Sejur Hurghada 2026 - oferte vacante si sejururi in Hurghada

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 69 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Iberotel Makadi Beach 5*

7 nopti de la 960 euro
Localizare: Iberotel Makadi Beach este situat pe plajă, la 30 km de centrul staţiunii Hurghada.

Facilităţi hotel Iberotel Makadi Beach: dispune de mai multe restaurante si baruri, discotecă, 1 piscină (încălzită pe timpul iernii), sală de conferinţe, internet, cabinet medical, shopping center,volei de plajă, tenis de masă, polo, aerobic, stretching, jogging, tenis de câmp, biliard, darts, diving şi surfing center. Pentru copii există: piscină, miniclub, baby cot, baby sitting (la cerere - contra cost).

Facilităţi camere Iberotel Makadi Beach: aer condiţionat, tv satelit, telefon, minib
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh Resort 5*

7 nopti de la 581 euro
Situat chiar pe malul curat al Mării Roşii, Sahl Hasheesh Pyramisa beneficiază de acces privat direct la plaja cu nisip. Oferă 2 piscine în aer liber, 2 piscine pentru copii, un club pentru copii şi un parc acvatic.

Toate camerele spaţioase au un balcon cu vedere la grădină, la piscină sau la mare. Includ o zonă de relaxare, un TV cu ecran plat, o cutie de valori şi facilităţi de cafea şi ceai. Toate băile au duş sau cadă, articole de toaletă şi uscător de păr.

Restaurantul principal al complexului serveşte preparate culinare internaţionale, iar proprietatea include 3 restaurante à la c
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Stella Beach Resort & Spa, Makadi Bay 5*

7 nopti de la 697 euro
Acest complex all inclusive se află în zona Golfului Makadi de la Marea Roșie și pune la dispoziție complex mare de piscine. Proprietatea oferă plajă cu nisip și recif, unde puteți opta pentru snorkelling. Oaspeții complexului beneficiază de WiFi gratuit în hol.

Toate camerele de la Stella Di Mare au TV cu plasmă și balcon privat. Fiecare cameră oferă minibar și cutie de valori. Dotările standard oferite în toate camerele includ aer condiționat și fereastră mare.

Stella Di Mare Beach Resort & Spa are debarcader privat cu lungimea de 380 de metri și centru spa, cu piscină interioară,
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Steigenberger Pure Lifestyle (Adults Only) 5*

7 nopti de la 1092 euro
Localizare: Hotelul Steigenberger Pure Lifestyle (Adults Only) oferă cazare pentru adulți, în Hurghada. Plaja Albatros White se află la 2,2 km de Steigenberger Pure Lifestyle (Adults Only), iar noul port de agrement este la 12 km. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Hurghada, situat la 3 km de complex.

Facilitati: Hotelul Steigenberger Pure Lifestyle (Adults Only) pune la dispoziție o recepție deschisă nonstop, un restaurant, parc acvatic și piscină în aer liber. Proprietatea are centru de fitness, bar și grădină, o cadă cu hidromasaj, centru Spa, internet, sala de conf
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Sentido Mamlouk Palace (ex. Sunrise Mamlouk Palace) 5*

7 nopti de la 741 euro
Localizare: pe plajă, la 10 minute distanţă de aeroportul din Hurghada.

Facilitati hotel: restaurante, baruri la piscină şi pe plajă, loc de joacă şi club pentru copii, programe de animaţie, internet cafe, schimb valutar, coafor, magazine, clinică, sală de conferinţe, health club, saună, jacuzzi, masaj, piscină interioara şi 3 piscine exterioare (din care una încălzită), 2 terenuri de tenis, volei de plajă, teren de fotbal, tenis de masă, biliard, diving center, windsurfing.

Facilitati cazare: camerele hotelului detin baie proprie cu articole de toaleta, televizor, telefon, minibar, bal
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

6 . Sejur Hotel Steigenberger Al Dau Club 4*

7 nopti de la 1205 euro
Hotelul este situat la 5 km de aeroport, la 7 km de centrul orasului Hurghada, pe linia doua de la mare.
Hotelul a fost construit in 2002 , ultima renovare–2006 .
Hotelul este format din cladirea principala, cu 4 etaje, si un corp cu 3 etaje, si dispune de 236 camere:
96 camere standard (max. 2 pers., 25 m2),
5 apartamente junior (vedere partiala sau directa la mare, dormitor cu zona living, baie cu dus, balcon, 70 m2),
4 apartamente standard (dormitor cu zzona living, baie cu dus, fara balconа, 70 m2),
O camera pentru invalizi,
30 camere pentru nefumatori, camere conectate intre
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Seagull Beach Resort 4*

7 nopti de la 821 euro
Seagull Beach Resort este situat pe o plajă a Mării Roşii, oferind camere cu aer condiţionat şi balcon. Cele 8 piscine exterioare şi piscina cu cascade sunt înconjurate de şezlonguri amplasate la umbră. Pentru copii există o piscină cu tobogane de apă. Oaspeţii au la dispoziţie acces gratuit la internet Wi-Fi în zona food court, între orele 08:00-18:00.

Camerele spaţioase sunt decorate în stil modern. Toate camerele sunt dotate cu TV prin satelit, aer condiţionat, minifrigider, cutie de valori gratuită, telefon cu linie directă şi uscător de păr.

Parcul acvatic are piscine cu temperatur
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

8 . Sejur Hotel Pharaoh Azur Resort 5*

7 nopti de la 540 euro
Această proprietate este la 7 minute pe jos față de plajă. Acest complex de 5 stele oferă o plajă privată cu nisip în Hurghada, cu oportunităţi excelente de scufundări. Proprietatea pune la dispoziție piscină interioară și în aer liber și centru de fitness. Oaspeții pot lua masa la 4 restaurante.

Înconjurat de verdeață, Pharaoh Azur Resort oferă unități de cazare cu aer condiționat și balcon privat sau patio. Toate unitățile de cazare oferă vedere la mare sau grădini, minibar și TV cu ecran plat cu canale prin satelit.

Sea Breeze este restaurantul informal de pe plajă, care servește fru
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY, Voyager

9 . Sejur Hotel Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5*

7 nopti de la 626 euro
Localizare: Hotelul Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5* este situat la 3 km de Aeroportul International Hurghada, la 11 km de Insula Giftun si la 7 km de New Marina. Hotelul cu 686 de camere apartine lantului hotelier Steigenberger Hotels & Resorts. Una din atractiile sale este parcul acvatic certificat cu Lazy River, o alta este Souk.

Facilitati: Hotelul Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5* le ofera oaspetilor sai: piscină în aer liber (deschisă tot anul), terasă la soare, grădină, restaurant (bufet), bar, snack bar, restaurant (a la carte), WiFi gratuit in spatiile publice, parcare gratu
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

10 . Sejur Hotel Sunrise Alora Aqua Park Resort (Ex. Caesar Palace) 4*

7 nopti de la 608 euro
Localizare: Hotelul se află în Hurghada, în regiunea Mării Roșii, la 3,2 km de coastă. Zona de scufundări Malek Disha se află la 33 km de hotel, iar zona de scufundări Abu Hashish este la 38 km de proprietate. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Hurghada, situat la 16 km de proprietate.

Facilitati: Oaspeții au la dispoziţie recepția deschisă nonstop, coafor la proprietate, un bar şi se pot distra la parcul acvatic. Oferă spa și centru de fitness. Complexul are zonă de plajă privată și oferă facilităţi de sporturi nautice şi servicii de închirieri maşini. În zonă se pot
Oferta de la:  Z Tour , USTRAVEL AGENCY

11 . Sejur Hotel Sunrise Garden Beach 5*

7 nopti de la 710 euro
LOCALIZARE: Hotelul este situat pe plaja, pe coasta Marii Rosii. Este localizat la 19 km de centrul orasului Hurghada si 15 km de Aeroportul International din Hurghada.

FACILITATI HOTEL: Hotelul este dotat cu 5 restaurante, 2 puburi si 4 baruri, SPA, fitness center, 3 piscine exterioare, club pentru copii, teren de joaca pentru copii, aqua park cu 8 topogane, teren de tenis, teren de volei pe plaja, minigolf, Wi-Fi gratuit, parcare.

FACILITATI CAMERE: Camerele sunt echipate cu TV satelit, seif, aer conditionat, baie, dus, uscator de par, articole de toaleta, telefon, minibar, seif, m
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour , Voyager

12 . Sejur Hotel Three Corners Rihana 4*

7 nopti de la 639 euro
Localizare: Hotelul este situat la o distanta de 1 km fata de centrul orasului El Gouna, 25 km fata de aeroportul din Hurghada, 3 minute de mers fata de cea mai apropiata statie de autobuz, 1 km fata de cea mai apropiata plaja.
Rihana Inn este situat in continuarea Hotelulul Rihana.

Camere: aer conditionat, baie proprie cu dus si toaleta, uscator de par, mini bar, TV satelit, telefon, wake-up service, balcon sau terasa, internet prin modem (contra cost). Piscina: 2 piscine (incalzite iarna), piscina pentru copii (incalzita iarna), sezlonguri, prosoape, umbrele.

Plaja: de la laguna cu
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Ancient Sands Golf Resort And Residences 5*

7 nopti de la 742 euro
Pe uimitoarea Rivieră a Mării Roșii din Egipt, cu o poziție elevată, Ancient Sands Resort oferă o combinație unică de cazare în apartamente și hoteluri, toate cu vederi incredibile la mare, teren de golf, lagune și munți de coastă. Aeroportul Internațional Hurghada se află la doar 30 de minute de mers cu mașina.

Toate suitele cu aer condiționat sunt dotate cu Wi-Fi, televizor cu ecran plat, bucătărie complet utilată, zonă de lounge, baie privată și balcon sau terasă cu vederi incredibile. De asemenea, proprietatea oferă servicii zilnice de menaj.

Recepția este disponibilă 24 de ore din
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Al Kasr Sahl Hasheesh - Red Sea S 5*

7 nopti de la 748 euro
Hotelul Al Kasr, nou construit, este situat in zona populara Sahl Hasheesh, la cativa kilometri sud de orasul de pe litoral Hurghada. Complexul hotelier este situat chiar langa propria plaja cu nisip, cu o intrare treptata in mare si o promenada pietonala populara care margineste intregul golf. Optiunile de cumparaturi sunt disponibile direct la hotel sau la aproximativ 1,5 km de statiune. Aeroportul Hurghada este la 24 km de hotel.

Hotel situat chiar pe plaja
Aeroport: 14 km

Descrierea camerei
Suita Junior, vedere la gradina: aer conditionat, TV prin satelit, minibar, set de cafea si
Oferta de la:  Ana Tours, USTRAVEL AGENCY

15 . Sejur Hotel Sphinx 4*

7 nopti de la 587 euro
Localizare:
Hotelul este situat la 6 km de aeroportul orasului Hurghada, la 5 km de centrul oraşului vechi, pe malul marii. A fost construit in anul 2008 si este compus din cladirea principala de 2 etaje (numai recepţia), corpuri de 2 si 6 etaje si dispune de 650 camere.

Dotari camere:
Camerele confortabile ale hotelului sunt dotate cu: dus, foehn, mini-bar (contra cost), seif, aer condiţionat centralizat, TV, telefon, balcon sau terasa room service (contra cost), internet (contra cost)

Pentru relaxare si sport turistii pot beneficia gratuit de: aerobic, aqua-aerobic, volei pe plaja,
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Hurghada :
69 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 467 EURO si 2735 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro