Sejur Insula Creta 2026 - oferte vacante si sejururi in Insula Creta

Cont turist Cont agentie Cont hotel



Stele

Tip masa

Durata sejur
Transport

Pret

Sediu agentie

oferte gasite 48 oferte gasite
Sorteaza dupa

1 . Sejur Hotel Golden Beach 4*

7 nopti de la 478 euro
Localizare: Hotelul Golden Beach este situat in cea mai mare si cea mai animata statiune din Creta – Hersonissos, in imediata apropiere a plajei si la doar 500 m de centru si de parcul de distractii acvatic.

Facilitati: receptie 24 h, restaurant a la carte, restaurant pentru servirea meselor contractate in sistem buffet, taverna-snack bar “Pergola” pe plaja, bar-patiserie in receptie, lobby, piscina pe acoperis si bar la piscina (umbrele si sezlonguri gratuit), supermarket, pizzerie, masa de billiard, masa ping-pong, salon TV satelit.

Servicii (la cerere, contra cost): asistenta medical
Oferta de la:  Z Tour

2 . Sejur Hotel Stella Paradise "by Checkin" 3*

7 nopti de la 408 euro
Stella Paradise "by Checkin" Adults Only se găsește în Hersonissos, la 400 m de centru și la 8 minute de mers pe jos de Plaja din Limenas Hersonissou, și are unități de cazare cu aer condiționat și balcon, precum și biciclete gratuite și o terasă. Oaspeții au la dispoziție WiFi gratuit.

Fiecare unitate include o bucătărie complet utilată, cu masă, un televizor cu ecran plat cu canale prin cablu și o baie proprie cu duș, articole de toaletă gratuite și un uscător de păr. Oaspeții au la dispoziție de asemenea un frigider și o plită, precum și un ibric electric.

La proprietate es
Oferta de la:  Z Tour

3 . Sejur Hotel Akasha Beach & Spa 5*

7 nopti de la 1081 euro
AKASHA Beach Hotel & Spa se află în Hersonissos şi pune la dispoziţie un bar, un restaurant, o piscină sezonieră în aer liber şi un centru de fitness. Facilităţile includ room-service, recepţie cu program non-stop şi WiFi gratuit în toate zonele proprietăţii. De asemenea, proprietatea oferă parcare privată.

Camerele complexului AKASHA Beach Hotel & Spa sunt dotate cu aer condiţionat, TV cu ecran plat cu canale prin satelit şi baie privată.

Proprietatea serveşte mic dejun continental.

Punctele de atracţie din apropiere de AKASHA Beach Hotel & Spa includ plajele Glaros, Gol
Oferta de la:  Z Tour

4 . Sejur Hotel CHRISSYS PARADISE 3*

7 nopti de la 561 euro
Hotelul de 3 stele Chrissy''''s Paradise beneficiază de o locație liniștită, vizavi de plaja din Agia Pelagia și oferă un restaurant bufet, un snack bar lângă piscină și o piscină cu apă dulce, cu șezlonguri și umbrele.

Toate camerele sunt amenajate plăcut și dotate cu TV prin satelit și frigider. Există un seif și aer condiționat. Toate camerele sunt prevăzute cu balcon privat, unele cu vedere la mare.

La restaurantul cu aer condiționat al hotelului se pot lua bufete bogate la micul dejun, prânz și cină. Oaspeții au la dispoziție un bar gratuit la prânz și cină. Barul de la piscină pregă
Oferta de la:  Z Tour

5 . Sejur Hotel Eri Beach & Village 4*

7 nopti de la 710 euro
Localizare: Complexul hotelier se afla pe plaja, la aproximativ 1 km de Hersonissos, 25 km de heraklion si 20 km de aeroport.

Multitudinea facilitatilor oferite fac din hotelul Eri Beach un loc ideal pentru familii. Fiecare zi de vacanta petrecuta la Eri Beach va insemna o noua experienta. Hotelul faciliteaza practicarea sporturilor nautice, copiii au un loc de joaca special amenajat si vor fi in grija unui personal calificat si bine pregatit, in timp ce dumneavoastra va puteti bucura de soare si de un cocktail racoros oferit de barul de la piscina admirand in acelasi timp panorame spectac
Oferta de la:  Z Tour

6 . Sejur Hotel The Royal Senses Resort Curio Collection By Hilton 5*

7 nopti de la 1350 euro


Located in Panormos Rethymno, 80 metres from Panormos Beach, The Royal Senses provides accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre. Among the various facilities of this property are a bar, a garden and a private beach area. The accommodation offers a 24-hour front desk, room service and currency exchange for guests.

All units are equipped with air conditioning, a flat-screen TV with satellite channels, a kettle, a shower, a hairdryer and a wardrobe. At the resort, every room is fitted with a private bathroom with free toi
Oferta de la:  Z Tour

7 . Sejur Hotel Gouves Bay 4*

7 nopti de la 865 euro
Localizare: Hotelul este situat in localitarea Kato Gouves, la doar 150 m de malul marii si la aproximativ 15km de aeroportul Heraklion.

Facilitati hotel: Hotelul are in componenta un numar de 95 de camere, lobby, sala de conferinte pentru o capacitate de aproximativ 70 persoane, schimb valutar, piscina cu apa dulce, cu sectiune separata pentru copii, loc de joaca pentru copii, restaurant principal, bar principal, bar la piscina, internet, biliard, tenis de masa, sala de fitness.

Facilitati camere: Camerele sunt dotate cu grup sanitar propriu, aer conditionat, radio, tv satelit, telefon
Oferta de la:  Z Tour

8 . Sejur Hotel Agrabella Creta 3*

7 nopti de la 599 euro

Hotelul Agrabella*** este situat in statiunea Hersonissos, la aproximativ 250 de metri de plaja.

Centrul statiunii se afla la 100 de metri, statia de autobuz la 100 de metri si statia de taxiuri tot la 100 de metri.

Zona comerciala si turistica, cu baruri, restaurante si magazine se afla la 100-150 de metri de hotel.
Descrierea unitatii de cazare

Hotelul Agrabella*** din Hersonissos, insula Creta, ofera vacante placute celor in cautare de relaxare, avand o experienta indelungata in turism si servicii de calitate.
Conditiile de cazare

Hotelul ofera cazare in:

95 de camere du
Oferta de la:  USTRAVEL AGENCY

9 . Sejur Hotel Archipelagos Residence 3*

7 nopti de la 639 euro
Descriere HOTEL ARCHIPELAGOS RESIDENCE
Un hotel renovat recent, amplasat pe un mic deal din apropierea centrului vechi al orasului Rethymno. In apropiere sunt taverne si mini marketuri.
Localizare HOTEL ARCHIPELAGOS RESIDENCE
Hotelul se afla situat la aproximativ 50 m de plaja, 1 km de centrul orasului Rethymno, 500 m de statia centrala de autobuze KTEL, 60 km de aeroportul din Chania. Sezlongurile si umbrelele de pe plaja sunt contra cost.
Dotari camere:
HOTEL ARCHIPELAGOS RESIDENCE dispune de studiouri si apartamente doate cu aer conditionat (gratuit), acces internet WiFi (gratuit), te
Oferta de la:  Z Tour

10 . Sejur Hotel Alia Beach 3*

7 nopti de la 550 euro
Localizare
Hersonissos, la 28 km de Heraklion, la 25 km de aeroportul internațional "Nikos Kazantzakis" din Heraklion.
Renovare completa în timpul iernii 2016-2017.
Camerele sunt dotate cu: aer condiționat, TV prin satelit, seif, mini-frigider, telefon direct, baie / dus, uscator de par, set de baie, o oglindă de mărire, balcon mobilat. Pat dublu sau două paturi de o persoană, saltele Cocomat anatomice.
Plaja cu nisip
Vizavi de hotel (10 m), nisip (peste drum)
Sezlonguri
contra cost
Umbrele
contra cost
Oferta de la:  Z Tour

11 . Sejur Hotel Archipelagos 3*

7 nopti de la 689 euro
Situat la doar 50 de metri de plajă şi la 1 km de orașul Rethymno, Hotelul Archipelagos se află pe un deal cu vedere panoramică la Marea Cretei şi la Castelul Venețian. Facilitățile includ WiFi gratuit, o piscină comună în aer liber, un bar la piscină, precum și piscine private.

Toate studiourile şi apartamentele spațioase de la Hotelul Archipelagos au aer condiționat şi balcon mobilat. Majoritatea unități de cazare oferă vedere directă la Marea Cretei şi la oraș.

La 500 de metri de hotel se pot găsi numeroase restaurante, iar un minimarket se află la 200 de metri. Autogara centrală se
Oferta de la:  Z Tour

12 . Sejur Hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa 5*

7 nopti de la 1314 euro
Complex format din bungalow-uri, pe malul marii, plaja privata lata de nisip, atmosfera intima, recomandat pentru relaxare.

Locatie: situat direct la plaja, la cateva minute de centrul animat al statiunii Malia si la 33km. de Heraklion

Facilitati hotel: restaurant principal bufet, restaurant mediteraneean a la carte, ouzerie si snack, lobby bar, plaja privata de nisip, piscina infinity, teren de tenis in nocturna, volley, centru fitness, in apropierea hotelului : scuba diving, jet ski, baschet, parasailing, plimbari cu elicopterul, inchiriere bicilete, shuttle bus gratuit la clubul de
Oferta de la:  Z Tour

13 . Sejur Hotel Sergios 3*

7 nopti de la 709 euro
Localizare: Hotelul Sergios este situat in centrul uneia dintre cele mai cautate statiuni ale insulei, in Hersonissos si se gaseste la doar 100 m de plaja. Este construit intr-un stil modern si este potrivit atat pentru familii cat si pentru tineri.

Facilitati: Hotelul ofera o serie de facilitati printre care vei gasi: lounge bar, pol bar, taverna in gradina, piscina, piscina pentru copii, magazin de suveniruri, snack bar si parcare.

Camere: Toate cele 99 de camere ale hotelului dispun de balcon sau terasa, baie, frigider, A/C, TV-satelit, uscator de par, seif (contra cost) si acces in
Oferta de la:  Z Tour

14 . Sejur Hotel Theartemis Palace 4*

7 nopti de la 929 euro
Localizare: Hotelul The Artemis Palace este situat pe plaja din statiunea Rethymno - Creta, la 1 km de centrul orasului Rethymno si la 87km de orasul Heraklion.Structura de cazare: Hotelul din apropierea centrului Rethymno este alcatuit din 2 cladiri si dispune de camere dotate cu grup sanitar propriu (cada sau cabina de dus, uscator de par, WC), aer conditionat individual, telefon, TV - satelit, frigider, seif (contra cost) balcon sau terasa.Facilitati si servicii hotel: receptie, restaurantul principal, bar, snack-bar, bar la piscina, salon TV, sala de conferinte, minimarket, magazin de
Oferta de la:  Z Tour

15 . Sejur Hotel Panorama Seaview Studios And Apartments 3*

7 nopti de la 377 euro
Localizare: Situat la aproximativ 700 de metri de cea mai apropiată plajă şi la 1,5 km de cosmopolitul oraş Hersonissos, Panorama Seaview Studios & Apartments este o proprietate de familie. La aproximativ 500 de metri de proprietate se găsesc minimarketuri şi baruri, precum şi restaurante de unde puteţi comanda preparate culinare de care vă puteţi bucura apoi in balconul camerei. Oraşul şi portul Heraklion sunt situate la 25 km de Panorama-Seaview Studios & Apartments, iar Aeroportul Internaţional Nikos Kazantzakis se află la 22 km. Oraşul de pe litoral Stalida şi plaja sa cu nisip se află la
Oferta de la:  Z Tour
Sejur Insula Creta :
48 oferte de sejur cu preturi cuprinse intre 377 EURO si 1563 EURO
 
! Vezi si cazare in Romania pe www.infopensiuni.ro