

In total sunt 298 camere:

Club room Back View (Vedere din spate, 20-23 m2, dormitor, inclusiv baie fara balcon; situat in Clădirea Club),

Standard (Vedere spre grădină/la mare/la oraș, 25-28 m2, dormitor cu un pat dublu sau două paturi de o persoană, inclusiv baie/balcon),

Superior room (Vedere la piscina/la mare/la strada, 32-35 m2, dormitor cu living, inclusiv baie si balcon/terasa),

Family Room (Vedere la oraș,
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

15 . Sejur Hotel The Grand Resort 4*+

14 nopti de la 694 euro
Hotelul construit în stil arab are 828 camere și se învecinează cu Grand Mall-ul și Grant Hotel Hurghada. În Grand Mall se găsește cafenea internet, sală de jocuri, magazine, farmacie, salon de coafură și mai multe restaurante. Ștrandul de la Grand Hotel aflat la cca. 150 m, poate fi folosit, gratuit și de oaspetii Grand Resort. Centrul Hurghadei este la cca. 10 km, există transfer gratuit cu autocarul.
În lobby-ul frumos amenajat se află recepția si un lobby-bar deschis non-stop.
Hotelul dispune de 3 restaurante principale, 5 a la carte și numeroase baruri. La piscină găsim 2 snack-baruri,
Oferta de la:  D.A. TURISM
Sejur Hurghada :
48 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 467 EURO si 2053 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro