Sejur Hurghada 2026 - oferte vacante si sejururi in Hurghada

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 81 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Gravity Aqua Park Hurghada (ex. Samra Bay) 4*

7 nopti de la 842 euro
Hotelul Gravity Hotel Aqua Park Hurghada (ex. Samra Bay) se află în Hurghada, la 1 minut de mers pe jos față de plajă. Include piscină în aer liber și centru spa. Piscina exterioară și terasa la soare sunt disponibile pe tot parcursul anului, iar oaspeții pot lua masa la restaurant sau pot savura băuturi la bar.

Toate camerele sunt echipate cu TV cu ecran plat cu canale prin satelit. Unele spații de cazare au zonă de relaxare, unde oaspeții se pot destinde. Fiecare cameră are fierbător. Toate camerele includ baie privată cu duș sau cadă.

Proprietatea are recepție cu program non-stop, u
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Sea Gull Beach & Resort 4*+

7 nopti de la 500 euro
Localizare: pe malul mării, în centrul staţiunii Hurghada şi la 3 km de aeroport.

Facilităţi hotel. Hotelul este format din mai multe clădiri şi pune la dispoziţia turiştilor restaurante cu specific oriental şi italian, un restaurant rotativ cu o frumoasă panoramă asupra staţiunii, baruri, 3 piscine, sală de conferinţe, magazine, schimb valutar, programe de animaţie, fitness, masaj, saună, jacuzzi, sporturi nautice.

Dotari camere: aer condiţionat, tv satelit, telefon, minibar, baie.
Oferta de la:  Unique Au Monde

3 . Sejur Hotel Sea Star Beau Rivage 5*

7 nopti de la 554 euro
Localizare: Hotelul Sea Star Beau Rivage este situat pe malul marii. Sakkala, centrul modern al oraşului Hurghada, este la 2 km. Aeroportul Internaţional din Hurghada este la 10 km de Hotelul Sea Star Beau, iar la cerere se poate asigura un serviciu de transfer.

Facilitati: Complexul are 4 restaurante şi 6 baruri. Centrul spa al hotelului Sea Star include o cadă cu hidromasaj şi o saună şi oferă masaje şi diferite tratamente de relaxare. De asemenea, există aici o sală de sport modernă. Alte facilitati: cafenea, pub, discoteca, seif, spalatorie, 2 piscine (una incalzita), internet cafe, s
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Sun Rise Select Garden Beach Resort 5*

7 nopti de la 1250 euro
Un hotel minunat, cu o ambianta placuta. Teritoriu vast si frumos, mancare foarte buna, plaja excelenta. Multe distractii pentru copii. Se recomanda pentru vacanta cu familia.
Hotelul este situat la 13 km de aeroport, la 20 km de centrul orasului Hurghada, pe malul marii.
Deschis in anul 2003. Hotelul are o cladire principala cu un etaj si 11 corpuri cu 2 etaje, si dispune de 452 camere:
421 camere standard (max. 2 2, 18m2), din care 68 camere conectate intre ele, si 42 camere pentru nefumatori, 30 camere familiale (living, dormitor cu usa, mini-bucatarie, 2 balcoane sau 2 terase, baie cu
Oferta de la:  Voyager

5 . Sejur Hotel Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5*

7 nopti de la 626 euro
Localizare: Hotelul Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5* este situat la 3 km de Aeroportul International Hurghada, la 11 km de Insula Giftun si la 7 km de New Marina. Hotelul cu 686 de camere apartine lantului hotelier Steigenberger Hotels & Resorts. Una din atractiile sale este parcul acvatic certificat cu Lazy River, o alta este Souk.

Facilitati: Hotelul Steigenberger Aqua Magic Red Sea 5* le ofera oaspetilor sai: piscină în aer liber (deschisă tot anul), terasă la soare, grădină, restaurant (bufet), bar, snack bar, restaurant (a la carte), WiFi gratuit in spatiile publice, parcare gratu
Oferta de la:  Unique Au Monde, Z Tour , USTRAVEL AGENCY

6 . Sejur Hotel PARADISE ABU SOMA RESORT 4*

7 nopti de la 530 euro
Paradise Beach se află în Safaga, pe plaja din fața golfului Soma. Hotelul oferă camere confortabile și oportunități excelente de scufundări. Tariful include micul dejun.

Toate camerele bine amenajate au aer condiționat și TV prin satelit. Fiecare cameră oferă vedere la mare, piscină sau grădini.

Oaspeții se pot relaxa la centrul spa, care oferă tratamente de revigorare și înfrumusețare, saună, cadă cu hidromasaj, masaje, programe de relaxare, baie de aburi și servicii de înfrumusețare, disponibile la un cost suplimentar.

Ca alternativă, oaspeții se pot bucura de snorkelling, windsur
Oferta de la:  Unique Au Monde

7 . Sejur Hotel Jasmine Palace 5*

7 nopti de la 576 euro
Localizare: Jasmine Palace Resort se află în Hurghada, la 15,6 km de noul port de agrement și la 18,1 km de Insula Giftun. Aeroportul Internațional din Hurghada este la 12 km.

Facilitati: Hotelul ofera o piscină în aer liber și o plajă privată. Oaspeții pot savura o varietate de mâncăruri locale și internaționale la cele 5 restaurante ale complexului. Cele 6 baruri servesc băuturi și gustări și oferă divertisment de seară. La cerere sunt disponibile facilități de biliard și sporturi acvatice. Sunt oferite servicii de masaj la un cost suplimentar. Parcarea privată este gratuită. Există acc
Oferta de la:  Z Tour , Voyager

8 . Sejur Hotel JAZ Elite Asteria 5*

7 nopti de la 957 euro
Situated in Hurghada, 30 km from New Marina, JAZ Elite Asteria features accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a fitness centre and a garden. Among the facilities of this property are a restaurant, a kids'''' club and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. The accommodation offers room service, a 24-hour front desk and currency exchange for guests.

The hotel will provide guests with air-conditioned rooms offering a wardrobe, a kettle, a minibar, a safety deposit box, a flat-screen TV, a terrace and a private bathroom with a bidet. At JAZ El
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel The Grand Resort 4*+

7 nopti de la 370 euro
Hotelul construit în stil arab are 828 camere și se învecinează cu Grand Mall-ul și Grant Hotel Hurghada. În Grand Mall se găsește cafenea internet, sală de jocuri, magazine, farmacie, salon de coafură și mai multe restaurante. Ștrandul de la Grand Hotel aflat la cca. 150 m, poate fi folosit, gratuit și de oaspetii Grand Resort. Centrul Hurghadei este la cca. 10 km, există transfer gratuit cu autocarul.
În lobby-ul frumos amenajat se află recepția si un lobby-bar deschis non-stop.
Hotelul dispune de 3 restaurante principale, 5 a la carte și numeroase baruri. La piscină găsim 2 snack-baruri,
Oferta de la:  Boreal Tours, Apulum Travel

10 . Sejur Hotel Magic Beach Hurghada 4*

7 nopti de la 524 euro
Localizare: Hotelul Magic Beach este situat în Hurghada, zona Hellal, direct pe plajă, la numai 20 de minute distanţă de aeroport. Se afla la 6.3 km de Hurghada Marina, la 13.1 Km de Aeroportul International Hurghada.

Hotelul are 122 de camere şi multiple facilităţi pentru petrecerea unei vacanţe reuşite.

Facilitati hotel Magic Beach Hurghada: restaurant, piscină exterioară cu apă dulce, sală de conferințe, sală de gimnastică, yoga.

Contra cost: servicii spălătorie/curățătorie, spa, masaj, yoga, sală fitness.

Dotari camere: Camerele hotelului Magic Beach Hurghada sunt dotate cu ae
Oferta de la:  D.A. TURISM, Z Tour

11 . Sejur Hotel Meraki Resort (Adults Only) 4*

7 nopti de la 776 euro
Această proprietate este la 1 minut pe jos față de plajă. Oaspeții se pot bucura de ospitalitatea egipteană într-o atmosferă eclectică în stil boho-chic alături de o varietate de facilități hoteliere. Plaja cu nisip privată oferă momente relaxante pe malul Mării Roșii.

Toate cele 270 de camere sunt dotate cu aceleași facilități. Camerele creative cu design special combină atmosfera în stil boem cu elemente de confort, asigurând un sejur plăcut. Toate camerele au TV prin satelit, telefon, mini-frigider, aer condiționat și baie cu duș. Fiecare cameră include balcon sau terasă.

Oaspeții po
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

12 . Sejur Hotel Sunrise Garden Beach 5*

7 nopti de la 710 euro
LOCALIZARE: Hotelul este situat pe plaja, pe coasta Marii Rosii. Este localizat la 19 km de centrul orasului Hurghada si 15 km de Aeroportul International din Hurghada.

FACILITATI HOTEL: Hotelul este dotat cu 5 restaurante, 2 puburi si 4 baruri, SPA, fitness center, 3 piscine exterioare, club pentru copii, teren de joaca pentru copii, aqua park cu 8 topogane, teren de tenis, teren de volei pe plaja, minigolf, Wi-Fi gratuit, parcare.

FACILITATI CAMERE: Camerele sunt echipate cu TV satelit, seif, aer conditionat, baie, dus, uscator de par, articole de toaleta, telefon, minibar, seif, m
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Z Tour , Voyager

13 . Sejur Hotel Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Makadi Bay 5*

7 nopti de la 653 euro
Localizare: Hotelul Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Makadi Bay se află pe o plajă cu nisip alb, în zona Makadi Bay de pe Riviera Mării Roşii. Stella Makadi Gardens oferă acces facil la oraşul Hurghada. Insula Giftun este în apropiere. Aeroportul Internaţional din Hurghada se află la 25 km.

Facilitati: Hotelul Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Makadi Bay asigură numeroase localuri şi restaurante, cu preparate care vor satisface toate gusturile. Restaurantele oferă specialităţi din bucătăria italiană şi indiană, în stil bufet şi à la carte. Puteţi savura băuturi în lounge barul interi
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Al Kasr Sahl Hasheesh - Red Sea S 5*

7 nopti de la 748 euro
Hotelul Al Kasr, nou construit, este situat in zona populara Sahl Hasheesh, la cativa kilometri sud de orasul de pe litoral Hurghada. Complexul hotelier este situat chiar langa propria plaja cu nisip, cu o intrare treptata in mare si o promenada pietonala populara care margineste intregul golf. Optiunile de cumparaturi sunt disponibile direct la hotel sau la aproximativ 1,5 km de statiune. Aeroportul Hurghada este la 24 km de hotel.

Hotel situat chiar pe plaja
Aeroport: 14 km

Descrierea camerei
Suita Junior, vedere la gradina: aer conditionat, TV prin satelit, minibar, set de cafea si
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY, Ana Tours

15 . Sejur Hotel Palm Beach 4*

7 nopti de la 450 euro
Localizare: Hotelul Palm Beach este situat pe malul mării, la 10 km de aeroport şi 7 km de centrul staţiunii Hurghada. Hotelul este format dintr-o clădire principală şi mai multe clădiri secundare dispuse în forma de U în jurul piscinei şi până la plaja cu nisip.

Facilitati: Hotelul Palm Beach pune la dispoziţia turiştilor restaurante, baruri, internet café, bancă, magazine, seif, piscină încalzită pe timp de iarnă, piscină pentru copii, club pentru copii, baby sitting, sală de conferinţe, teren de tenis, tenis de masă, minifotbal, fitness, masaj, diving center.

Dotari camere: Camerele
Oferta de la:  Unique Au Monde
Sejur Hurghada :
81 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 370 EURO si 2735 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro