Sejur Barcelona 2026 - oferte vacante si sejururi in Barcelona

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 33 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel LOS CRISTIANOS - BEVERLY HILLS 3*

11 nopti de la 1566 euro
Reliable info:Guests say the description and photos for this property are very accurate.
Set in Los Cristianos in the Tenerife Region, 2.3 km from Playa de las Americas, Beverly Hills Suites - Excel Hotels & Resorts boasts an outdoor pool, and terrace. Puerto de la Cruz is 43 km away. Free WiFi is ...
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel SLS Barcelona 5*

4 nopti de la 1499 euro
Cazare elegantă: SLS Barcelona oferă o experiență hotelieră de 5 stele în Barcelona. Oaspeții se pot bucura de o piscină pe acoperiș, centru de fitness, terasă pentru plajă și o grădină luxuriantă. Restaurantul modern servește preparate din bucătăria mediteraneană, spaniolă și internațională, completate de un bar și un bar la piscină. Wi-Fi gratuit este disponibil în întreaga proprietate.

Dotări confortabile: Camerele sunt dotate cu aer condiționat, balcoane cu vedere la mare sau la piscină și băi private. Facilitățile suplimentare includ halate de baie, minibaruri și izolare fonică. Hotel
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel NH Barcelona Entenza 3*

3 nopti de la 460 euro
NH Barcelona Entenza se află la 10 minute de mers pe jos de gara
Sants din Barcelona şi de gara pentru trenuri de mare viteză AVE.
Centrul de expoziţii La Fira este la 1,5 km. Toate camerele spaţioase
sunt izolate fonic şi au aer condiţionat şi acces gratuit la internet
WiFi.
Camerele luminoase şi moderne ale hotelului NH Barcelona Entenza au
podea din lemn. Sunt prevăzute cu TV prin satelit, minibar şi baie
utilată complet, cu uscător de păr.
Hotelul serveşte un mic dejun tip bufet, acesta fiind disponibil şi
în cameră. La 10 minute de mers pe jos puteţi găsi bulevardul Diagonal,
u
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

4 . Sejur Hotel LOS CRISTIANOS - CORAL LOS ALISIOS 4*

11 nopti de la 1612 euro
This attractive complex offers comfortable suites that feature unique balconies, which are typical of the Canary Islands. This property is set in pretty, landscaped gardens.

This ideal holiday destination offers very large and comfortable units, a friendly atmosphere and a very convenient ...
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Best Auto Hogar 3*

3 nopti de la 383 euro
Bucurați-vă de un sejur confortabil în camera noastră single de 11 m², concepută pentru a vă oferi odihnă și confort maxim. Relaxați-vă într-un pat single confortabil și profitați de facilitățile pe care le oferim: un televizor cu ecran plat și canale prin satelit pentru divertisment, un birou pentru lucru sau planificarea activităților și aer condiționat pentru a menține temperatura ideală pe tot parcursul anului. Baia privată are cadă sau duș, uscător de păr și articole de toaletă gratuite pentru confortul dumneavoastră. Camera dispune, de asemenea, de un seif, podele din lemn sau parchet,
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel Best Aranea 3*

3 nopti de la 354 euro
Acesta este un hotel nou şi modern, inaugurat în 2003, la câţiva paşi de bulevardele principale din centrul oraşului şi la doar 2 blocuri de Sagrada Família. Deşi metroul şi transportul public sunt uşor accesibile, în numai 15 minute de mers pe jos de la hotel puteţi ajunge la renumitele Passeig de Gràcia şi Plaça Catalunya.

Hotelul va pune la dispozitie o sala de conferinta, un coffe bar, o sala de mese, terasa, parcare, room service, seif la receptie si aer conditionat in locurile publice.

Camerele sunt dotate cu minibar, uscator de par, baie/dus, telefon si TV.
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Attica 21 Barcelona Mar 4*

7 nopti de la 989 euro
Localizare:
Situat in zona rezidentiala, moderna a orasului, Diagonal Mar, se afla la la 5 minute de plaja. Va puteti plimba de-a lungul falezei catre centrul acestui hotel, unde veti gasi zona Portului Olimpic, cu numeroasele lui baruri si restaurante. Putin mai in fata, veti gasi traditionalul, specific pentru pescuit- Barceloneta. Va puteti relaxa la piscina de pe acoperisul hotelului, admirand panorama frumosului oras si relaxadu-va cu un cocktaiul, la bar. Tot aici, langa piscina veti gasi si barul-cafenea.
Cea mai apropiata statie de metrou este Selva de Mar (linia 4), care se afl
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Best 4 Barcelona 4*

3 nopti de la 378 euro
Acest hotel elegant are sală de sport și oferă WiFi gratuit. Hotelul este situat pe o stradă liniștită, la doar 6 minute de mers pe jos de plaja Bogatell și la 300 de metri de stația de metrou Llacuna.

Camerele luminoase de la Hotelul Best 4 Barcelona sunt moderne și elegante și au podea din lemn și aer condiționat. Toate camerele includ TV cu ecran plat și canale prin satelit, iar unele oferă vedere la mare sau la oraș.

Restaurantul Hotelului Best 4 Barcelona oferă mâncăruri mediteraneene. Oaspeții au la dispoziție și un bar elegant. În zona înconjurătoare se află mai multe restaurante
Oferta de la:  Z Tour

9 . Sejur Hotel Hcc Taber 3*

14 nopti de la 2098 euro
Situat lângă Rambla de Catalunya şi aproape de Pg. de Gràcia, în cazul în care cele mai faimoase lucrari Art Nouveau arhitecturale din Barcelona pot fi găsite, hotelul este amplasat într-o clădire modernistă proiectat de celebrul arhitect Domenech i Muntaner.

Hotelul este complet renovat şi păstrează faţada originală, cu mare parte din elementele proprii ale stilului de timp. Combinatia perfecta a structurii moderniste, elementele cele mai caracteristice a
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Garbi Millenni 4*

7 nopti de la 1049 euro
Millenni este un hotel tip boutique situat la 50 m de staţia de metrou Paral.lel. Are o mică terasă pe acoperiş care oferă o cadă cu hidromasaj şi vedere impresionantă la oraş. Toate camerele sunt elegante şi beneficiază de acces Wi-Fi gratuit.

Unităţile de cazare de la Millenni sunt decorate în culori vii. Camerele sunt prevăzute cu control climateric, TV prin satelit şi baie complet echipată.

În fiecare zi se serveşte un mic dejun tip bufet, iar în cartierul Raval unde se află hotelul există mai multe baruri şi restaurante tradiţionale.

Oaspeţii au la dispoziţie o sală de sport, o
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Grupotel Gravina 3*

7 nopti de la 1122 euro
Grupotel Gravina este găzduit de o clădire din secolul al XIX-lea, aflată chiar lângă Plaça de Catalunya, piaţa principală din Barcelona, la 5 minute de mers pe jos de bulevarul La Rambla. Oferă recepție deschisă nonstop și camere moderne, cu Wi-Fi gratuit și TV prin satelit.

Hotelul Gravina se află la numai 5 minute de mers pe jos de Galeria de Artă Modernă MACBA şi la 15 minute de La Pedrera şi Casa Batlló, creaţiile lui Gaudí. Stația de metrou Plaça de Catalunya, situată la 100 de metri de hotel, face legătura cu restul orașului.

Camerele cu aer condiționat de la Grupotel Gravina au
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Barcelona Century 3*

3 nopti de la 301 euro
Oferind o locaţie centrală, Hotelul Barcelona Century este situat în cartierul Eixample, la mică distanţă de mers pe jos de bulevardele Ramblas şi Passeig de Gracia. În întreaga proprietate este disponibil acces gratuit la internet WiFi.

Toate camerele hotelului sunt izolate fonic şi au aer condiţionat, TV prin satelit, seif, minibar şi baie privată cu uscător de păr.

Hotelul oferă mic dejun tip bufet, precum şi un bar. Personalul de la recepţia cu program nonstop poate oferi informaţii turistice despre zonă.

Principalul cartier comercial al Barcelonei este la mică distanţă de mers p
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Travelodge Barcelona Fira 3*

4 nopti de la 923 euro
Travelodge Barcelona Fira se află vizavi de Centrul de Congrese Fira Gran Vía din cartierul de afaceri La Pedrosa din Barcelona. Staţia de metrou Fira, care oferă legături directe către centrul oraşului şi aeroport, este situată la 2 minute de mers pe jos.

Între alte facilităţi oferite de proprietate se numără distribuitoare automate şi un café-bar deschis nonstop.

Camerele de la Travelodge Barcelona Fira sunt izolate fonic şi au decor funcțional, cu pardoseală din lemn și mobilier simplu. Toate unităţile de cazare au aer condiţionat, TV şi baie proprie. Accesul WiFi este gratuit şi nel
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel LOS CRISTIANOS - HOLLYWOOD MIRAGE 4*

11 nopti de la 1635 euro
Infos fiables :Selon les clients, la description et les photos de cet établissements reflètent la réalité.
Installé à Los Cristianos, le Hollywood Mirage - Excel Hotels & Resorts possède une terrasse, un bar et une piscine extérieure ouverte toute l’année. Cet hôtel vous propose un ...
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Evenia Rocafort 3*

3 nopti de la 395 euro
Localizare:
Hotelul Evenia Rocafort este localizat la 2 km de centrul orasului; 8 km de aeroportul Barcelona; 2 minute pe jos pana la statia de metrou Espana; 1 km pana la gara Sants; 1 minut pe jos pana la cea mai apropiata statie de autobuz; 1 km departare de cel mai apropiat targ: Plaza Espana).

Facilitati hotel:
Ofera turistilor urmatoarele facilitati: bar, aer conditionat, internet, camera de bagaje, spalatorie, lobby, 2 lifturi, room service de la 7:00 la 23:00, inchiriere de masini, facilitati pentru invalizi.

Dotari camere:
Cele 51 de camere confortabile ale hotelului sunt d
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Barcelona :
33 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 301 EURO si 2098 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro