Sejur Sharm El Sheikh 2025 - 2026 - oferte vacante si sejururi in Sharm El Sheikh

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 59 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Safir Dahab Resort (ex.Dahab Resort) 5*

7 nopti de la 658 euro
Safir Dahab Resort-Egypt are unități de cazare în Dahab. Acest hotel de 5 stele oferă WiFi gratuit, o grădină și un bar. Acest hotel are o saună, o piscină în aer liber și o terasă, iar oaspeții pot consuma ceva ușor la la restaurant.

Acest hotel pune la dispoziție un teren de joacă pentru copii. Zona este populară pentru schi, iar Safir Dahab Resort-Egypt oferă închiriere de echipament de schi.

Personalul de la recepția deschisă non-stop vorbește limibile arabă, engleză britanică și franceză.

Aeroportul Internaţional Sharm el-Sheikh se află la 93 km.

Oferta de la:  Z Tour , D.A. TURISM

2 . Sejur Hotel Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh 5*

7 nopti de la 713 euro
Cleopatra Luxury Resort este un complex situat pe plajă, în zona splendidă a Golfului Nabq. La această proprietate de 5 stele, oaspeții au la dispoziție o plajă privată și un centru de scufundări. De asemenea, complexul oferă o piscină infinită mare și 10 locuri de luat masa și pentru băuturi.

Camerele sunt amenajate elegant și sunt dotate cu TV cu ecran plat cu canale prin satelit. Fiecare cameră este echipată cu aer condiționat și minibar.

Complexul are un program de animație memorabil, care include cursuri de gimnastică aerobică acvatică, dimineața. Copiii se pot bucura de piscina p
Oferta de la:  Z Tour , Unique Au Monde, Lala Travel Expert

3 . Sejur Hotel Pickalbatros Royal Moderna Sharm "Aqua Park" 5*

7 nopti de la 745 euro
Situat pe malul mării, cu o plajă privată cu nisip, Albatros Resort are o zonă de piscină în aer liber cu vedere la plajele aurii din Golful Nabq. Oferă camere spațioase, cu balcoane private, mobilate. Este disponibilă parcare privată gratuită. Hotelul este bazat pe conceptul All-Inclusive. Hotelul oferă (Aqua Park - Parc acvatic pentru copii) în incintă. Oferă 11 piscine în aer liber. WIFI în întreaga proprietate. Oaspeții de la Pickalbatros Royal Moderna Sharm "Aqua Park" stau în camere luminoase, contemporane, decorate cu o zonă de relaxare și ferestre mari care se deschid spre b
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel Baron Resort 5*

7 nopti de la 943 euro
Localizare :
Hotelul este situat la 8 km de aeroport, la 15 km de Naama Bay şi la 20 km de Oraşul Vechi, în golful Ras Nasrani (Montazah), pe malul mării (200 m de mare).

Facilitati hotel:
deschis în anul 1998, renovat în 2008. Are 360 de camere, restaurant principal, 3 restaurante a la carte (cu specific egiptean,italian, indian), şi restaurant grill pe plajă, 3 baruri, cafenea cu specific oriental, discotecă, 3 săli de conferinţă, Internet café, zonă de cumpărături, schimb valutar, bancomate, coafor, servicii de spălătorie, servicii medicale, cameră de depozitare a bagajelor, 2 pisci
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Pick Albatros Aqua Park 4*

7 nopti de la 807 euro
Localizare: situat la 18km de aeroportul Sharm El Sheikh , la 10km de faimosul centru Na’ama Bay, face parte din “Aqua Park City” ce se intinde pe o suprafata de peste 133.000 m2 si are in componenta Aqua Park, cafenele, restaurante, o cofetarie si un supermarket. Hotelul nu este situat la plaja!!Distanta pana la plaja este de 10 minute mers pe jos, dar hotelul pune la dispozitie clientilor microbuz pentru transfer la plaja!
Facilitati hotel: Clientii hotelului nu platesc taxa de intrare in Aqua Park! Hotelul dispune de 260 de camere, 4 restaurante ( Italian, Asiatic, Mediteranean, Cave du
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Dreams Beach Resort 5*

7 nopti de la 537 euro
Pozitie hotel: Hotelul este situat la 23 km de la aeroport si la 7 km de la golful Naama Bay, pe prima linie.
Facilitati camere: Baie, Feohn, Aer conditionat individual, Televizor, Telefon, Mini bar (contra cost), Seif (in camera, la receptie, gratuit), Pardoseala- gresie, Balcon sau terasa, Room service- contra cost, In camera se face curatenie- zilnic, Asternuturile sunt schimbate- zilnic, Internet (contra cost)
Facilitati hotel: 5 restaurante , 4 baruri, 3 piscine exterioare (1 cu incalzire), 1 piscina acoperita, 2 tobogane, 2 sali de conferinta (capacitate max. 60 si 500 pers.), Coafo
Oferta de la:  Z Tour , D.A. TURISM

7 . Sejur Hotel AMPHORAS BEACH 5*

7 nopti de la 577 euro
Situat pe malul mării, Amphoras Beach are 6 piscine şi grădini frumos amenajate. De asemenea, hotelul pune la dispoziție un restaurant, mai multe facilități de spa şi diferite activităţi, precum volei, darts, boccia, ping pong şi tenis de plajă.

Hotelul Amphoras este situat la 18 km de Aeroportul Internațional Sharm El Sheikh și la 15 minute de mers cu mașina de Centrul Naama Bay.

Camerele spaţioase îmbină arhitectura islamică cu designul modern şi au baie din marmură, prevăzută cu cadă. Toate camerele includ terasă privată cu vedere panoramică la grădini, la piscină sau la Marea Roşie.
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Sharm Holiday Resort 4*

7 nopti de la 426 euro
Hotelul se afla in Naama Bay, Sharm El Sheikh, la 1 km de plaja, 800 m de centrul Naama Bay si aproximativ 15 km de aeroportul din Sharm El Sheikh
Acesta este compus dintr-un complex de 9 cladiri, cu 285 camere standard, restaurant principal, restaurant a la carte, 3 baruri, sala de conferinte, discoteca, internet cafe, seif la receptie, magazin, schimb valutar, coafor, spalatorie, servicii medicale, camera de bagaje, 2 piscine (una încalzita iarna). Sezlongurile, umbrelele la piscina si plaja se pot folosi fara costuri suplimentare. Prosoapele se asigura doar la piscina. Face parte din ace
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Xperience Kiroseiz Premier Naama Bay 5*

7 nopti de la 573 euro
Oferind o piscină în aer liber și un restaurant, Xperience Kiroseiz Premier se află în Sharm El Sheikh. Proprietatea are acces direct la 2 plaje, o plajă cu nisip pur și o plajă de corali pentru snorkeling și scufundări.

Unitatea de cazare este prevăzută cu aer condiționat și balcon. Baia privată este dotată cu duș sau cadă. Camerele beneficiază de vedere la piscină și la grădină. Este prezentă și o zonă de relaxare.

La Xperience Hilltop Beach și Xperience Golden Sand Beach se poate ajunge în 20 de minute cu mașina. Se asigură gratuit un serviciu de transfer cu autobuzul la plajă. Print
Oferta de la:  Z Tour , D.A. TURISM

10 . Sejur Hotel Sierra 4*

7 nopti de la 608 euro
Hotelul este situat aproape de plaja, in spatele hotelului Savoy si se afla in zona Ras Nosrani, la 15 km distanta de centrul statiunii. Facilitati: bar si restaurant, piscina exterioara. Plaja privata (de la hotelul Savoy) se afla la 5 minute de mers; hotelul ofera shuttle bus gratuit catre plaja la fiecare 15 minute si shuttle bus gratuit catre centrul statiunii.
Dotari camere: balcon, TV satelit, telefon, minibar (produsele din minibar sunt contra cost), aer conditionat, baie cu dus.
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Amarina Sun Resort & Aqua Park (ex. Raouf S International Aqua Park & Spa) 5*

7 nopti de la 579 euro
Locație
Hotel pe plajă
Aeroport: Sharm El Sheikh - 8 km
Distanța până la Naama Bay: 22 km
Distanța până la Piața Veche (Orașul Vechi): 30 km
li>
Distanța până la Soho Square: 8 km
Distanța până la mare: 1 linie
Aeroport: Aeroportul Internațional Sharm el-Sheikh - 1 km
Raouf Hotels International Aqua Park & Spa 5 * - un hotel pe prima coastă din inima Golfului Nabq. Oferă o piscină mare, restaurant, mai multe baruri.

Personal lingvistic: arabă, engleză, italiană, ucraineană
Camere pentru nefumători: da
Cazare cu animale: nu
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Coral Sea Waterworld Resort 5*

7 nopti de la 657 euro
Coral Sea Waterworld Sharm El Sheikh este situat în Nabq. Hotelul are un minunat parc acvatic, o plajă privată și o piscină în aer liber. Hotelul ofera acces gratuit la internet wireless în zone publice. Proprietatea se află la 2 minute distanță în zonele comerciale El-Khan și La Strada, în timp ce Naama Bay sau centrul orașului, este de aproximativ 35 de minute. Aeroportulse afla la 15 minute cu mașina.Camerele sunt dotate cu televizor cu ecran plat și aer condiționat. Există, de asemenea, un fierbător electric și un minibar. Dispunând de o baie sau duș, baie privată, de asemenea, este dotat
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Jaz Mirabel Park 5*

7 nopti de la 732 euro
Jaz Mirabel Hotel Complexul este format din trei hoteluri: Jaz Mirabel Club, Jaz Mirabel Park şi Jaz Mirabel Beach.
Persoane cu Jaz Mirabel Park 5 * se poate utiliza întregul complex

.La 11 km de aeroportul din Sharm el-Sheikh, la 18 km de la golful Naama Bay şi 28 km de oras, langa Nabq Bay.

Plaja:
Proprii de corali. Se recomandă ca pantofii speciale. 500 de metri de camere (pe ter e Mirabel Beach).
Umbrele, şezlonguri, prosoape de plaja - gratuit.
Piscină: umbrele, şezlonguri, prosoape - gratuit.
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Domina Coral Bay Hareem 5*

7 nopti de la 540 euro
The resort represents one of the best known and demanded destinations in Egypt. The Moorish architecture-style perfectly integrates with the surrounding beauty of the area, ensuring the preservation of the natural environment. The Domina Aquamarine Pool Resort section provides the accommodation on an upper part of the resort, around the swimming pool with views over the bay. Facilities include a lobby with a 24-hour reception, a safe, a currency exchange, a bar, a casino, bazaar, a shopping centre and a restaurant. In addition, room and laundry services are also available, along with bike ren
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Monte Carlo Sharm El Sheikh 5*

7 nopti de la 815 euro
Localizare: este situat la 15 minute de mers cu masina pana in centrul Na’ama Bay (cu viata de noapte, restaurante si magazine).

Facilitati hotel: Hotelul dispune de 321 de camere majoritatea cu balcon sau terasa si o vedere fabuloasa catre Marea Rosie, 5 restaurante a la carte (specific local, japonez, libanez, italienesc), 2 baruri, piscine, centru spa (tratamente, masaj, jacuzzi, sauna, baie cu aburi), masaj in camera la cerere, sala de fitness, scuba diving si snorkelling, kid’s club, sali de conferinta de diferite dimensiuni dar si de servicii precum babysitting, medic, magazine, ser
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Sharm El Sheikh :
59 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 426 EURO si 1756 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro