Sejur Mallorca 2025 - 2026 - oferte vacante si sejururi in Mallorca

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 34 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel HM MAR BLAU 4*

7 nopti de la 1167 euro
HM Mar Blau, care inseamna „mare albastra”, si-a primit numele deoarece este situat la doar 500 de metri de plaja Cala Millor.
Hotelul pune la dispozitia turistilor un centru spa, o piscina exterioara, un miniclub pentru copii si un restaurant.
Localizare

Hotelul HM Mar Blau este situat in Cala Millor la o distanta de aproximativ 500 metri fata de plaja.
Facilitati hotel
In incinta hotelului exista centru spa, piscina exterioara, miniclub pentru copii si acces gratuit la internet WI-FI in toate zonele.
Hotelul ofera posibilitatea inchirierii de masini sau biciclete, iar in majorita
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel BQ BELVEDERE 4*

7 nopti de la 815 euro
Hotelul este situat intr-o zona linistita, in Golful Palma, la cateva minute de plaja Cala Mayor. Hotelul BQ Belvedere este la 4 km de centrul oraşului Palma de Mallorca şi la mai puţin de 15 km de Aeroportul Son Sant Joan. Magazinele din Cala Mayor sunt la doar 500 de metri. Plaja are o lungime de aproape 6 km, cu ape cristaline și nisip fin, alb, ceea ce o face una dintre cele mai bune din Europa.

Hotelul pune la dispozitia oaspetilor sai urmatoarele facilitati: receptie deschisa 24 h, restaurant in stil bufet cu aer conditionat si zona speciala pentru nefumatori, snack-bar la piscina,
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Exagon Park 4*

7 nopti de la 796 euro
Această proprietate este la 5 minute de mers pe jos de plajă. Situat în grădini mari, Parcul Exagon este situat la 10 minute de mers pe jos de plaja Son Baluó din nordul Mallorca. Această stațiune oferă un spa, piscină mare în aer liber și camere cu aer condiționat cu balcon.

Camerele de la Exagon Park dispun de decor în stil mediteranean, pardoseli din gresie și TV prin satelit. Fiecare are o baie privată cu uscător de păr și aer condiționat.
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Sant Jordi 3*

7 nopti de la 882 euro
Localizare: Hotelul Sant Jordi este situat langa plaja din Playa de Palma, 300 metri de centrul staţiunii şi 5 km de aeroport.

Facilităţi hotel Sant Jordi: 2 restaurante, salon TV, bar, 2 piscine exterioare, piscine pentru copii, terasă, animaţie, casă de schimb valutar, centru pentru închiriere maşini, lounge. Contra cost: sauna, jacuzzi, tenis, parcare.

Dotari camere: Camerele hotelului Sant Jordi sunt dotate cu baie cu dus şi uscător de păr, balcon, telefon, TV satelit, aer condiţionat, încălzire centrală, minibar (contra cost).
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Riu Bravo 4*

7 nopti de la 1101 euro
Hotel Riu Bravo Mallorca face parte din lantul hotelier RIU HOTELS & RESORTS si este situat la 5 km de aeroport, la 12 km de centrul orasului Palma, în centrul zonei turistice Playa de Palma, la 200 m de plaja. Construit în anul 1978, renovat în iarna anilor 2004–2005, hotelul alcatuit din doua cladiri cu 5 etaje, dispune de:
• 275 standard double room (o parte, cu pat matrimonial, max. 3 pers.),
• 20 single room (pat single, max. 1 pers.),
• 10 family room (doua paturi, sufragerie cu canapea extensibila, max. 5 pers.),
• 34 suite (dormitor cu usa. sufragerie, canapea extensibila, doua pa
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Iberostar Selection Es Trenc 5*

7 nopti de la 1489 euro
Iberostar Selection Es Trenc -New Opening- se găsește în Colonia Sant Jordi, la 4 minute de mers pe jos de Plaja Sa Bassa des Cabots, și oferă cazare de 5 stele și un bar. Această proprietate oferă o recepție deschisă nonstop, precum și un restaurant și o terasă. Acest hotel are o piscină în aer liber, un centru de fitness, divertisment de seară și un lounge comun.

La acest hotel, camerele sunt dotate cu climatizare, birou, balcon cu o vedere la mare, baie proprie, televizor cu ecran plat, lenjerie de pat și prosoape. Baia proprie oferă un duș, articole de toaletă gratuite și un uscător de
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel LAGO GARDEN APARTSUITE SPA 5*

7 nopti de la 1057 euro
Acest hotel elegant amenajat este o oază de linişte şi ospitalitate, în care veţi găsi echilibrul perfect între rafinament şi confort.

Lago Garden este o adevărată oază în Cala Ratjada, fiind înconjurat de grădini plăcute, care formează un cadru perfect pentru recepţia de ...
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Iberostar Waves Playa De Muro 4*

7 nopti de la 1600 euro
Iberostar Waves Playa de Muro are un cadru ideal, cu vedere la plaja Muro, la 100 de metri de Rezervația Naturală Albufera. Acest complex are o piscină principală, două piscine pentru copii și o piscină interioară în zona Spa, un centru spa și camere cu balcoane. Accesul WiFi de mare viteză este disponibil gratuit în întreaga proprietate. Playa de Muro are decor elegant peste tot. Camerele sale au televizoare cu canale prin satelit și minibar. Hotelul are 3 restaurante, 1 snack bar cu vedere la mare și un camion cu mâncare lângă piscină. Centrul spa al incintei are o piscină interioară, o cad
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Iberostar Waves Cala Domingos 4*

7 nopti de la 1467 euro
Situat lângă plaja Cala Domingos, Iberostar Waves Cala Domingos oferă cazare în bungalouri cu un etaj, amplasate printre grădini mari. Are 3 piscine în aer liber cu șezlonguri. Hotelul are un restaurant tip bufet, unul care servește mâncăruri internaționale și celălalt mediteranean; 3 bare după cum urmează; un lounge bar cu mojito și cocktailuri, un snack bar cu băuturi răcoritoare și prânz în cadrul serviciului all-inclusive și un bar la piscină. Unitatea de cazare include o baie privată și TV prin satelit. Cele mai multe camere au o terasă. Un seif este disponibil la un cost suplimentar. Re
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Aluasun Torrenova 4*

7 nopti de la 1216 euro
Hotelul Aluasun Torrenova se află în Palma Nova și are o piscină mare în aer liber și o piscină cu stropitori pentru copii. Proprietatea este situată la doar 100 de metri de plaja Palma Nova și oferă vedere frumoasă la mare.

Camerele cu aer condiționat de la Aluasun Torrenova oferă TV prin satelit, baie privată cu uscător de păr, precum și balcon privat. Unele camere au și vedere la mare.

Restaurantul tip bufet de la Aluasun Torrenova servește preparate internaționale. Există și un snack bar la piscină.

Aluasun Torrenova pune la dispoziție facilități excelente pentru copii, o sală de
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Sol Guadalupe 4*

7 nopti de la 681 euro
Localizare: Hotel Sol Guadalupe Mallorca face parte din lantul hotelier SOL MELIA si este situat la 25 km de aeroport, la 17 km de centrul orasului Palma, la 50 m de centrul zonei turistice Magaluf, la 200 m de plaja. Construit în anul 1973, renovat în anul 2001, hotelul alcatuit dintr-o cladire cu 9 etaje, dispune de:
- 440 standard double room (o parte din camere au vedere la mare sau piscina, max. 2+2 pers.),
- 53 single room (o parte din camere au vedere la mare sau piscina, max. 1 pers.)

Dotari si servicii: restaurant cu bucatarie internationala (bufet suedez), pizzerie, snack-bar l
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Globales America 4*

7 nopti de la 1143 euro
Locatie: CALES DE MALLORCA
Deoarece deschis, 4 *** GLOBALES AMERICA HOTEL a avut o clientelă orientate spre familie, dovedind angajamentul său de la acest public. Notei special sunt vederi panoramice ale piscinei. It¿s 351 camere oferim clienţilor un mediu plăcut şi funcţionale. În zona de scăldat, clienţii vor găsi cea mai bună soluţie pentru a invinge caldura verii. L suplies clienţii o concierge service 24 de ore pe zi.
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel BQ Delfín Azul 4*

7 nopti de la 739 euro
Această proprietate este la 12 minute pe jos față de plajă. Acest hotel din Mallorca este situat la doar 200 de metri de plaja frumoasă Alcudia. Hotelul pune la dispoziţia oaspeţilor o serie de facilităţi pentru a profita din plin de soarele abundent.

Oaspeţii îşi pot petrece ziua la plajă pe unul dintre şezlonguri aflate în jurul piscinei în aer liber sau pot face o scurtă plimbare pe plaja de nisip fin pentru o baie în apa limpede, de mică adâncime. Copiii se pot juca în piscina pentru copii sau în sala de jocuri, în timp ce întreaga familie se poate bucura de programul variat de diverti
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Bordoy Alcudia Port Suites 5*

7 nopti de la 1017 euro
Situat la doar 30 de metri de centrul istoric al oraşului Alcudia, Bordoy Alcudia Port Suites este un hotel tip boutique care oferă cazare cu WiFi gratuit, o piscină şi acces gratuit la spa.

Camerele și suitele decorate în stil nordic sunt prevăzute cu aer condiționat, dulap și baie privată cu articole de toaletă gratuite și prosoape de plajă. Unele unități au zonă de relaxare și cadă cu hidromasaj.

Bordoy Alcudia Port Suites are o terasă cu şezlonguri pentru plajă. Centrul spa include saună, hamam și cadă cu hidromasaj.

Restaurantul a la carte oferă mâncăruri internaționale și veget
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Riu Concordia 4*

7 nopti de la 1061 euro
Hotelul Riu Concordia este situat în Playa de Palma, la 2,4 km de plaja Es Calonet des Fornàs și la 500 de metri de clubul de noapte Mega Park, și are bar și terasă. Acest hotel de 4 stele pune la dispoziție un restaurant și camere cu aer condiționat, WiFi gratuit și baie privată. Oaspeții hotelului beneficiază de o piscină în aer liber, centru de fitness, recepție deschisă nonstop și program de divertisment în timpul serii.

Toate camerele hotelului sunt prevăzute cu dulap. De asemenea, camerele Hotelului Riu Concordia includ TV cu ecran plat cu canale prin satelit.

La unitatea de cazar
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Mallorca :
34 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 610 EURO si 2337 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro